Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

günaydın kızlaropuyorumnanaktan
bu sabah erkencisiniz bakıyorumda
bende bugün ilkkez erken çıkıyoruz dedim babama
çizmelerimi giydim aman yarabbi ne göreyimakannehir
çorabı kaçmış
dedim baba sen git ben koştura koştura gelirim :roflol:

yok aslımcan şaka ypıorum ufak ufak mobilya bakıoruz işte fırsat buldukça gelinlik bakıyoruz nikah işlemlerini martta yapıcaz öyle karar aldık

hayırlısı olsun cnm bnm varmı beyendğn bi moblya flan.ewn tadılatı hala devam edıyomu smdı

yok cnm yaaa çok zor beğeniyorum ben istiyorumki nişanlımla ortak zevkimiz ile seçtiğimiz bir ürün olsun evimizde ama yokkk nerede sade eşya var ona gidio bende gösterişi seviyorum mobilya kendini belli etmeli taşlı olmalı süslü olmalı vs.benim beğendiğimi o onun beğendiğini ben beğenmiyorum çok zorlanıyoruz Ev tadilatı bitmedi canım ya biliosun ben banyoyu filan kırdırdım duşa kabine karar vericez daha fayanslar filan seçilcek boya badana var yapılcak boya rengine daha karar veremedim ama kum beji olcak gibi yerler yapılcak camlar değişcek mutfak dolabı takılcak bir sürü iş var

uwww epey iş varmış yaw... allah yardımcınız olsun bitanem
ay biz hasanla ortağız allahtan zevk konusunda kaydirigubbakcemile3
geçen biz mobilya bakıyoruz.aynı anda şu nasıl diye sorduk birbirimize.2mizde aynı şeyi gösterdik yane kaydirigubbakcemile3

ahhh aaaahhhh aslım aaahhhh nerdeeeeeeee maşallah size
eşin olucak adamla zıt bölgelerde olmak çok zor geçenlerde evkur a ölesine bi uğradık sadece misafr odası için gümşlk ymk odası tkımı oluo ya ay çok beğendim ben zaten mobilyalarımı beyaz ağırlıklı olsun istiorm hemen gösterdm bak çok güzelmş dedim bence çk kötü hiç beğenmedm dio

saol cnm bnm ,bi telaştır gidiyoruz işte .. senin işin çokmuş son zamana iyice yorulmadaya bırakma kendiini ev işini bitirin bari cnm :) bu arada bizimde nişanlımla zevklerimiz uyuyo biz sade seviyoruz..hep beyazlar içinde evim olsun isterdim öyle oluyo :) koltuk takımını ve yatak odasını aldık biz. yemek takımını seçemedik sadece onuda yakında inş. :)

günaydın cnmcım hadi hyırlı olsun
nie cnm nerede oturmak istioki kavga etmeyin yahu

günaydın canım hoşgeldin nasılsın... enişte beyin oturmak istediği ev nasıl ki canım neden istemiyorsun bilmiyorumkismile

Biliyosunuz biz kendi düğünümüzü kendimiz yapıyoruz kısıtlı imkanlarla..Bir tanıdığının evi istediği yer depozito yok uygun bir kira ücreti güzel ev buraya kadar problem yok..
Ama bize deniliyorki bu evin sahibi evlendiğinde çıkacaksınız.Evin çok yakınında yeni bir sitede daireleri yapılıyormuş.Sizi mağdur etmiycez oraya geçersiniz..Ama adamın ne zaman evleneceği belli değil..1 yıl sonra hadi çıkın ben evleniyorum derse ne olacak..Biz o eve göre eşya alcaz.Tamam yakında bir evde gösteriyolar bize ama taşınmak okadar kolaymı..Eşyalarda mahfolacak..Birinci sebebim bu..
Birde biz nişanlımla aynı şirkette çalışıyoruz ikimizinde müdürü aynı ve oda tutacağımız apartmanda oturuyor..Apartmanları bilirsiniz ses çok gider diğer dairelere..En ufak tartışmayı duyacak ne gerek var.Zaten hicte sevmiyorum o adami ... Ikinci sebebimde bu
En son olarakta cok yakinda akrabalari oturuyo.. ben iki tarafada uzak olalim istiyorum.Ne kadar uzak olursak okadar az sorun cikar..
Bide ayni fiyatlarda ev bulabiliriz ama sehir merkezinden uzakta...
Of yaa bana akil verin ikna edemiyorum

pööfff öncelikle Allah sabır versin cnmcm
bende ikna edemedim nişanlımı başka bi yerde oturmak konusunda bide evimiz varken kiraya niye çıkalım mantığıyla hareket ettim dediği yeri kabul ettim.Ama ben onu ikna etmek için çok uğraştım ikna olan ben oldum

iki tarafa uzak olalım diyince ayar olur genelde eşler.daha uygun kira yerleri yokmudur acep.O taşınmanın zorluklarının farkında değilmi :S

:roflol: zevksiz enişte nolcak :roflol:

canım benim haklısın valla bilmiyorumkismile enişte beyinde istemesinin tek sebebi depozitosuz uygun bi kirayla oturmak yani.. depozitosuzda başka ev yok oda o anlamda haklı olabilir herşeyi kendiniz yapıyosunuz sonuçta o depozitoda ekstra bi gelir oluyo yani.canım sende kibar mobilyalar seç her eve uyum sağlayabilen.sonuçta başka bi yerdede otursan garantisi yokki senelerce o evde oturacağının kira bu sonuçta belli olmuyo ev sahiplerinin işi yani.ayrıca o senin hanen müdürü hiç katma olayın içine..senin sebebin var sen daha çok sebep çıkarmaya çalışıyosun :) sen gidip gördnmü evi? o diğer sitedeki evler şu an tadilat halinde dimi.e orayada bak bi gör bakalım.odaların büyüklüklerine falan bak.her 2 evide dengeleyen mobilyalar tercih edersin.akrabalarla yakın olma konusuna gelince... bak hilalim aynı binada oturcak kayınvalidesiyle :) bende hemen bi alt sokakta oturucam :) yani bunlar o kadarda mühim değil anlaşabildikten sonra..zaten çalışıcaksın gunduz kımı gorcksn ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…