Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

günaydın sipit hoşgeldin
ayh topuklu ayakkabı demişkennn ben nişanlığın altını çok yüksek topuklu giymiştimm böyle vurmasın diye belli bölgelere pamuk koydum ama bir rahat ettim bir oyunlar oynadım anlatamam

Bende pamuk koymayı düşünüyorum ve ayakkabının tabanının ortopetik olmasına dikkat edicem
topuklu olmak zorunda çünkü kabarık olduğu için yerlerede fazla sürünsün istemiyorum batmasın nişanlık kiralık çünkü sonuçta

spedim hoşgeldin cnm naber ya ben salonun fatih subesını çok beyendim walla hele gelinle damadın giriş bölümü varya orası süper :)

cnm tamamen haklısın sürekli taşınmak kolaymı ,eşyalar kesinlikle zarar görüyo..sen farklı evler bulup seçenek sundunmu peki ? bizde maalesef herşeyimizi kendimiz yapıyoruz çok zormuş anladım yani..bi dünya borç nasıl ödenecek bunlar :)
bu arada bizde nişanlımla aynı şirketteyiz. bencede müdürünle aynı yerde tutma bizi aynı siteye çok çağırdılarda aman aman :) işleri güçleri çıkar kapına gelirler müdüründe geri çeviremezsin.mesela bizimkilerin çocuklarını bırakma huyları çok var,uğraşamam ben öle :))

Akrabalara yakın oturmak istemediğim için kendi dairemde oturmuyorum ben.Benim evim var aslında kızlar..Ama tüm bina kuzenler ananemler falan..Ben aynı şeyi kendi ailem içinde istemiyorum..
Aslıcım diğer evleri yapım aşamasında daha..Adam garanti veriyomuş 2 yıl hiç ellemiycem diye sizi.Ama bilemezsinki bir anda çıkar bu evlilik işleri.Bizde bir yıl içinde tanıştık ve evlenmeye karar verdik mesela..

Bunları anlatamıyorum nişanlıma ama..Başka evler var ama onun istediği şehir merkezine 5-10 dk mesafede..Benim dediklerim 45dk mesafede..

bilmiyorumkismilehilalcan ve aslımcan
hoşbuldummm yavru kurtlar :jeyyar: bende aslı beğendim içeri girişi falan ama merak ediyorum.
Birebir nasıl biyer.

Cnm bilemiyorum şu an senin düşüncen nedir ama kendi evini kiraya ver o zaman yada sat başka yerden daire al... çok araştırmak lazım bu kiralık daireleri walla depozito falan bitiriyo zaten insanı zor durumdayken evet cnm adam 2 sene diyebilir ama ne zaman çıkın dyceği belli olmaz tabi

bilmiyorumkismilehilalcan ve aslımcan
hoşbuldummm yavru kurtlar :jeyyar: bende aslı beğendim içeri girişi falan ama merak ediyorum.
Birebir nasıl biyer.

birebir aynıdır tatlım ya sonuçta o sitedeki fotolara montaj yapcak halleri yok :) eminim güzeldir.. fiyat aldınızmı peki hiç burası için?

birebir aynıdır tatlım ya sonuçta o sitedeki fotolara montaj yapcak halleri yok :) eminim güzeldir.. fiyat aldınızmı peki hiç burası için?

Fiyat 2700 demişler birine 2500 vermişler
eee bizim olursa tabi 2500den aşşağı düşünüyorz.
Bide cuma olacak herhalde daha uyguna olur ikramlar+promosyanlar güzel.
hepsi olur inşallah bu para içinde geçerlidir. eyvahedigeldismile

Kendi evim şuan kirada ama kirasını bir süre ananemler alıyor..Evi satma gibi bir durummum yok orası annemden bana..
Biraz araştırıcam inşallah bulurum bi ev..Nisanda tututucaz evi şuan bir yer varkonuşacam bakalım ne istiyolarmış

ayy spedimmm bişe diyimmi şmdi farkettm ben bu gönül davet in beşiktaş şubesine gitmiştim çok güzeldiiiii delikafadulden

Günaydın kızlar nasılsınız.
Hiç iyi değilim ben yaa nolur biraz rahatlatın beni, sözlümün bundan önceki görevi Van'daydı şimdi tekrar çağırıyolar. Buda gitmek için ikna olmuş (
Ben ne yapıcam oralarda yaa

ıns ıyı bı yerdır konuscagn yer cnm hayrlsı olsn ıllakı bulursnz bı yer cnm acıkta kalcak halınz yok ya..ıcını ferah tut

kızlar cnm bol lİmonlu brokolİ İstİyoooo

nannn bende cok severım heee benımde canım ıstedı sımdı cokacimcoook

hmm cuma günü akşam olabilir mesela gayette iyi olur
ikramlar o paraya dahil oluyo canım...
promosyonlar ne mesela gelin saçı fotocu flanmı?

allah allah ecem nerde bugün yav.. taşınma işleri başlamış olamaz dimi :uhm:

ayy spedimmm bişe diyimmi şmdi farkettm ben bu gönül davet in beşiktaş şubesine gitmiştim çok güzeldiiiii delikafadulden

eeee peki canım nasıldı orası
Gerçi beşiktaş biraz daha Lükstür.
Bide ne kadar dediler siz sordunuz mu bi fiyat,
Haftaiçi Cuma günü için falan Şeniz

selam kızlar
speddyim düğün salonlarında cuma ve pazar akşamlarının fiyatı aynıdır aklında bulunsun
19 mayısa denk getirseniz olmuyo mu hem hafta içi salonlarda daha uygun olur

Günaydın canım hoşgeldin
üff niye ikna olmuş ki cnm ya :S
dur bakiyim hemen telaşa kapılma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…