Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

Anladım cnm öyle diyolar zaten penis daha kolay diyolar aparattan ama acın için bişey diyemiycem herhangi bir tecrübem yok:KK43: Ama çok okudum bu forumda penisten sonra ağrı acı yok sadece yanma baskı hissi oluyor o da dayanılmıycak kadar değil diyolar..mutlaka yazarlar cnm arada gir..

tamam cnm tesekkürler seninde güzel haberlerni bekliyorm insallah .....

Canım sen aparatları kolay alabildinmi içine yoksa zorlandın mı?Gerçekten kolay mı oluyor zorlanıyormusun başarı hikayeni kısaca yazarmısın bana..

canım aparatları ben de kendim alamadım,dr yardımıyla alabilmiştim..acıdan falan değil ama;sadece cesaretsizlikten yapamadım..
dr bana 3 boy aparatı da kendisi çalıştırdı ve bu kısa bi sürede oldu.baskı ve idrar hissi dışında acı vs. hiçbişey hissetmedim.ertesi gün son kez görüşme yapıp penis deneyimine hazır olduğumu ve penisin aparatttan daha kolay olacağını söyledi.gerçekten de öyle oldu.

cnm sana bişey sormak istiyorm ben benm dr bana 3gün yaram ii olsun die dinlenme süresi verdi ama aparatı denerken cok acı oluyo sizdede oldumu bu normalmi yani

canım senin vajinanda bi tahriş falan oldu galiba ki,dr dinlenme süresi vermiş.ben de öyle bişey olmadı.aparatta da acı hissetmedim.sadece herkes gibi baskı ve idrar hissini çok yaşadım ben ama zamanla bu da geçti.senin acı duyman da sadece tahriş durumundan dolayıdır kesinlikle.iyileşince hiç acı duymazsın bence :KK34::KK34:

sagol cnm benim doktor aparat denemesi verdi ama kendim içine alamadm dr la birlikte aldım ertesi gün penis denemesnde ise bana penisi almak aparattan daha kolay geldi herkes için bu boylemidir bilmiyorm ama bende kafama takılan aparatı alırken hala acı olması bunacı ne zaman gecer penisi alırkende aynı oluyomu arkadaslar cevap yazar insallah....

kesinlikle penis aparattan daha kolay...
yukarda da yazdım canım,senin acı duyman tahriştendir yüksek ihtimalle:KK34::KK34:

canım aparatları ben de kendim alamadım,dr yardımıyla alabilmiştim..acıdan falan değil ama;sadece cesaretsizlikten yapamadım..
dr bana 3 boy aparatı da kendisi çalıştırdı ve bu kısa bi sürede oldu.baskı ve idrar hissi dışında acı vs. hiçbişey hissetmedim.ertesi gün son kez görüşme yapıp penis deneyimine hazır olduğumu ve penisin aparatttan daha kolay olacağını söyledi.gerçekten de öyle oldu.

canım senin vajinanda bi tahriş falan oldu galiba ki,dr dinlenme süresi vermiş.ben de öyle bişey olmadı.aparatta da acı hissetmedim.sadece herkes gibi baskı ve idrar hissini çok yaşadım ben ama zamanla bu da geçti.senin acı duyman da sadece tahriş durumundan dolayıdır kesinlikle.iyileşince hiç acı duymazsın bence :KK34::KK34:

kesinlikle penis aparattan daha kolay...
yukarda da yazdım canım,senin acı duyman tahriştendir yüksek ihtimalle:KK34::KK34:
tesekkür ederim canım alıstırmanı kac numara aparatla basladın peki

merhaba kızlar sormak istediginiz birşey varsa sorabilirsiniz

Merhaba cnm valla o kadar çok soru var ki kafamda çok heyecanlıyım çarşamba günü randevum bu topicte yazılan herşeyi okudum az çok bilgim var ama ne olucak ne biticek çok merak ediyorum canım acımasın hemen olup bitsin istiyorum:KK43:

Merhaba cnm valla o kadar çok soru var ki kafamda çok heyecanlıyım çarşamba günü randevum bu topicte yazılan herşeyi okudum az çok bilgim var ama ne olucak ne biticek çok merak ediyorum canım acımasın hemen olup bitsin istiyorum:KK43:

merak etme canım herşey tamda istediğin gibi olacak rüya gibi geçecek sen bile yaptıklarına inanamayacaksın biliyomusun bende geçen yıl 13 martta yendim bir senem doluyo boşa geçirdigim 3,5 yıla acıyorum

merak etme canım herşey tamda istediğin gibi olacak rüya gibi geçecek sen bile yaptıklarına inanamayacaksın biliyomusun bende geçen yıl 13 martta yendim bir senem doluyo boşa geçirdigim 3,5 yıla acıyorum

canım alıstırmanı kac numara aparatla basladın peki doktordan eve dönünce

İnşallah cnm ya tek isteğim bu..maşallah yeneli baya olmuş senin bebek düşünmüyomusunuz?Bide cnm doktor hipnozda ne izletiyor o akşam penis denemesi veriyor mu yoksa ertesi günmü deniyosun?

İnşallah cnm ya tek isteğim bu..maşallah yeneli baya olmuş senin bebek düşünmüyomusunuz?Bide cnm doktor hipnozda ne izletiyor o akşam penis denemesi veriyor mu yoksa ertesi günmü deniyosun?

bebek çok istiyoruz canım ama eşimde sertleşme problemi olduğu için yeterince birlikte olamıyoruz bakalım inşallah hayırlısı olur canım doktor bey izlemen için filim veriyo izlemek için sonraki gün deneyime geçiyosun yani benimki öyleydi belki kişiye göre değişiyodur deneme zamanı

bebek çok istiyoruz canım ama eşimde sertleşme problemi olduğu için yeterince birlikte olamıyoruz bakalım inşallah hayırlısı olur canım doktor bey izlemen için filim veriyo izlemek için sonraki gün deneyime geçiyosun yani benimki öyleydi belki kişiye göre değişiyodur deneme zamanı

Anladım cnm teşekkür ederim cvpladığın için..Allah en kısa zamanda nasip etsin başka da dert vermesin cnm..

Leyla arkadasım bizde de erken boşalma sorunu var hemen boşalıyor eşim, sonrasında da sertlesmesi için zaman gerekiyor baya bazen sertlesmiyor falan derken sinirlerim bozuldu. Vajinismus bitti şimdi de bu çıktı...Allah beterinden saklasın da insan üzülüyor. Siz doktora gittiniz mi eşin için?

Beklenen gün geldi çattı...Kızlar yarın sabah 9da randevum çok heyecanlıyım yaa yenmeyi çok istiyorum kolay olmasını istiyorum dualarınızı eksik etmeyin herşey için teşekkür ederim...En kısa zamanda yazıcam size...

Beklenen gün geldi çattı...Kızlar yarın sabah 9da randevum çok heyecanlıyım yaa yenmeyi çok istiyorum kolay olmasını istiyorum dualarınızı eksik etmeyin herşey için teşekkür ederim...En kısa zamanda yazıcam size...

Çok güzeeeeeeel.. Hayatım herşey cok güzel olacak inşallah önce buna inan :) Artık bu azabın dinmesine az kaldı senin için :) O otele dönerken yok ya ben yapamıycam falan gibi düşünceler beynini kemirecek sakın korkma :) Hepimiz aynı evrelerden gectik hissettik ve gördük :) Müjdeeee diye yazını bekliyorum tatlım :KK70:

herşey çok güzel ve kolay olacak canım,emin ol.bizlerle mutluluğunu paylaşmana çok az kaldı:KK34::KK34:

X