Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

ceylinnila nasılsın canm alıstınmı beni sorarsan araya adet dönemi girdi tekrar denedk hala baskı var bebek istiyoruz allah nasip ederse ama daha gelgitler yavas oluyo ve esim tam içime bosalamıyo olmaz diye korkuyrm bana bu konuda bilgi verirmisnz

İyiyim cnm sağol sen nasılsın?Eh alıştım sayılır benimde adet dönemim girdi araya sonrasında yine başladık denemelere egzersizlerede devam ediyorum egzersizleri mutlaka yap cnm çok daha kolay oluyor benimde hala ilk girişinde kasılmalarım oluyo yanma oluyo ama dayanılmıycak gibi değil buna da çok şükür murat beye o kadar çok dua ediyorum ki anlatamam..Bizde adetim bitti bebek çalışmalarına da başladık işte inşallah bu ayın sonunda mutlu haberi alırım bizim boşl..mada sorun yok cnm sizin niye öyle oluyorki?

İyiyim cnm sağol sen nasılsın?Eh alıştım sayılır benimde adet dönemim girdi araya sonrasında yine başladık denemelere egzersizlerede devam ediyorum egzersizleri mutlaka yap cnm çok daha kolay oluyor benimde hala ilk girişinde kasılmalarım oluyo yanma oluyo ama dayanılmıycak gibi değil buna da çok şükür murat beye o kadar çok dua ediyorum ki anlatamam..Bizde adetim bitti bebek çalışmalarına da başladık işte inşallah bu ayın sonunda mutlu haberi alırım bizim boşl..mada sorun yok cnm sizin niye öyle oluyorki?

kasılma yanma bndede oluyor cnm aynen bunada cok sükür murat beyden allah razı olsun o olmasaydı ben hala bu hastalıkla bogusuyo olurdum..insallah bebeginiz en kısa zamanda olur bende cok istiyorum dün daha iyi bir sonuc aldık tam icine bosaldı esim ama geri geliyo bizm bu normalmiş arastrdm ama yinede bebek olma riskini azaltır diye korkuyorm sizdede oluyormu öyle....

kasılma yanma bndede oluyor cnm aynen bunada cok sükür murat beyden allah razı olsun o olmasaydı ben hala bu hastalıkla bogusuyo olurdum..insallah bebeginiz en kısa zamanda olur bende cok istiyorum dün daha iyi bir sonuc aldık tam icine bosaldı esim ama geri geliyo bizm bu normalmiş arastrdm ama yinede bebek olma riskini azaltır diye korkuyorm sizdede oluyormu öyle....

Amin cnm inşallah...Bizim tamamı giriyor içine çok az dışarı çıkıyo o da normalmiş bende araştırdım hiç korkma cnm giden gider içine yakalar hemen olcak olduktan sonra bir damla da bile oluyormuş sıkma canını bu ay olmaz diğer ay olur hem daha iyi alışırsınız allah başka hastalık vermesin...

Amin cnm inşallah...Bizim tamamı giriyor içine çok az dışarı çıkıyo o da normalmiş bende araştırdım hiç korkma cnm giden gider içine yakalar hemen olcak olduktan sonra bir damla da bile oluyormuş sıkma canını bu ay olmaz diğer ay olur hem daha iyi alışırsınız allah başka hastalık vermesin...

slm kızlar naslsnz.ceylinnila naslsn cnm nasıl gidiyo alıstnmı bni sorarsan alıstm artk hersey yolunda bebek istiyrz günleri heyacanla sayıyorz insallh en kısa zamnda mutlu haberi alırz sizde durumlar nasl....

slm kızlar naslsnz.ceylinnila naslsn cnm nasıl gidiyo alıstnmı bni sorarsan alıstm artk hersey yolunda bebek istiyrz günleri heyacanla sayıyorz insallh en kısa zamnda mutlu haberi alırz sizde durumlar nasl....

iyi cnm güzel gidiyor herşey çok şükür nisan ayında denedik ama tutmadı umudum mayıs ayına inşallah umarım sizde mutlu haberi alırsınız en kısa zamanda..birde cnm ben jelsiz yapamıyorum yaa acaba spermlere engel oluyomudur jel?

iyi cnm güzel gidiyor herşey çok şükür nisan ayında denedik ama tutmadı umudum mayıs ayına inşallah umarım sizde mutlu haberi alırsınız en kısa zamanda..birde cnm ben jelsiz yapamıyorum yaa acaba spermlere engel oluyomudur jel?

cnm ilk günler bende jelsiz yapamadm ama sonra jelin üstündeki yazıyı okudm ve spermleri yavaslattgnı ögrndm sonra normal kremle az miktar kullanark yaptık şimdide adetm 7gün geckti test yaptım pozitf cıktı inş. testlern yanltma payı yoktur... cok güzel bi haber oldu cok mutluyz sanada moral olsun cnm ....

merhaba kızlar ben dr ulusoy a mail attım ve bana ücretin 5 bin tl olduğunu söyledi herkes böyle ücretler mi ödedi gerçekten benim de tedaviye ihtiyacım var ama daha önce bir dr a para verildi ve boşa gitti sayılır beşbin çok değil mi sizce?

merhaba kızlar ben dr ulusoy a mail attım ve bana ücretin 5 bin tl olduğunu söyledi herkes böyle ücretler mi ödedi gerçekten benim de tedaviye ihtiyacım var ama daha önce bir dr a para verildi ve boşa gitti sayılır beşbin çok değil mi sizce?

evet 5bin tl biraz yüksek ama gerçekten murat bey bu işi biliyor paranın boşa gidiceğini sanmıyorum eğer maddi durumunuz el verirse kesinlikle gitmeni tavsiye ederim kısa bir zamanda yeniyosun...

kızlar uzun zamandır burası çok sessiz ama benim güzel bir haberim var mutluluğumu sizinle paylaşmak istiyorum ben hamileyim allah razı olsun murat beyden bu mutluluğu tatmamıza vesile olduğu için inşallah isteyen herkese nasip eder allahım vajiyi yenip hamile kalmayı :KK49::KK49::KK49:

kızlar uzun zamandır burası çok sessiz ama benim güzel bir haberim var mutluluğumu sizinle paylaşmak istiyorum ben hamileyim allah razı olsun murat beyden bu mutluluğu tatmamıza vesile olduğu için inşallah isteyen herkese nasip eder allahım vajiyi yenip hamile kalmayı :KK49::KK49::KK49:

canım çok sevindim..allah sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin inşallah:KK16::KK16:

Leylaa cok mutlu oldum yazını okuyunca, Allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin canımmm :) Allah isteyen herkese nasip etsin, biz de şu yaz tatilinin sonlarına doğru düşünüyoruz hayırlısıyla bebek çalışmalarını :) Allah bizlere de hayırlısıyla nasip etsin :)

merabalar kızlar dr murat Ulusoy tam terinde bir tercih.. 1,5 günde hallediyor adam işi:) darısı bu derdi çekenlerin başına... parası çok ama paranın hiç önemi yok bu derdin yanında...

Merhaba kizlar,
4 yidir evliyim evliligimin 1, 5 yili vajinismus illetiyke bas etmekle gecti tabi kimseye soyleyemedigimiz kabus gibi gecen birbucuk yil internetten cok arastirarak ankarada süleyman esardagi buldum gercekten mukkemmel bir doktor ben en siddetli hasta gurubuna giriyordum aradim kendisini anlattim kisa bir tel gorusmesinden sonra klinige gittim muayne etti 5-7 gun araliginda tedevimin surebilecegini soyledi bu arada esin gelmeside zorunlu degil carsamba gunu gittigim klinikyen cuma gunu taburcu oldum. Hic bir operasyon mudahale olmadan sadece psikolojik tedavi ve ogretiyle bu isi cozuyor cok anlayisli ve rahatlatici bir doktor. Ilk muaynede ben siddetli hasta gurubuna girdigim icin tedevi ucreti 3, 5 binliraya bana mal oldu. Size tavsiyem ertelemeden bu isi cozun cunku yasadiginiz her an kalbinize saplanan felaket bir aci olarak cekersiniz bu yuku.

Leylaa cok mutlu oldum yazını okuyunca, Allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin canımmm :) Allah isteyen herkese nasip etsin, biz de şu yaz tatilinin sonlarına doğru düşünüyoruz hayırlısıyla bebek çalışmalarını :) Allah bizlere de hayırlısıyla nasip etsin :)

çok teşekkür ederim canım allah tüm isteyenlerede hayırlı bir bebek nasip etsin

cnm ilk günler bende jelsiz yapamadm ama sonra jelin üstündeki yazıyı okudm ve spermleri yavaslattgnı ögrndm sonra normal kremle az miktar kullanark yaptık şimdide adetm 7gün geckti test yaptım pozitf cıktı inş. testlern yanltma payı yoktur... cok güzel bi haber oldu cok mutluyz sanada moral olsun cnm ....

Canım nasılsın yeni okuyorum yazını tebrik ederim nasıl gidiyor hamileliğin?Benimde adetime 2 gün kaldı belirtilerim hamilelik yönünde ama hayırlısı diyorum...

Tebrik ederim cnm allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin....:KK16:

herkese merhaba,
bende murat bey^e gidip çözüme ulaşanlardanım.

ve su an 10+5 günlük hamileyimmm:)

hayırlısı ile bebişimi kucağıma almak istiyorum.umarım bu sorunu olan herkes en kısa sürede sorunu aşar.sevgiler....

Herkese merhaba, bende 17.06.2013'te gittim murat beye. yani geçen hafta. 6 yıldır yapmadığım bir şey kalmamıştı. saçma olduğunu bildiğim pek çok şeyi bile bir çare olur diye denedim. ama olmadı. yaşım 38 ve artık herkesin bebek soran sözlerinden nefret eder olmuştum. hatta 1 enjeksiyon denedim. ama bebek olmadı. zaten çok düşük bir ihtimal. ama ben narkosla bu işlemi yaptırabildim, kolay bir süreci daha da zorlaştırdım. tutmaması bende çok üzüntü yarattı. tekrar denersin olur diye bir şansım yoktu benim. sonunda karar verdik ve gittik murat beye. sadece gözünüzü karartıp başarmaya niyetli olmalısınız. sadece irade gerekiyor. pes etmemek. murat bey size cesaret veriyor, nefes alıp vermenin bu konuda ne kadar önemli olduğunu gördük eşimle. biz başaramazmışız onu anladık.
yıllardır bu sorunu yaşayıp çözen insanlarla konuştum, ama tanıdıklarım, ama internetten tanımadıklarım. maalesef bu sorun kimseye söyle yaparsan olur, böyle yaparsan olur diye anlatılamıyor. bu hızlandırılmış 1.5 gün birbirine zincirleme bağlı işlemlerden oluşuyor. ertelemeyin, egzersizlerden korkmayın. ben yıllar önce korkup bıraktım. orada bir duvar yok. ben başardıysam sizde başarırsınız. Murat Bey'e çok çok teşekkür ediyorum, onu biraz uğraştırdım ama sonunda başardık. benimle irtibata geçmek isteyen herkese telefonumu verebilirim. kafanıza ne takılırsa sorun. ama ertelemeyim. yıllık iznimin 1.5 gününü feda ettim ama geri kalan günler 2.balayımıza olanak sağladı. gerçekten çözmek isterseniz fırsat yaratırsınız. her konuda destek ve bilgilendirmelere hazırım.
böyle bir sorunu neden siz yaşıyorsunuz diye üzmeyin kendinizi. o kadar çok yaşayan var ki.
görüşmek dileğiyle.

X