Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

Arkadaşlar ben kaçtım şimdilik yarına bana dua edin olur mu? Sizleri kocaman öpüyorum mızmız o problemide araştırcam inşallah çözüme ulaşırız biran önceopuyorumnanaktan

inşallah canım. dualarımız seninle. ne yapcaksınız yarın.

kızlarrrrrrr randevuyu aldık 1-3 eylül arası çok uzun bi tarihe verdi ama olsun 5 sene sabrettim 2 aymı sabredemiycem eşimin güvensizlikleri vardı doktorla ilgili bugün gidip görüşünce çok iyi doktor bulmuşsun dedi ya çok heycanlıyım şimdi beklemesi zor geleceksositososito:sm_cool::teytey:

kızlarrrrrrr randevuyu aldık 1-3 eylül arası çok uzun bi tarihe verdi ama olsun 5 sene sabrettim 2 aymı sabredemiycem eşimin güvensizlikleri vardı doktorla ilgili bugün gidip görüşünce çok iyi doktor bulmuşsun dedi ya çok heycanlıyım şimdi beklemesi zor geleceksositososito:sm_cool::teytey:

tebrik ederim canım, şimdiden geçmiş olsun alkisalkisalkis

tşk ederim cnm çok heycanlıyım ya allah herkesi kurtarsın bundan çok zor bişey bu ya sanırım sen başaranlardandın yanılmıyorsam

hayırlısı canım alkisalkisalkis biraz daha sık dişini az kalmış.

burçiiiinn nasıl geçti dünkü çalışma.. bişey yazmamışsın bize....

burçiiiinn nasıl geçti dünkü çalışma.. bişey yazmamışsın bize....

Allaha şükür herşey yolunda pazara son gidişim inşallahhhhhh:Saruboceq:
Dün çok yorgundum ama yinede gece denedim son aparatı inanamadım yine bugünde denicem offfff bitsin artık bu çileeee:nazar:

Canım çok sevindim ikinci bir balayı olur artık zaten eylülde ada daha güzel olur ada sakin deniz sakin ohhhhhh :içelim: keyfini rahat rahat cıkarırsınız bu iki ayda gelir geçerkaydirigubbakcemile3

Canım çok sevindim ikinci bir balayı olur artık zaten eylülde ada daha güzel olur ada sakin deniz sakin ohhhhhh :içelim: keyfini rahat rahat cıkarırsınız bu iki ayda gelir geçerkaydirigubbakcemile3

burçin senden sabırsızla haber bekliycem birinci balayımız olmadı zatenb inşallah bu ilk olacak ama başarabilsem inşallah dediğim gibi mutlaka haber ver beni merak ettirme senin çok az kaldı hayırlısıyla bitecek bu çilelerimiz

:lepi:Arkadaşlar vajinusmus benim için tarih olmuştur:lepi:
Allah herkese nasip etsin çok şükür Allaha.....
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Ayy tabi doktor bey sağolsun heyecandan aklımdan uçup gitti valla o olmasaydı ben bunu gerçekten başaramazdım daha son seansa gitmedim bile neyse onada gidicem.... Arkadaşlar tereddütünüz varsa hiç düşünmeyin derim ben daha bu akşam bile şüphelerim vardı ama artık herşey geride kaldı çok mutluyum Allah bu derdi kimseye vermesin Herkeside kurtarmayı nasip etsin:nazar:

Yahu hergün nete girersiniz bugün piyasada yoksunuz şu mutlu haberimi kimselerle paylaşamadım yaaaaohaoldumsmile

Yahu hergün nete girersiniz bugün piyasada yoksunuz şu mutlu haberimi kimselerle paylaşamadım yaaaaohaoldumsmile

ben geldim canım benim çok sevindim senin adına sende kurtuldun darısı benim va öbür arkadaşların başına gelin halayını çekelim hadi :teytey::teytey::teytey::teytey:

sıra bebekte dimi ama:CüvCüv:

Ayy tabi doktor bey sağolsun heyecandan aklımdan uçup gitti valla o olmasaydı ben bunu gerçekten başaramazdım daha son seansa gitmedim bile neyse onada gidicem.... Arkadaşlar tereddütünüz varsa hiç düşünmeyin derim ben daha bu akşam bile şüphelerim vardı ama artık herşey geride kaldı çok mutluyum Allah bu derdi kimseye vermesin Herkeside kurtarmayı nasip etsin:nazar:

tebrikler cnm çok sevndim:nazar:allah bir daha yasatmasın :hooray:

Hepinize ok teşekkür ederim darısı tüm vajililerin başına çok mutluyum Allah herkese nasip etsin....kaydirigubbakcemile3

ben geldim canım benim çok sevindim senin adına sende kurtuldun darısı benim va öbür arkadaşların başına gelin halayını çekelim hadi :teytey::teytey::teytey::teytey:

sıra bebekte dimi ama:CüvCüv:

Aynen sıra bebekte tabii önce biraz zayıflamam sigarayı bırakmam lazım önümüzdeki pztesi aile hekimimize gidip o bi sürü ila veriyorlar ya onları yazdırcam inşallah :emir_bebek: bi tombikimiz olurda hasret biter artık:Saruboceq:

:lepi:Arkadaşlar vajinusmus benim için tarih olmuştur:lepi:
Allah herkese nasip etsin çok şükür Allaha.....
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

canım benim tebrik ederim seni darısı benim başıma 6 agustosta gidiyorum inşallah burçinciğimmm peki nasıl oldu kolaymı zormu bende başarabilirmiyim ki:dance:

kızlar 3 gün yoktum ne güzel gelişmeler olmuş valla inşallah bende başarırım ve haberlerini burdan size veririm

X