Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

canım tebrik ederim gerçekten murat bey hepimizin hayatına sihirli bir değnekle dokundu inşallah bebek haberlerinide burdan verirsin en kısa zamanda

herkese selm,zaman ne cabuk gectı,gecn yıl bu zamnlarda bende randevu gunumu beklıyordum 6 temmuzu.sımdı oğlum haftya 4.ayına gırecek,1 yılda hayatım degıştı anne oldum kadın oldum hepsi murat beyın sayesınde.sadece gıden 4yılıma acıyorum,para ınsanın gozune gelmıyor elınızde mınık bı bebek var

Merhaba ben ocak ayında murat ulusoya gittim 13. YılımA girmiştim baslarda yasadıklarımın hepsi yazıyor su an hersey çok güzel aslında basarı hikayemi de yazıcam ama geciktim murat bey herseyin en güzelini hakediyor Allah tuttuğunu altın etsin her defasında Allah razı olsun diyorum esim de ben de yeni evli sayıyoruz kendimizi lütfen daha fazla beklemeyin gidin arkadaslar

ben yeni üyeyim. internetten medet umanlardan.. ben 1 senelik evliyim ve sizin yaşadığınız sorunu yaşıyorum.. hiçbirşey denemedim. sadece korkup kaçtım. ve hep erteledim.. sonra sorunlar sorunlar sorunlar.. intihar etmeyi bile düşündüm

canım kesinlikle zaman kaybetme murat beye git ben 3.5 yılımı harcadım ama şuan hamileyim kesinlikle burada yazılanlar doğru tereddüt etme emin ol sorularını cevaplarım canım

Bende 12 agustosta gidiyorum kusadasina :) aparatlari gecen sene baska bi doktorda yapmistim ilkte aglama krizine girdim ama sonasi cok kolsy oldu doktorun yardimiyala ama eve gidince deneyim olmadi, cok feci yanma vardi oturamadim 1 gun, 2 saat aparat calismasi yapmistim cunku kucukten en buyuge øzel bi jel kullanmistim. Insh kusadasinda yenip norvece øyle dønerim:))

selamlar daha önce 5bin çok değil mi demiştim ama bende birçok doktor sonrasında Murat beye gidicem sanırım giden arkadaşlar daha önceki tedavilerden murat beyin farkı ne acaba bana bilgi verebilir misiniz?nefes kegel parmak egzersizinden farkı ne acaba?

Herkese merhaba ben de forumda yeniyim. ben evli değilim ancak 7 yıllık bir birlikteliğim var ve 7 yıldır bu problemle yaşıyorum. Daha önce 1 yıl önce Ankara'da bir doktorda tedavi gördüm o da çeşitli boylarda aparatlar kullandırarak tedavi uyguluyor. ancak ben o aparatları kullanabildiğim halde penisi almakta zorlanıyorum ya da çoğu zaman alamıyorum ve hala kasılmalarım devam ediyor. Ben vajinismusun tamamen psikolojik temelli bir sorun olduğunu biliyorum ancak tedavi gördüğüm yerde sadece fiziksel egzersizler yaptırıldı ve benim psikolojimde hiçbir rahatlama olmadı. kafamdaki sorular ve sorunlar hala aynı yerde duruyor. Bu tedavi için yaklaşık 3000tl para verdim ama pek işe yaradığını söyleyemem. Şimdi tekrar Murat Ulusoy'a gitmeyi düşünüyorum ama farklı olarak ne yapacağı noktasında kaygılarım var. Muhtemelen benzeri aparatları kullanıyor o da. Lütfen başarılı bir şekilde tedavi görenler tedavi yöntemiyle ilgili bilgi verebilirler mi? Çünkü kaybedecek bir 5000 liram daha yok ve bu kez emin olmak istiyorum.

Herkese merhaba ben de forumda yeniyim. ben evli değilim ancak 7 yıllık bir birlikteliğim var ve 7 yıldır bu problemle yaşıyorum. Daha önce 1 yıl önce Ankara'da bir doktorda tedavi gördüm o da çeşitli boylarda aparatlar kullandırarak tedavi uyguluyor. ancak ben o aparatları kullanabildiğim halde penisi almakta zorlanıyorum ya da çoğu zaman alamıyorum ve hala kasılmalarım devam ediyor. Ben vajinismusun tamamen psikolojik temelli bir sorun olduğunu biliyorum ancak tedavi gördüğüm yerde sadece fiziksel egzersizler yaptırıldı ve benim psikolojimde hiçbir rahatlama olmadı. kafamdaki sorular ve sorunlar hala aynı yerde duruyor.

12 agustos yeni bir hayatin baslangici oldu esim ve bana, neden 3 sene kadar bekledigimi gercekten anlamiyorum.. Hic zor bir tarafi yok eger istekliysen hemen basariyosun.. Ilk baslarda cok korktum hatta bu yuzden adetim 16 gun surdu doktoru aradim bir gun ønce ve bana grl dedi muayene edelim ona gøre bakariz ne yapacsgimiza. Bende gittim, iyikide gitmisim mukemell bir doktor hic teredut etmeyin, herkese tavsiye ediyorum. Dedigim gibi ilk basta cok korktum para yønunden degil ya yapamassam diye, sonra hipnoz tedavisi yapildi ve ben gine bisi degismedi diye dusundum ama baktimki cok sey degismis:) yani demek istedigim hic dusunmeyin mutlaka Murat beyr gidin.. Bu gune kadar gørdugum en iyi doktor allah razimolsun su an hic bir sorun yok cok mutluyuz. Artik bebek planlari yapmaya basladik insh hemen olur:) tedaviden sonra doguma bile korkmaz oldum kolay gececeginden eminim artik!!

Mutlaka Murat beye gidin bu hastaligi olanlar!

Arkadaşlar merhaba...
ben de 2 yıldır bu sorunu yaşıyorum...bu sorunu yaşayanların klişe cümlesi olacak ama, kesinlikle parmak egzersizi yapacak durumda değilim...
Yalnız Dr. Ulusoy da aparatla çalıştırıyormuş...buna nasıl ikna ediyor..hipnozla mı..yani biliniçli bir şekilde bunu yapabileceğimi sanmıyorumm..o yüzden boşuna gitmiş olmak istemiyorum...
Şimdiye kadar 2 doktora gittim..biri süleyman eserdağ..önce kesinlikle parmak yok dedi..meğer direkt parmakla başlıyolarmış..gitmedim denemedim de....sonra ayşe dumana gittim EFT tekniği kullanıyorum, kesinlikle parmak yok dedi..sonra aynı şeyi yapmaya kalktı ondan da kaçtım..eğer murat ulusoyda böyleyse ben sanırım ömür boyu böyle kalacağım...lütfen bana yardım edin....

merhaba
ben de murat beye giderek bu sorundan kurtulanlardan birisiyim..2,5 yıl oldu.geçmiş sayfaları okursan benim de aynı senin gibi parmakmış aparatmış,bunlardan nasıl korktuğumu görebilirsin
ben sana ne yaptığını anlatayım kendimden örnek vererek....tedavisinde parmak egzersizi yok ama aparat tabi ki var.çünkü egzersiz yapmadan ne yaparsan yap,bu sorundan kurtulmak çok zor.ilk gittiğimizde eş ve senden bazı bilgileri aldıktan ve bilgilendirme yaptıktan sonra ilk hipnoz seansını yapıyo.ve bu çok kısa sürüyo..ondan sonra otele gidip en küçük aparatla egzersiz yapmanı istiyo(ben bunu yapamadım mesela.dr bey kendisi yaptırdı)ondan sonra 2-3 hipnoz seansı daha diğer iki aparatı da çalıştırdıktan sonra 1,5 günün sonunda deneyim yaşamımızı istiyo.bu kadar kolay ve kısa sürüyo aslında.
bende gitmeden önce aynı senin gibi aparat falan yapamam diye gitmiştim.yine de kendi başıma yapamadım ama dr bey yardımcı olurken hiç de acı duymadım...ve murat bey o kadar iyi o kadar güleryüzlü ki insana güven veriyo...
umarım az da olsa yardımcı olabilmişimdir..sormak istediğin bişey olursa elimden geldiğince cevaplamaya hazırım

Geçen yıl Kasım ayında Murat beye giderek bu rahatsızlıktan kurtuldum şükür... Değil parmakla çalışmak ben o bölgeye bile bakmıyordum hiç incelememiştim işin açıkası midemi kaldırıyordu. Ama Murat bey o kadar saolsun işinde uzman ki...

ben de burdaki ilknur34 ve leylak 84 arkadaslar olmak üzere cogu arkadasın tavsiyesi ve öykülerinden yola cıkarak gittim. Aparatla çalışıyorsun evet. Ben ilk aparatı denediğimde şok olmuştum nasıl yaptım diye sonrakileri yapamadım doktor cagırdı birlikte uyguladık. Sonrasında ise ordan ayrılmadan deneyim gerçekleşti.

Şükürler olsun ki bugün 8 haftalık hamileyim... Eğer gitmeseydim belki de ömür boyu öyle kalacaktım... Biraz cesaretle eminim sende başaracaksın

Buarada yanlış anlaşılmasın o bölgeyi hiç incelemedim derken içinden bahsediyorum yoksa epilasyon yaparken hepimiz dış genital bölgemizle uğraşmak zorunda kalıyoruz :)

merhaba arkadaşlar ben de 3 yıl boyunca aynı sorun ile yaşadım ama eylül ayında Murat beye giderek bu sorundan allaha şükür kurtuldum.bu forumu açan arkadaştan da,başarı hikayelerini paylaşan arkadaşlardan da ve tabii ki Murat Beyden allah razı olsun.bu forumu eşimle birlikte sayfalarca okuyup biz de gitmeye karar verdik.eğer bizim gibi sessizce bu sayfaları okuyup gitmeyi düşünen arkadaşlar var ise mutlaka murat beye gitsinler.burada yazılan başarı hikayeleri hakkında hiç bir tereddütünüz olmasın arkadaşlar gerçekten hepsi doğruymuş.gidene kadar içinizde belki bir şüphe olabilir ama bir buçuk gün sonunda çektiğiniz sıkıntılar bitmiş oluyor.allah bu sorunu yaşayan herkesin yardımcısı olsun.

Aralik Ayina randevu aldim bende gidiyorum ama tedirginliklerim var. Bana ne onerebilirsiniz? Otel konusunda da kararsizim giden arkadaşlar nerede kaldiniz acaba

Son düzenleme:
kızlar vajinismusu yenen biri olarak tavsiyelerim olacak, bu yolla pek çok kişi yendi.Okumadım önceki yorumlarda değinilmiştir belki ama ayrdımcı olmak için bildiklerimi paylaşmak istedim.
iki yöntem var. 1.si parmak yöntemi.
Bol bol kegel egzersizi yapın oturduğunuz yerde,tuvaletinizi yapıyormuş da tutmuş gibi yani.
ameliyat eldivenini takın elinize,yıkayın sonra bebeyağı sürün ve serçe parmağınızdan başlayın vainanızın içine ilerletmeye,hiiç korkmayın inanın korkacak bir şey yok.Allah bunu neden yarattı kötü ve korkulacak bir şeyse?Hiç korkmayın,ne şarış şarıl kan geliyo ne de doğum ağrısı gibi bir acı.Hissedeceğiniz şey dayanılmayacak bir sızı değil,sıskın dişinizi tamam.Neyse o en son aşama, gelelim parmağa.
Serçe parmağı sokup çıkarın birkaç kez,sonra denemek isterseniz bir sonraki parmağa geçin ama yok ben bugün serçe parmağı çalışıcam derseniz ona devam.
Ertesi gün işaret parmağına geçin,bol bol çalışın,inanın orada duvar muvar yok,duvar gibi hissetiğimiz kastığımız kaslarımız.onlar gevşeyince asansör kapısı gibi açılıveriyolar.
Daha sonra işaret ve orta parmağı birlikte çalışın artık diğer gün mü olur yoksa 2 gün daha çalışayım sonra geçerim mi dersiniz o sizin hazır hissetmenize bağlı.
Eşinizle olacağınız gün de kas gevşetici yutun ve hemen ılık bir banyoya girin,kaslarınız iyice gevşesin.Sonra eşinizle uzanın,parmak egzersizi yapın yeniden,yağlayın iyice içerisini,kasları çalıştırın.eşinizin p...ini vajinanıza değdirin,hiç korkmayın,tutun ve devam edin.sonra iyice açın bacakalrınızı ve derin derin nefes alın,belinizin altına ince bir yastık da iyi olur.eşiniz de yağ sürsün ve ona iyice ittirmesi için iizn verin,gir çık gir çık yapsınbaşlangıçta sonr atamamen olması için müsade edin.Biraz hissiyatın olabileceği bir kısım var,koridor düşünün ve ucunda geniş bir salon,o kısa koridoru geçene kadar sıkın dşinizi skaın itmeyin eşinizi.iterseniz başarısız deneme olup başa dönmüş olacaksınız,yendien başa sarmaya gerek yok.bazısı eşinin üzerinde olduğu pozisyonda p..isi tutarak kendi ilerlertwerek başarılı oluyor.
gelelim 2.yola.bu başarılı olmakta bir tık daha etkili daha kısa sürede oluyor çünkü.goggoledan girin ve vajinismus dilatörlerini aratıun,bir dolu çıkacaktır artık bütçnize uygun olanını seçersiniz.bu şekilde yeenn çok kişi var ki o 5bin isteyen doktorlar da aparat ya ni dilatör veriyor ödevlerde.
en incesini yağlayın ve aynı şekilde küçükten büyüğe çalışın hergün.en sonuncusunda yine kendiniz en büyüğünü deneyip yağlayarak sonra eşiniz d ekendisininkini yağlayıp,çözüme ulaşın. ben aparattan önce mum olsun vs şeyleri deniyordum ama olmadı,deneyen birkaç kişi daha var onlara da dedim aparat alın onla olmuyor psikolojik olarak diye.aparatlar boy boy oluşu ve tedavide kullanılan tedavi amaçlı bir araç oluşları ve drların da onu kullandığını bilmek psikolojik olarak daha avantaj yaratıyor.diğer şeyler psikolokij olarak negatif yönde etkiliyor.
çözümsüz bir durum asla değil.kendiniz çözemiyorsanız da drlar bunun için var,ordan burdan kısıp yine de verin gidin tedavi olun atlatın bu durumu ama önce bi kendiniz bu şekilde deneyin.olmuyorsa gidin çünkü drlar da ya parmak ya da dilatör kullandırıyor.2 arkadaşım kendi çözemeyip
artık o civar verip heraya gitti yendi,murat ulusoy da iyi.bildiklerim,paylaşabileceklerim,tavsiyelerim bu kadar.ben 4 sene çektim çok şükür kurtuldum şimdi elimden geldiğince vajinismus olduğuunu öğrendiğim ehrkese yardımcı olmaya çalışıyorum bu şekilde çevremde.durumumu bilen yakına rkadaşalrım kendi çevrelerinde bu durumu yaşayana rkadaşlarını benimle iletişime geçiriyor bu şekilde pek çok kişi tanıdım ve şahit oldum.kendinize güvenin azmedin ve kararlı olun,asla ertelemeyin msonra hallederimd emeyin işin sırrı bu.

Mrh.arkadaşlar bende 2.5yıllık evliyim ve malesef vajinismus denilen bu illete yAklandım daha bu siteye üye olana kadar ne doktor tedavisinden nede egzersizlerden haberim yoktu nolur bana da güç verin moral verin şuan adet dönemindeyim bitmesini bekliyorum önce evde parmak çalışıcam eğer beceremezsem doktora gitmeyi düşünüyorum ne dersiniz

kesinlikle erteleme.kendind ene,parmak egzersizi yap yapamazsan dilatör set edin ve onunla dene.benim profilime gir yorum yaptığım msjları oku şimdi hepsini toparlayamıyorum 5-6 taneler onları oku takip et diğer arkadaşalrınkilerid e okuyup.yardımı olacaktır.aşamaları yazmıştım.dra gideceksen de ben kendi ve çevremdekileri referans verebilceğimden bildiğimden şunu söyleyebilirim ki ben .hepimiz çözdük.ama dilatör setlerden daha önc ehaberim olmuş olsaydı kesinlikle alır kendimd enerdim önce.bu şekild eparası yanına kalan çok kişi var ama kendi başına yenemiyorsa illa ki parayı veripd ra gidecek.gidilmeli.ertelenmemeli.

Çok tşkler aysdrdn zaten senin yorumlarını sürekli okuyorum adete moral kaynağı oldunuz bana dediğim gibi henüz başlamadım ama başlayınca emin ol sorularim olacaktir simdiden cok tsk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…