Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

hala şu aparatlarda tereddütlerim var burçin - umut ne diyor da neyapıyorda bu dr onları alabiliyosunu ki anlayamadım ben nasıl yapıcam bu işi bilmem valla

hala şu aparatlarda tereddütlerim var burçin - umut ne diyor da neyapıyorda bu dr onları alabiliyosunu ki anlayamadım ben nasıl yapıcam bu işi bilmem valla

canım o konu hiç korkma, hipnozdan sonra kendine sen bile inanamayacaksın. ben bunu nasıl yapıyorum böyle, rüyamı görüyorum acaba diyeceksin. gerçekten çok kolay olacak inşallah canım. olumunekankayizsmile

Aynen sıra bebekte tabii önce biraz zayıflamam sigarayı bırakmam lazım önümüzdeki pztesi aile hekimimize gidip o bi sürü ila veriyorlar ya onları yazdırcam inşallah :emir_bebek: bi tombikimiz olurda hasret biter artık:Saruboceq:

inşallah canım hayırlısıyla oda olur bide bizim tarihler yaklaşsa günler geçmiyo ya :) valla bu işi gerçekleştiriyim bende allh nasip ederse hemen bi tane istiyorum yaşımız geçmeden yapmak lazım:)opuyorumnanaktan

bende senin gibiyim tedirgindim ama burçin bana fazla cesaret verdi benim randevuda1-3 eylül ne güzel seninkine çok az kaldı hayırlısıyla sende sıradasın seninde gelin halayını çekcez tedirgin olma sakın bu kadar kişi yaptıysa ve nasıl oldu anlamadık diyolarsa bizde yapıcaz allahım herkesi kurtarsın bundan ya:Saruboceq:

ama zafer bizimmmmmmmmmmmm:lepi:

canım o konu hiç korkma, hipnozdan sonra kendine sen bile inanamayacaksın. ben bunu nasıl yapıyorum böyle, rüyamı görüyorum acaba diyeceksin. gerçekten çok kolay olacak inşallah canım. olumunekankayizsmile

amin inşallah canım yaaa başarıcaz inşallah:dance:

bende senin gibiyim tedirgindim ama burçin bana fazla cesaret verdi benim randevuda1-3 eylül ne güzel seninkine çok az kaldı hayırlısıyla sende sıradasın seninde gelin halayını çekcez tedirgin olma sakın bu kadar kişi yaptıysa ve nasıl oldu anlamadık diyolarsa bizde yapıcaz allahım herkesi kurtarsın bundan ya:Saruboceq:

ama zafer bizimmmmmmmmmmmm:lepi:

senden nekadar ücret talep etti canım 4500 mü 5000 mi:çok üzgünüm:

valla benimki muallakta kaldı diyim çünkü ben nisan gibi 18 hazirana gün almıştım adetim yüzünden gidemedim 6 agustosa deiştirdik ama mayıstan sonrakilere 5000 tl diyomuş valla tekrar aramayıda çekiniyorum ilk aldığımda 4500 dmişti ama 2 de konuşmadık bidha

valla benimki muallakta kaldı diyim çünkü ben nisan gibi 18 hazirana gün almıştım adetim yüzünden gidemedim 6 agustosa deiştirdik ama mayıstan sonrakilere 5000 tl diyomuş valla tekrar aramayıda çekiniyorum ilk aldığımda 4500 dmişti ama 2 de konuşmadık bidha

bence bi konuşsan iyi edersin ama bence senden önceki fiyattan alır çünkü baştan randevunu almışsın sonra aksilik yüzünden değişmiş 5000 alacağını sanmıyorum keşke adet için geciktirici falan kullansaydın

Kusura bakmayın kızlar daha yeni fırsat buldum özelden msj attım size merak ettiğiniz birşey olursa yine sorun arkadaşlar ama uzun uzun düşünüpte kafa yormayın artık taze gelin olmaya hazırlanın yavaş yavaşkaydirigubbakcemile5

dr ulusoya gtmek istiyorum ama korkuyorumm ya hipnoz saglıklımı ne hissediliyo o annnn

ekime randevu almak istiyorum ekim 6 düğün tarihimiz balayı gibi geçsin istiyorum,tabi olursa

giden arkadaslar dr ulusoya),yardımcı olun ne diyor ne yapıoyr ben dokunamıyorum bile nasıl kurtulucam yaaaaa

merhabalar, uzun zamandır forumu üye olmadan takip ettim, 3 senelik evliyim, parmak egzersizi bile yapamıyorum. ulusoya gidenler, ayrıntılı anlatın lütfen, sonuç kesinmi

bende 9aylık evliyim ulusoydan randevu aldım 6ekim e,inş.bende halledicem artık.ama korkuyorummmm

X