Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

merhaba bizde gitmeyi düşünüyoruz ama telkin derken nasıl telkin yanii konuşarak mı arkadaşımm ..biraz bilgi verirmisinn? konuşaraksa onu çok denedim

yok canım muglalıyım ben sehırı yanlıs yazmısım bırde bana yakın oldugu ıçın sectım ulusoyu bakalım artık yarın neler olucak insallah diyorum insallah sıze haberdar ederim

merhaba..benimde böyle bi sorunum var dr.murat ulusoya gitmek istiyoruzz nolurr yardım edinn işe yaradımı ?

Kesin çözüm telkin tekniği davranışsal ve bilinç altı tekniklerle gerçekleşiyor. O anlık değil ömrünün tüm zamanında seni rahatlatacak derecede hipnoz ilerisi telkinlerle bilinci rahatlatmak ve doğru nefes alarak bunun ne kadar kolay olduğunu görmek ve başarmak. Git hiç pişman olmayacaksın. Murat beye her zaman duacıyız. Düşün şu an hamileyim ve çok mutluyum :)

merhaba bizde gitmeyi düşünüyoruz ama telkin derken nasıl telkin yanii konuşarak mı arkadaşımm ..biraz bilgi verirmisinn? konuşaraksa onu çok denedim

tebrik ederim çook sevindim, inşaallah sağlıkla kucağınıza alırsınız :)

iyi akşamlar hanımlar, ben aranıza yeni katıldım 4 yıldır evliyim ve bu illetle mücadele ediyorum, sayfaları okumaya çalıştım ama çok uzun, murat beyi duydum ama emin olamıyorum, son giden arkadaşlar neler yaşadıklarını nasıl başardıklarını anlatabilirler mi
murat beyin sitesinden izledim videyolarını çok çekiniyorum gitmeye, birde mesafe problemim var, istanbulda oturuyorum.

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım...Bende 1 haziranda gidiyorum Ama korkuyorum ya olmazsa...

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba..benimde böyle bi sorunum var dr.murat ulusoya gitmek istiyoruzz nolurr yardım edinn işe yaradımı ?

alore ve sehertanvakti son zamanlarda giden hanımlar beni bilgilendirebilirmisiniz?

kimse yokmu bu konuda? tek araştıran hasta olan ben miyim

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım...Bende 1 haziranda gidiyorum Ama korkuyorum ya olmazsa...

Kızlar bu sayfaya girmeyeli epey olmuş girmişken merak edenleri bilgilendirmek istedim...Geçen yıl mart ayında gittim murat ulusoya 14 mart 2013 tü ve bu 14 martı bebeğimin tekmeleriyle geçirdim 28 haftalık hamileyim bir kez daha murat beyi anıp şükrettim...Kesinlikle başaramayanların gitmesini tavsiye ediyorum bizim 3.yılımızdı 3 yılda başarırım olur diye kendimizi avuttuk ama olmadı yapamadım murat beyle 3 günde bu işi çözdük hipnoz tedavisiyle telkinler veriyor bilinçaltına inip sorunları çözmeye çalışıyor ve tedavisi çok düzenli sürekli tlfnla ve mesajla ilgileniyor sizle 3 gününü bize ayırmıştı ama 3 gün bir otel ayarlayın kendinize denemeler için zaten murat bey sizi bilgilendirir bu konuda...Verdiğimiz para gerçekten gözümde değil hak etti nasıl oldu çözüldü ben bile anlamadım kafanıza koyun ve gidin vakit kaybetmeyin...Ve şimdi ki ilişkilerimizde inanın korkucak bişeyin olmadığını nasıl başaramadığımı düşündüm durdum bu kadar kolaymıydı yaa dedim inanın sizde çözeceksiniz ve bugünler aklınıza bile gelmiycek

Yani kesin mi çözümü ben bide maddi anlamda sıkışığım bilemiyorum ne yapacağımı yaa...lütfen yardımcı olun kesin mi tedavi

Kesinlikle kesin çözüm,,zaten murat beyin tedavisiyle olmaması imkansız murat beyde asla bırakmaz zaten çünkü o kadar planlı düzenli tedavisi varki nasıl başardığını sen bile anlamayacaksın en fazla 3 günde bu işlem çözülüyor bir sürü hastası var çözülemeyeni yok için rahat olsun 1 günde yenende var en fazla 3 gün..

Ben ne yapacağını nasıl bir tedavi uygulayacağını merak ediyorum...daha hiç bi tedavi yöntemi denemedim...jinekolojik muayene yapıyor mu?

Merhabalar ...bende 1 Haziran'da gideceğim ama çok korkuyorum ya olmazsa ben ne yaparım o zaman param çöpe gider üstelik borç alacağız lütfen bana yardım et ne yapıyor doktor evde hiçbir şekilde olmayan orda nasıl oluyor

Cnm biraz tedavi içeriğini açar mısın 15 gün kaldı çok korkuyorum başaramazsam param boşa gidecek zaten daha denkleştiremedik

ya olmazsa die düşünme arkadasım sanırım bugün giittin.. umarım gitmişsindir.. bende aynı dertten muzdaripim 2 yıllık evliyim herhangi bi dr gitmedik.. ama hep ertele ertele bugün olur yarın olur derken zaman geçip gidiyor.. ilişkiden uzaklaştık arkadaş gibi olduk artık.. bizde inş .16 sında gidiceğiz murat beye..umarım girersin siteye güzel haberi vermek için benim iiçin de umut olur :) bu arada siteye ilk defa girdim murat bey hakkında bişeyler okumak için şans eseri sizin yazdıklarınızı okudum tarihde tam bugün 1 haziranmış dayanamadım yazdım umarım msjıma sevindirici bi cvp gelir sizden :) .. Allah yardımcın olsun ... güzel haberini bekliyorum ..

Evet bugün burdayızzz...yani adadayım..murat bey inanılmaz cnm.yani olumsuz olan herşey bitti gitti..inanır mısın o endişeli asla yapamıycam diyen ben aparatları hep ilk denememde aldım...sadece son aparat biraz zorladı beni oökadar.. Mutlaka gelmelisin sende.murat beyi mutlaka tanımalısın..doğru adrestesin tatlım...yarın inş penis deneyimi yaşıycam inş yapacağım biliyorum doktorumada çok güveniyorum sende güven kesinlikle endişe etme

Cnm penis deneyimimde tamamladım..inanamıyorum.doktor bey o kadar güzel ilgileniyor ki o kadar iyi öğretiyor ki herşeyi sen bile kendine inanamayacaksın..herkesin gelip tanıması lazım..sıcakkanlılığı sempatikliği güven veriyor insana ne desem azdır.inş sende başarırsın kesinlikle tereddüt etme...

çok sevindimm senin adına ve umutlandım :) gitmek için sabırsızlanıyorumm inş .yarın bu dertten kurtulursun arkadasım.. :) daha da hayırlı haberlerini bekliyorumm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…