Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

evet canım tüm yazılanları bastan sona okudum ve dedımki -ARTIK NEYİ BEKLİYOSUN,GİDEN ZAMAN GERİ GELMİYOR- eşimıde ıkna edıp randuvuyu aldım.dr.beyle konusmk bile insana guven veriyor....herkesin kısırmısın,cocuk nerde soruları ve eve gelıp ağlamalar...artık bunları yasamak istemiyorum,randevu gününü sabırszlıkla bekliyorum

kızlar bıde esler aparatla denerken bısey yapıyormu,yoksa sadece denerken mı nasıl oluyor.ben tek mı çalışcam aparatla.

canım ilknurunda dediği gibi aparattan iğrenmezsin o sırada o hiç aklına gelmiyor.bende aynen ilknurun yaşadıklarını yaşadım ilk aparatta eşimin yanında yapmak istemedim balkona çıktı o ama sonra ben kendim çağırdım onu yanıma o anki aparatı yapabilmenin verdiği mutlulukla. bunları bizde düşündük giderken insanın elinde değil ama hepsi küçük basit şeylermiş sende anlayacaksın.çok sıkma kendini.

herkes aynı şeyi yapmış galiba,bende eşimi balkona çıkartmıştım ve sonra bende kendim çağırmıştım

herkes aynı şeyi yapmış galiba,bende eşimi balkona çıkartmıştım ve sonra bende kendim çağırmıştım

eee arkadaşlar sorunlar ve dertler ortak olunca tepkilerde ortak oluyo demekkiiiiii

:)) bende balkona cıkartayım o zaman..zaten esım benden beter yanımda duramaz o esnada,çıt kırıldım bir tipiz bız...keske fızıksel olarakta psıkoljık olarakta dayanıklı olabılsem,takıntılarım olmasa,kelebek dahıl hıç bıseyden korkmasam :18:

ne tesadüf...uçan her türlü yaratıktan korkardım,zararsız bi kelebekten bileama tedaviden sonra bu korkularım da azaldı benim,daha cesaretliyim artık

evet canım kesinlikle eşin balkona çıkması bu işin olmazsa olmazlarındandır . ya şaka bi tarafada bende yaş aldıkça daha korkak olmaya başladım .kara sinek bile korkutuyo beni hatta öldüremiyorum bile. börtü böcek öldürmekten de korkuyorum yani.

ne tesadüf...uçan her türlü yaratıktan korkardım,zararsız bi kelebekten bileama tedaviden sonra bu korkularım da azaldı benim,daha cesaretliyim artık

canım sen zaten tedaviden sonra tahmin ediyorum ki kökten bi değişiklik yaşadın hayatında. en azından şu hepimizin şahit olduğu kilo verme olayı bile bir yenilenmeydi senin için. az şey başarmadın canım benim. ışık hızıyla kilo verdin nerdeyse, işallah mutluluklarda ışık hızıyla bulsun seniiiii

aynen canım,hayatım 1 yıldır acayip değişti...inan bana kendimi zorlasam bile ağlayamıyorum artıkhiçbir sorunu kafama takmıyorumne kadar güzel bi duyguymuş diyorum evlenmeden önce bile kafamı meşgul eden bi sorundan kurtulmak....
bu sorun o kadar çok şeyi etkiliyodu ki...kendimi salmıştım artık,kilolu olmak falan umrunda değildi.ama tedavi olduktan sonra kendime güvenim geldi...azmettim zayıfladım..şuan tek isteğim bi bebek.allah bana da nasip eder birgün inşallah..güzel dileklerin için sağol canım

kızlar kılolarda ayrı bı dert.yenı bır hayatı ızlerken spor yapıyom bende.gaza getırıyolar ınsanı.yaza kadar her kadın gıbı forma gırmeli

canım kaç yıllık evlisin randevu tarihin nezaman hiç birşeyi kafana takma herşey çok güzel olacak hep güzel şeyler düşün bana buradaki arkadaşlar çok destek oldular hepsinden allah razı olsun ilknur,leylak,yayy hepsine teşekkür ediyorum

canım ağustosta 3 yılık evli olacağım.randevum temmuzun 6 sda.cabucak gecsin dıye beklıyorum.

Başardım başrdım başardım.bugün çocukların değil benim bayramım.hiç unutamayacağım bir günde başardım

kızlar,bugün hayatımın sorunundan kurtulalı 1 yıl olduzaman ne çabuk geçiyo....1 yıldır hiç olmadığı kadar mutluyum,huzurluyum...daha ne diyim.allah murat bey den binlerce kez razı olsun.onun sayesinde kurtuldum bu dertten.asla yapamam dediğim bişeyi,mucizeyi başardım kendime göre..

canım çok güzel ya allah başka dert sıkıntı vermesin hayırlısıyla birde hamile olmayı nasip etsin bu hastalığı yaşayan herkes biran önce kurtulur inşallah

canım çok güzel ya allah başka dert sıkıntı vermesin hayırlısıyla birde hamile olmayı nasip etsin bu hastalığı yaşayan herkes biran önce kurtulur inşallah

amin canım...allah, isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın inşallah.. herkes bu dertten kurtulsun,vajili kadın kalmasın dünyada

canım yaa ne çabuk geçiyor dimi zaman benimde 27 mayısta 1 sene olacak anlamadım nasıl geçtiğini.bende hep aklıma geldikçe dua ediyorum senin gibi murat beye. gerçekten de Allah ondan razı olsun evliliğimizi tam anlamıyla yaşamamızı sağladı çünkü. hatta ben evlilik yıldönümümü bile 27 mayısta da kutlamayı düşünüyorum. o gün evlenmiş sayıyorum kendimi çünkü. Allah mutluluğunu huzurunu evliliğinin tadını hiç bozmasın canım daha nice yıllara

canım ağustosta 3 yılık evli olacağım.randevum temmuzun 6 sda.cabucak gecsin dıye beklıyorum.

iyi bari sende çok geç kalmış sayılmazsın bana göre 3 yıl bile az geliyo gözüme. zararın neresinden dönsen kardır hesabı yani.. yalnız bişey merak ettim canım temmuz ayını senmi istedin yoksa o zamana kadar dolumuymuş murat bey.

amin canım,hepimize inşallah

Bende aranızdayım artık...

Sonradan nükseden bir vajinusmus durumum oldu. Bir psikiyatıra gidiyorum yaklaşık 3-4 aydır.Fakat halen bir düzelme olmadı.

Dokunma,parmak egzersizi gibi egzersizler verdi doktor.Fakat ben dokunamıyorum bile...

Her dokunma çalışmamda inanın nasıl ağlıyorum ve nasıl bir gerginlik yaşıyorum inanamazsınız.Sanki daha da geriye gidiyorum.Daha da psikolojim altüst oluyor.

Normalde yapı olarak güçlü,kendi ayakları üzerinde duran,eğitimli ve son derece modern düşünen biriyim.Fakat bu sorunu çözemiyorum.Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bildiğim halde bilinçaltım sanki buna izin vermiyor.

Bende Ulusoy'a gitmeyi düşünüyorum.Fakat çok kararsızım, ya başaramazsam korkusu başladı.Çünkü benim için son umut oldu kendisi...Desteklerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum bayanlar...:26:

canım merhaba.özelden de yazdım ama bir kez daha yazayım.inan bana bu sayfadaki herkes aynı şeyi yaşıyo aslında..yukardaki cümlen bana ne kadar uyuyo bilemezsin.
ben tam 1 yıl oluyo tedavi olalı.keşke param olsaydı da daha önce gitseydim murat beye.eğer imkanın varsa hiç düşünmeden git arkadaşım.ben de aynen parmak egzersizi yapmaya çalıştım,1 hafta kendime gelemedim.
zaten murat bey de kendi kendimize yaptığımız bu parmak egzersizlerinin durumu daha da kötüleştireceğini söylüyo.
ayrıca murat beye gidip de başaramadan dönen yok canım.bende ilk giderken ya başaramazsam,ya başaramayan ilk hastası ben olursam diye gitmiştim.ama hiç öyle olmadı.kendim bile şaşırdım.
çok kısa bi sürede tedavi bitmişti.
başka sormak istediğin bişey olursa seve seve cevaplarım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…