Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

1,5 ay kadar oldu canım. evet şimdi 3.yü düşünüyorum yapabilecekmiyim diye ondan mı dersin zevk alamamak. aslında 2.de biraz aldım ama anlıktı kaydirigubbakcemile3 şimdi ben istekli olduğum zaman yapmayı düşünüyorum 2 hafta ara versem ne olur acaba ?

canım murat bey bana normal ılıskıye gırebılen kadın 15 gun ara verıp ılıskıye gırınce bıle yanma hısseder demıstı sen cok ara verıyosun sanırım ondan da takıma olabılır ılıskıye konsantre olmaya bak 3.yu olmıycak dıye dusunme bı kere oldumu oluyoo

sağol canım :1rolleyes:

sende yenimi gittin yani ulusoya geçenlerde başarı mailin gelmişti senin olmalı şutarafagitti

sende durumlar nasıl hiç takılma olmuyor mu ?

2 ay olmak uzere gıdelı canım vajinusmus erkeği diye esim mail gondermişti:lepi:eek: yamak istedi önce sukurler olsun takılmam falan yok rahatım

para tuzagı canım onlar 4000 lira muayene ücreti cok cok ucuk bir rakam ülkemiz sartlarında ..

para tuzagı canım onlar 4000 lira muayene ücreti cok cok ucuk bir rakam ülkemiz sartlarında ..

evet ücretim yüksek olduğu doğru ama hakkı olduğunu düşünüyorum, başkalarının aylarca uğraştığı şeyi o 1.5 günde yapıyor. onun hastalarının içinde daha önce birçok yerde tedavi olmaya çalışmış, 10 milyara kadar paralar ödemiş ama başarılı olamayınca son çare olarak ulusoya gitmiş hastalar var. insanın gözü biryerden sonra parayı görmüyor.
ayrıca başka yerlerde yapamazsan kapı dışarı oluyorsun, paran yanıyor. Ulusoyun tedavi edemediği hasta yok. ona tedavi olmaya gitmiş hastalardan hakkında kötü şeyler söyleyen yok. ben hiç yıpranmadan, yorulmadan, ağlamadan, ulusoy sayesinde yendim bu hastalığı. bence kimse zaman kaybetmesin...

evet ücretim yüksek olduğu doğru ama hakkı olduğunu düşünüyorum, başkalarının aylarca uğraştığı şeyi o 1.5 günde yapıyor. onun hastalarının içinde daha önce birçok yerde tedavi olmaya çalışmış, 10 milyara kadar paralar ödemiş ama başarılı olamayınca son çare olarak ulusoya gitmiş hastalar var. insanın gözü biryerden sonra parayı görmüyor.
ayrıca başka yerlerde yapamazsan kapı dışarı oluyorsun, paran yanıyor. Ulusoyun tedavi edemediği hasta yok. ona tedavi olmaya gitmiş hastalardan hakkında kötü şeyler söyleyen yok. ben hiç yıpranmadan, yorulmadan, ağlamadan, ulusoy sayesinde yendim bu hastalığı. bence kimse zaman kaybetmesin...

kesinlikle haklısın canım bu hastalıgı cekmeyen bılemez.evet belkı cok fazla para ama ben o parayı verdıgıme hiç pişman degilim keske cok onceler verseymısımde 5 yılım bosa gıtmeseymıs bence dusunmeyın kesınlıkle ulusoya gıdın baska yerlerde bosa vakıt harcamayın

canım ben egzersiz yapmadım zaten uzun zamandır da denemiyoruz bile ne haldeyim bilemiyorum... inşallah başarırım 2 günde ama adet günümde gecikti 14 ünde olmam gerekiyodu 18 inde ulusoya gidecektim dr u arayıp ertelemem gerekecek gibi

elmeto şafak kaç? kaç gün kaldı vajiden kurtulmaya? zemuszemuszemuszemuszemuszemus

kızlar bende yendım sonunda vajiyi ama o kadar mutluyumkı anlatamam allah butun vajili arkadaslarıma yasatsın bu sevıncı ayyaz senın yendığin gun bende ne zaman yenrım bu illeti diyordum yendım işte bu illeti :KK70:kaydirigubbakcemile3

kızlar bende yendım sonunda vajiyi ama o kadar mutluyumkı anlatamam allah butun vajili arkadaslarıma yasatsın bu sevıncı ayyaz senın yendığin gun bende ne zaman yenrım bu illeti diyordum yendım işte bu illeti :KK70:kaydirigubbakcemile3

tebrik ederim zile :nazar::hooray:

tebrik ederim tatlım nasıl basardın kendiğn mi yoksa dr ile mi bizide bilgilendirirsen belki faydalanacağımız bir tecrüben olabilir terar gözğün aydınnnn:nazar:

çok saolun tşk ederım :) tabikı bılgılendırırım bunu ancak çeken anlar ınanın. önce doktor gıtmıstım bı kaç seans sonra ara vermek zrunda kaldım maddı yonden, zaten yolu yarılamıstım yani üç parmak rahat girebilirdum 15 gun oldu yenelı kafama vuruyorum bunun için mıbekledım dıye çok rahat yapabiliyorum artık allah herkesı kurtarsın sorusu olana açığım arkadaşlar

çok saolun tşk ederım :) tabikı bılgılendırırım bunu ancak çeken anlar ınanın. önce doktor gıtmıstım bı kaç seans sonra ara vermek zrunda kaldım maddı yonden, zaten yolu yarılamıstım yani üç parmak rahat girebilirdum 15 gun oldu yenelı kafama vuruyorum bunun için mıbekledım dıye çok rahat yapabiliyorum artık allah herkesı kurtarsın sorusu olana açığım arkadaşlar

hadi gözün aydın canım benim insallah yakında bebiş haberlerınıde alırız:nazar:

dr.ulusoya gidin arkadaşlar nasıl gidiyor ?

mızmız cıım bana özelden mesaj atmışsın bendaha özelden mesaj atamıyorum burdan yazıyım dedim ben 18 hazirandaki randevumu 6 agustosa erteledim inşallah 6 agustosta gidip yenicem şu illeti senin durumlar nasıl gelişmeler varmmı??

mızmız cıım bana özelden mesaj atmışsın bendaha özelden mesaj atamıyorum burdan yazıyım dedim ben 18 hazirandaki randevumu 6 agustosa erteledim inşallah 6 agustosta gidip yenicem şu illeti senin durumlar nasıl gelişmeler varmmı??

canım merhaba o zamana kadar niçin bekliceksinki egzersiz yapmayı denesen olmassa yine gidersin diger konu baslıgında arkadaslarda yardımcı olur hepimiz yardımcı oluruz erteleme canım

X