Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

İnşallah cnm yaa çok teşekkür ederim:)

Kızlar ya aparatları otelde alamadım dokunamadım bilemurat beyin yardımı ile muayenesinde aldım ağlamaktan mahvoldum çok canım yandı bi görseniz şu an heryerim şiş kabus gibiydi 3aparatıda zar zor aldım ama hala rahat değilim çok kasıyorum gelgitlerde çok zorlandım yarın tekrar görüşücez belki uzayabilir eş denemesinden hala çok korkuyorum niye böyle oldum ben herkesin hikayesini okudum hiç benimki kadar acı hisseden görmedim( baskı yanma acı dokundurmama hala var..

cnm yaa çok üzüldüm ama drun önce seni rahatlatması gerekirdi zaten benim drum acıdığı anda bırak diyo acı olmaması lazım sadece baskı ve yanma hissi.. o da girene kadar girdikten sonra bişey yok hiç umudunu ve inancını kaybetme nolur çok egzersiz yap alışıcaksın hiçbiri kalmıcak..

Canım doktorla önce bilişsel olarak konuştuk bilinçaltıma falan indi konuştuk baya iyi bir tedavi izliyor sorunsuz sonra hipnoz tedavisi yaptı cd falan izletti baya bi rahatlattı çok iyi bi doktor Murat bey anlayışlı işin tekniğini iyi biliyor ama benim canım biraz kıymetli sanırım:)aparatları çok rahat aldığımı kendi kendime büyüttüğümü söylüyor bir an tamam yendim diyorum bir anda tekrar kasarsam yapamazsam diyorum yarını dört gözle bekliyorum yarın tekrar aparat çalışması yapıcam sonra eş denemesi

canım cok üzüldüm yaa simdi nasılsın kendini rahat bırakmaya calıs kasmaya bende engel olamıyorm hala zaten onu takma nefesleri dogru kullanmayı bilirsen insan rahatlıyo inan insallah iyi haberlerini bekliyorm üzülme olacak buna inan

Kızlar başardım çok mutluyum penis denemesi çok kolay oldu..çok olumsuz davrandım başlar da o kadar da büyütülcek birşey değilmiş şimdi anlıyorum sadece cesaret istiyo cesaretli olun Murat beyin tutumu yaklaşımı sıcaklığı çok güzel tek başıma asla yenemezmişim imkansız deseniz bile kesinlikle Murat beyle imkansız değil çok teşekkür ediyorum...

tebrikler canımallah başka sıkıntı yaşatmasın size bi daha

Çok tebrik ederimseni ceylinnila :))) afferim sana . darısı başımıza inşallah:)

canım kaç gündür giremedim başaracağını bildiğim halde aklım hep sendeydi tebrikler canım hadi geçmiş olsun

İyiyim cnm alışmaya çalışıyorum işte kasma oluyor bende de hala ama nefes yardımıyla rahatlıyorum dediğin gibi sen nasılsın alıştınmı cnm?

canım senin eşin birkerede olsa şertleşip boşalıyomuş benimki sertleşmiyoki çoğu zaman boşalamıyo içime çünkü sertleşmediği için giremiyo ben bu hastalıgı yenmeden önce gitmişti dr oda eşin vajinismus oldugu için psikolojiktir demiş eşin yenerse düzelirsin demiş ama hala düzelmedi bekliyoruz

İyiyim cnm alışmaya çalışıyorum işte kasma oluyor bende de hala ama nefes yardımıyla rahatlıyorum dediğin gibi sen nasılsın alıştınmı cnm?

bende de kasma var cnm alısmaya calısıyorm bnde benim için aparatı evde almak birz zor oluyo kastıgmdan heralde penisde öyle ama oluyo cok sükür sen kolay alabiliyomusn aparatları.....

bende de kasma var cnm alısmaya calısıyorm bnde benim için aparatı evde almak birz zor oluyo kastıgmdan heralde penisde öyle ama oluyo cok sükür sen kolay alabiliyomusn aparatları.....

Öyle cnm en zor kısmını atlattık ya bundan sonra yavaş yavaş düzene girer..Kolay olmuyo cnm yaa stres yapıyorum aparatları alırken daha tam rahat değilim eş denemelerimde kasılmalarım oluyor hala gelgit çok olmuyor sizin oluyor mu cnm?

insallah cnm ya bende stres yapıyorm işte elimde degil benmde es denemesnde kasılmam oluyo ona engel olamıyorm gel git oldu bizim ama yavas yavas hemen alısamam gibi geliyo gel gite herseyin en kısa zamanda düzene girmesini okadar cok istiyorm ki......

kızlar kendinizi sıkıntıya sokmayın nolur,sizler bu hastalığı yeni yendiniz.böyle bişeyi ilk defa yaşıyosunuz.beyniniz zamanla bunu kabullenecek ve kendinizi kasmadan rahatça ilişki yaşayacaksınız emin olun.sadece zaman gerekli

ceylinnila nasılsın canm alıstınmı beni sorarsan araya adet dönemi girdi tekrar denedk hala baskı var bebek istiyoruz allah nasip ederse ama daha gelgitler yavas oluyo ve esim tam içime bosalamıyo olmaz diye korkuyrm bana bu konuda bilgi verirmisnz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…