Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

mızmız cıım bana özelden mesaj atmışsın bendaha özelden mesaj atamıyorum burdan yazıyım dedim ben 18 hazirandaki randevumu 6 agustosa erteledim inşallah 6 agustosta gidip yenicem şu illeti senin durumlar nasıl gelişmeler varmmı??

inşallah sende sorunsuz kurtulursun canım. bize bilgi vermeyi unutma olur mu tedaviden sonra.
benim bir gelişme yok maalesef hala zorlanıyorum. çok rahat ilişki yaşıyorum diyemiyorum

inşallah sende sorunsuz kurtulursun canım. bize bilgi vermeyi unutma olur mu tedaviden sonra.
benim bir gelişme yok maalesef hala zorlanıyorum. çok rahat ilişki yaşıyorum diyemiyorum

yaaa mızmız cımm özelden mesajını okudum offf özelden mesaj etamıyorum ben daha rahat ilişki yaşayamıyorum diyosun yaaa acımı oluyo ne oluyo istersen özelden mail adresini yaz msnde konusabiliriz istersen
bak benimde içime kurt düştü bide bana 5000 tl dedi hazirandan sonraki hastalarına öle alıyomuş

canım merhaba o zamana kadar niçin bekliceksinki egzersiz yapmayı denesen olmassa yine gidersin diger konu baslıgında arkadaslarda yardımcı olur hepimiz yardımcı oluruz erteleme canım

zaten içime de pek sinmiyo gitmek kendi kendime başarmak istiyorum
ulusoya gidipte sorun yaşayan arkadaslar var hala
ama o parmak egzersizleri filan beni öldürüyor denemedim ama yapamam ben
bir anda olsun bitsin istiyorum şimdi adetliyim 2 güne kadar bitecek adetim eşime diyorum deniyelim diye ama bakalım denicem tekrar

bir anda olsun bitsin istiyorum şimdi adetliyim 2 güne kadar bitecek adetim eşime diyorum deniyelim diye ama bakalım denicem tekrar

lütfen canım yapamam deme ayna egzersizyle basla lütfen al eline aynayı ve incelemeye basla nefes alıp verdikce açılmayı görüceksin ıkındıkca hafif hafif şimdi bi dene hemen sonucu yaz beklicem

sana sunu dıycem buraya ılk gırdııgmde vajınusmustum ...bana burdakı arkadaslar parmak egzerıszlerındne bahsedınce buz gıbı oluyodum ...hayatta yapamamakı nasıl yapıcam elelrım ayakalrım tıtreredı dusunmekle yanı ...hıc denemedım yapmayı...ama ınsanın oyle bı anı gelıyorkı son radde dedıklerı zamn ıste bende aynı oyle bır zamanda gectım basına cunku benım dr gıdıcek kadar dururmum yoktu ...dr ulusoyla konustum 4.500 tl ıstedı ...o kadar zor dukı ılk basına gectıgımde ama dedımkı bak burdakı herkez yapmıs neden ben salakmıyım becerıksızmıyım yanı olucakmıyım ne yanı ....
o anda yasadıklarım zaten benı olduruyodu...burdakı arkadaslarla ehrgun ılerledım yerı geldı aglayarak yaptım egzersızlerı bazen tıtreyerek ama bırakmadım bagırdım kendıme ınan bak abartmıyorum kavga ettım resmen .....ama ben KAZANDIMMMMM ....
YENELI 8 AY OLDU ...
o yuzden bence bır seylere ugrasmadan yapamıyorum deme .....

offf baharcım çok haklısın bende aynı şeyleri yaşıyorum inana kendimle kavga ediyoeum seni tebrik ederim gözlerim doluyo şuan deli gibi anne olmak istiyorum bu duygularla kamçılıyorum kendimi yapıcam diye hepinizden destek bekliyorum
teşekkürler canım

offf baharcım çok haklısın bende aynı şeyleri yaşıyorum inana kendimle kavga ediyoeum seni tebrik ederim gözlerim doluyo şuan deli gibi anne olmak istiyorum bu duygularla kamçılıyorum kendimi yapıcam diye hepinizden destek bekliyorum
teşekkürler canım
bend eannem olmak ııcn delırıyorum su an calısma uzerındeyızkaydirigubbakcemile3 5 aydır bakalım olucak ıhsalhhh...
her zaman yanındayız bence hemen basla dene pasta mumları varya hemne anlardan bul bı tane basla ben ılk onla denedım sonra asama asama ılerledım.......yapıcam de ve ben egzersız yaparken kendımle konuusrdum acı yok acı yok...derın deırn nefes alır beklerıdm korktugum anda ...dene olmadı gene dene ....bak benı bıle yaptım kızzzz....nasıl korkuyordum hala sankı ruya gıbı sımdı gıden 1 bucuk yılıma acıyorum ...yanında olsam tutar kolundan egzersız basına gotururm senı ama kaydirigubbakcemile

sana sunu dıycem buraya ılk gırdııgmde vajınusmustum ...bana burdakı arkadaslar parmak egzerıszlerındne bahsedınce buz gıbı oluyodum ...hayatta yapamamakı nasıl yapıcam elelrım ayakalrım tıtreredı dusunmekle yanı ...hıc denemedım yapmayı...ama ınsanın oyle bı anı gelıyorkı son radde dedıklerı zamn ıste bende aynı oyle bır zamanda gectım basına cunku benım dr gıdıcek kadar dururmum yoktu ...dr ulusoyla konustum 4.500 tl ıstedı ...o kadar zor dukı ılk basına gectıgımde ama dedımkı bak burdakı herkez yapmıs neden ben salakmıyım becerıksızmıyım yanı olucakmıyım ne yanı ....
o anda yasadıklarım zaten benı olduruyodu...burdakı arkadaslarla ehrgun ılerledım yerı geldı aglayarak yaptım egzersızlerı bazen tıtreyerek ama bırakmadım bagırdım kendıme ınan bak abartmıyorum kavga ettım resmen .....ama ben KAZANDIMMMMM ....
YENELI 8 AY OLDU ...
o yuzden bence bır seylere ugrasmadan yapamıyorum deme .....

aynen hatırlarsan bende aranıza yeni geldiğimde ne parmagı ya bu ne sacmalık dyrdum hatta yenemiycem dyip sinirleniyordum sonra bir ara grmedim foruma depresyona grdim gerci hiç çıkmamıstım depresyondanda:) ben bu forumda yenmemiştim baska bir yerde yendim ama yendikten sonra anlasamadım bazı kişilerle tekrar buraya döndüm mutaasıp ir yerdi burda çok rahatsın istediğin seyi konuşablyorsun.o kadar para vermekte insanın agrına gdyor hele bide basaramazsn parmagı kabullenip çlşmalar basladım ve yendim çok şükür:Saruboceq:

evet burçin durumlar nedir sorunsuz kurtuldun mu ?

Şu an için hiçbir sorun yok ben üç gün seansına girmedim şu an adadayım o yüzden dr bey boşluklarında sağolsun zaman ayırıyor şu an için herşey yolunda yapamam dediğim herşey bir bir oluyorakannehir

teyzemin kızıda doktor ulusoya gitmişti iki günde vajınusmustan kurtuldu.şuan bebeği dahi var.ilk konustuğumuzda kendi dahi inanamamış nasıl olduğunu.zor bir durum olsa gerek bence maddi durumunuz iyiyse mutlaka gitmelisiniz teyzemin kızı çok memnun geldi

Bakın arkadaşlar herkes birbirinden çok farklı ben de o parayı kolay bulmadım borç harç topladım burda yenen arkadaşlar ne mutlu size kesinlikle kolay bişey değil başlamak bi dert sürekliliği bi dert başaran arkadaşlar gerçekten azimli ve cesur. Ama bu hastalıkta zaman çabuk akıp gidiyor bazılarımızın evlilikleri pamuk ipliğinde birkaç hafta yada birkaç gün bile bişiyleri kurtarabilir...ısteyen dr gider istemeyen gitmez kişinin kendine kalmış bişey... Bende kaç yıl bekledim Allah herkesi bu dertten kurtarsın ne diyeyim ama ben dr beyden gayet memnunum sağolsun o hayatta yapamam dediğin herşeyi yapıveriyorsun ben şu an klasik tedavilere göre 8. haftadayım sadece iki seans yaptık. Gayet kibar anlayışlı biri eşimi zor ikna ederek gitmiştim o bile güvendi. O parayı verdiğim için hiçte pişman değilim kendimi ne salak nede beceriksiz hissediyorum hayırlısıyla bu pazar son seansım pazartesi bambaşka biri olarak güne başlıyacağım inşallah.

Bakın arkadaşlar herkes birbirinden çok farklı ben de o parayı kolay bulmadım borç harç topladım burda yenen arkadaşlar ne mutlu size kesinlikle kolay bişey değil başlamak bi dert sürekliliği bi dert başaran arkadaşlar gerçekten azimli ve cesur. Ama bu hastalıkta zaman çabuk akıp gidiyor bazılarımızın evlilikleri pamuk ipliğinde birkaç hafta yada birkaç gün bile bişiyleri kurtarabilir...İsteyen dr gider istemeyen gitmez kişinin kendine kalmış bişey... Bende kaç yıl bekledim Allah herkesi bu dertten kurtarsın ne diyeyim ama ben dr beyden gayet memnunum sağolsun o hayatta yapamam dediğin herşeyi yapıveriyorsun ben şu an klasik tedavilere göre 8. haftadayım sadece iki seans yaptık. Gayet kibar anlayışlı biri eşimi zor ikna ederek gitmiştim o bile güvendi. O parayı verdiğim için hiçte pişman değilim kendimi ne salak nede beceriksiz hissediyorum hayırlısıyla bu pazar son seansım pazartesi bambaşka biri olarak güne başlıyacağım inşallah.

inşallah canım. bende aynen sana katılıyorum. kendi başıma yapamazdım, aylarca yemedik içmedik o parayı topladık. evet çok para ama hiç pişman değilim.
MIZMIZ bence doktor beyi ara ve tekrar görüşme iste, yardımcı olacaktır. bize ayrılırken öyle demişti.

X