Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

evleneli 34 gün oldu ve eşimle ilişki yaşayamıyorum. evliliğimizin 3 günü balayında bir kere ilişki deneme girişimimiz oldu eşimin penisinin çok az kısmı girdi ve çok felaket bir acı duydum yarıda kaldı sonra peçete ile baktığımda pembe bir kan gibi sıvı geldi ilişkiyi bıraktık odur budur cesaret edemiyorum kızlık zarı yırtıldımı onuda bilmiyorum. kendimi kasmaktan korkudan birleşme yaşayamıyorum. eşim durumu anlayışla karşılasa da ister istemez sinirlenebiliyor. ve eşim benim ilk çıktığım erkek ve 7 seneden fazlada bir çıkma dönemimiz oldu çok severek ve isteyerek evlendik bu başıma gelen durumdan dolayı çok üzülüyorum hastalığım vajinusmus mu onuda bilmiyorum, kadın doğum doktoruna gittik muayene etmek istedi aç dedi alet ile kontrol edicem dedi,ona bile açamadım gösteremedim. Bu konuda bilgisi olan varsa ne olur bana yardım edin doktor ise doktor ne olur söyleyin haberlerinizi bekliyorum özelden de mesaj atabilirsiniz.

Tatlim bu linkteki oykuleri oku. Ben de 6 Ay cektim ama buradaki arkadaslar sayesinde yendim.. Sorularin olursa cekinmeden sor . Sen de asacaksin emin ol:)

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...e-destek-olalim.474334/page-113#post-41109696

Cok Bunalmis Ve üzgunum Buraya Daha Oncedende Yazmistim Ama Yazismayida Yarim Biraktim Hayatimda Hersey Yarim Evliligimin 5. Yili Doluyor Ve Ben Artik Butun Olmak istiyorum Lutfen Yardim Edin

Cok Bunalmis Ve üzgunum Buraya Daha Oncedende Yazmistim Ama Yazismayida Yarim Biraktim Hayatimda Hersey Yarim Evliligimin 5. Yili Doluyor Ve Ben Artik Butun Olmak istiyorum Lutfen Yardim Edin
Allah yardımcın olsun öncelikle keske yardımcı olabilsek ama tamamen insanın beyninde bitiyor gercekten başka büyük bir sorun yoksa, bes yıl uzun bir süre eminim ki bir çok Yöntem denemişsindir peki doktora başvurdun mu hiç tedavi için?? en kısa zamanda çözülür inş

İki aylık evliyim 2 gün önce vajinismus la ilgili Dr gittim orada nefes egzersizleri sonrasında 3 ayrı aparatı içime alabildim sonrasında penisin yarısını alabildim hepsini alamadığı için moralim bozuldu dün tekrar denemeye çalıştım olmadı ama hiç bir krem kullanmamistim bugün emla ile tekrar denicem aparatı Dr yardımı ile aldım ama hala parmağımi denemedim denemek istemiyorum parmak egzersizi olmadan sorum çözülmezmi bu arada aparatla kendimde yaptim

Tatlim bu linkteki oykuleri oku. Ben de 6 Ay cektim ama buradaki arkadaslar sayesinde yendim.. Sorularin olursa cekinmeden sor . Sen de asacaksin emin ol:)

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...e-destek-olalim.474334/page-113#post-41109696
Yenenler lutfen cevap verin ben 3 ay oldu bugun evleneli yenemedim esimle her denememiz basarisiz oldu bende parmak egzersizine basladim bir parmak oluyor ama gerisi icin korkuyorum nasil iki uc parmak oluyor esim ile nasil mumkun olacak. Bilmiorum acil yardim lutfen

Kızlar herkesin dediği gibi beyinde bitiyor. Aparatı alabiliyorsan rahat yaparsın hiç korkma. Sadece sakin Sabırlı ve yavaş hareket et ilk zamanlar bak sonra nasıl düzelecek. Parmak egzersizleri çok işe yarıyor ilk defada acıdı diyenler sakın korkmayın bakın Boşa geçen bu zama lar için çok üzüleceksiniz zamanınızı harcamayın. Ilkten sonra zamanla acı falan kalmıyor.

egzersz falan yapmadnmi yada doktora falan gitmedinmi

Bende 9 ay yaşadım bu durumu hamileyken başarabildim ama inanın korkulacak hiç birşey yok.
Egzersiz falan hiç birşey yapmadım yapamadım.
Kesinlikle kafanda bitiriyorsun ve herşey çok güzel oluyor.
Ben normal doğum yapmak istediğim için çok kafama takıyordum bu durumu bir gün artık tamam dedim bu sefer yapıcam hem eşimin mutluluğu hemde bebeğimin sağlığı için. Dediğim günde oldu ama inanın hiç aklınızda hayalinizde büyüttüğünüz gibi birşey değil.

Bende 9 ay yaşadım bu durumu hamileyken başarabildim ama inanın korkulacak hiç birşey yok.
Egzersiz falan hiç birşey yapmadım yapamadım.
Kesinlikle kafanda bitiriyorsun ve herşey çok güzel oluyor.
Ben normal doğum yapmak istediğim için çok kafama takıyordum bu durumu bir gün artık tamam dedim bu sefer yapıcam hem eşimin mutluluğu hemde bebeğimin sağlığı için. Dediğim günde oldu ama inanın hiç aklınızda hayalinizde büyüttüğünüz gibi birşey değil.

NeEguzel ya boyle basaranlatin gorunce dahada cesaretleniyorum ins ya rabbimin izniyle bnde basaricam ..

NeEguzel ya boyle basaranlatin gorunce dahada cesaretleniyorum ins ya rabbimin izniyle bnde basaricam ..

Rabb'im kimseye yaşatmasın düşmanıma bile insan öyle çaresiz oluyor ki çok iyi bilirim gecelerce ağladığımı ama ne kadar safmışım hep etraftan duyduklarıma inanıp öyle büyütmüşüm ki gözümde inan acı diye birşey yok tez zamanda başarırsın inşAllah canım sakın korkma ben oturarak başardım oturmayı dene en kolayı bence tüm kontrol sende oluyor
Ne acı ne ağrı ne sızlama hiç birşey yok.

Rabb'im kimseye yaşatmasın düşmanıma bile insan öyle çaresiz oluyor ki çok iyi bilirim gecelerce ağladığımı ama ne kadar safmışım hep etraftan duyduklarıma inanıp öyle büyütmüşüm ki gözümde inan acı diye birşey yok tez zamanda başarırsın inşAllah canım sakın korkma ben oturarak başardım oturmayı dene en kolayı bence tüm kontrol sende oluyor
Ne acı ne ağrı ne sızlama hiç birşey yok.

Rabbim herkesi bu sıkıntıdan kurtarsın inşallah bnde cok geeleri gündüzleri agladım aglıuorumda ama biliyorum ki rabbim yardım edicek ve basarıcam..

Kizlar emla kremin faydasi varmi biliyosunuz pahali ise yariyosa yardmci oluyosa aliyim lutfen cevap????

Ben anestol krem kullanıyorum ve bn faydasını grdüm daha bastayım ama ..
Anestol aldim gram uystrmdi ole druo hc uystrmdi hatta vemcaine bile aldm son bi emla kaldi egzerszm btio hzrm ama emla yrdmci olmus bi bayana bnda yrdmci olurmu ddm cnku pahali ya

Arkadaslar birbucuk yillik evliyim bnde vajiyim maalesef buraya defalarca yazdim kkaderim sayesinde hic yapamam ddgim parmak egzerszlerine basladim inanin imkanszlik die bisey yok ilk uc deneme sonucu isaret parmagmi komple aldim ilk cok yaniodu ama kastigim icin oluyodu sonra birden kafamdaki tum dusunceler degsti daha bii iyi hisettim sonra tam gaz devam sdce iki parmk alamadim ben ama teke bile razi geldim bu hastaligin cozumlenmemesi ertelemekk ben ev tasidim falan kaynanam tasindi falan koye gityim falan zamanm gtti smdi tkrar basldm aslnda hazrm ama azcik gaza ihtycm var:)) insallaah bugun yarin hallediceme inaniorum buraya tekrar yazicam rabbimm yardimcimiz olsun(amin)

X