Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

mızmız damı ulusoya gitmiş olmamışmı anlayamadım ben ya tedirgin oldum şimdi başaramayandamı var ona gidip

mızmız damı ulusoya gitmiş olmamışmı anlayamadım ben ya tedirgin oldum şimdi başaramayandamı var ona gidip

yok canım mızmız ulusoya gitmiş başarmış ama rahat olmuyormuş yine kalıntılar varmış
valla bende 6 agustosta gidicem ama sihirli değnek istiyorum orada filan da egzersiz yaptırıyormuş sanırım bişlmiyom nasıl ocak valla
senin durumlar nasıl sendemi vajisin

evet canım bende vajiyim maalesef ya benim 5 sene oldu artık bıktım gitmeye karar verdim eşim yarın gidip hem doktorla bi görüşecek bide randevu alacaz bakalım inşallah uzun zamana vermez ya çok heycanlıyım ama seninde allah yardımcın olsun inşallah güzel mutlu haberlerle dönersin

Bakın arkadaşlar herkes birbirinden çok farklı ben de o parayı kolay bulmadım borç harç topladım burda yenen arkadaşlar ne mutlu size kesinlikle kolay bişey değil başlamak bi dert sürekliliği bi dert başaran arkadaşlar gerçekten azimli ve cesur. Ama bu hastalıkta zaman çabuk akıp gidiyor bazılarımızın evlilikleri pamuk ipliğinde birkaç hafta yada birkaç gün bile bişiyleri kurtarabilir...İsteyen dr gider istemeyen gitmez kişinin kendine kalmış bişey... Bende kaç yıl bekledim Allah herkesi bu dertten kurtarsın ne diyeyim ama ben dr beyden gayet memnunum sağolsun o hayatta yapamam dediğin herşeyi yapıveriyorsun ben şu an klasik tedavilere göre 8. haftadayım sadece iki seans yaptık. Gayet kibar anlayışlı biri eşimi zor ikna ederek gitmiştim o bile güvendi. O parayı verdiğim için hiçte pişman değilim kendimi ne salak nede beceriksiz hissediyorum hayırlısıyla bu pazar son seansım pazartesi bambaşka biri olarak güne başlıyacağım inşallah.

burcincim kimse doktor bey kötü demediki. bende problem var diyemi bunları yazdın anlamadım da zaten. ama herkes doktora gidip mükemmel olacak diye birşey yok. bende de hala sıkıntılar var ne yapabilirim. oradan dönüp herkes mükemmel bir ilişkimi yaşıyor bende merak ediyorum. ama burda tanıştığım biri vardı onunda sıkıntıları vardı. yani olabiliyor bunlar.

he ben yine diyorum kesinlikle bana kalsa hiçbirşey yapamazdım. bu kadarı için bile iyiki gitmişim. herkesin yapısı farklı sen tamamen iyileşirsin bende hala sıkıntılar kalır.

burcincim kimse doktor bey kötü demediki. bende problem var diyemi bunları yazdın anlamadım da zaten. ama herkes doktora gidip mükemmel olacak diye birşey yok. bende de hala sıkıntılar var ne yapabilirim. oradan dönüp herkes mükemmel bir ilişkimi yaşıyor bende merak ediyorum. ama burda tanıştığım biri vardı onunda sıkıntıları vardı. yani olabiliyor bunlar.

he ben yine diyorum kesinlikle bana kalsa hiçbirşey yapamazdım. bu kadarı için bile iyiki gitmişim. herkesin yapısı farklı sen tamamen iyileşirsin bende hala sıkıntılar kalır.

Canım bunların seninle alakası yok ayrıca niye böyle düşündün anlamadım tabiki neyse durum paylaşıcaksın ben sadece tedavideyim durum bu derken birilerinin kalkıp yok bu para verilirmi enayimiz beceriksizmiyiz diye yazmasına anlam veremiyorum yani bu mu destek? Senlik birşey değil canımkaydirigubbakcemile5

Canım bunların seninle alakası yok ayrıca niye böyle düşündün anlamadım tabiki neyse durum paylaşıcaksın ben sadece tedavideyim durum bu derken birilerinin kalkıp yok bu para verilirmi enayimiz beceriksizmiyiz diye yazmasına anlam veremiyorum yani bu mu destek? Senlik birşey değil canımkaydirigubbakcemile5

anlaşıldı... senin tedavi neden bu kadar uzun sürdü ben 2 gün sonra döndün.
enayi değiliz tabikide ben bu sitede yapamazdım kesinlikle hiç kimse yaptıramazdı bunu bana ama nasıl olduysa yaptım işte. şu kadarını bile doktoruma borçluyum ama daha iyi olmak istiyorum. ilişkiden zevk almak kolayca yapabilmek istiyorum.

burcin haftalık seans görüyo yoğunlaştırılmış değil onunki allahım hepimizi kurtar yarabbim:KK70:

enayi değiliz tabikide ben bu sitede yapamazdım kesinlikle hiç kimse yaptıramazdı bunu bana ama nasıl olduysa yaptım işte. şu kadarını bile doktoruma borçluyum ama daha iyi olmak istiyorum. ilişkiden zevk almak kolayca yapabilmek istiyorum.

Canım ben şu an adadayım bana vereceği randevu ağustos taydı ben aralarda gelebileceğimi söyledim sağolsun kırmadı iki seans gittim yarın tekrar gidicem pazar son inşallah:Saruboceq:

Peki canım sen dr la görüşmeye devam ediyormusun bu sorunlarından haberi varmı?

mızmız şimdide aklıma sokacan bnde haftalık düşünecem zaten beynim öyle çok bulanıyoki ya

:1rolleyes: bilmemki . canım yapan 2 gündede yapıyor ama ben yapamadım diye öyle dedim. ama haftalık kalırsan daha masraflı olur otel ücreti , yeme kücret vs. yaaa . onuda düşün..

aa sen izmirdeymişsin zaten. valla bilmemki hangisi daha iyi olur. sindire sindiremi tedavi görsen .burçinede danış haftalık nasıl oluyor bilmiyorumki.

:1rolleyes: bilmemki . canım yapan 2 gündede yapıyor ama ben yapamadım diye öyle dedim. ama haftalık kalırsan daha masraflı olur otel ücreti , yeme kücret vs. yaaa . onuda düşün..

Aslında olabilir ya izmirden gel git yapabilir son otobüsle döner o aralıktada bir güzel güneşlenirCADIARZU

haklısın ama eşime git gel izin vermiyolar işinden dolayı mecburen kalmaya gidicem oda yıllık izninden alacak zar zor üç gün bakalım artık ama varya çok korkuyorum bir yandanda buraya gitsem kesin başaracam diyorum kafam bulanık dediğim gibi işte üç parmak p...s teyim hala bende korku var p...s korkusu çok sanki orda hortlak falan var :d şu kafamdan bi atabilseydim saçma sapan şeyleri

Arkadaşlar ben kaçtım şimdilik yarına bana dua edin olur mu? Sizleri kocaman öpüyorum mızmız o problemide araştırcam inşallah çözüme ulaşırız biran önceopuyorumnanaktan

ben kaçtım kızlar Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah bir an önce kurtuluruz..

X