Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

canım öncelikle ben kendimden bahsedim sana biraz ben murat beyle tanıştığımda 6 yıllık evliydim. randevumu aldıktan sonrada çok araştırdım burdan ne olacak ne bitecek diye. çünkü insan bir türlü güvenemiyor işte nasıl olurda biter 6 yıllık eziyet 1,5 günde diye. ama inan bana toplam saate vurduğunda benim 1,5 gün bile sürmedi saatlerle ifade edebilirim yani yendiğim süreyi. çünkü oraya gittiğinde murat beyle otel odasında mekik dokumuyosun haliyle yemek yiyosun geziyosun. ben sadece murat beyden çıkışta hemen otele gidip egzersizlerimi yapıyodum başarıncada diğer randevu saatine kadar geziyoduk eşimle. zaten gittiğim günün akşamında da bitmişti benim sıkıntım. sana tek tavsiyem ister 1 gün olsun ister 1,5 gün ister de 3 gün olsun neticede bu sıkıntıdan kurtulmak istiyosan maddi olarakta kendinizi ayarladıysanız hiç durma randevu al derim ben .çünkü yanlış hatırlamıyosam en az 3-4 hafta sonraya randevu verebiliyo murat bey belkide daha uzak bir tarih. ben gittiğmde 5000 lira ödemiştim mayıs 2011 de gittim ben. canım sakın geç kalma ben çok geç kalmıştım kaç yıllık evlisin bilmiyorum ama zaman o kadar değerli ki sakın bu güzel günleri yaşamaktan kendini alıkoyma. herzaman istediğini sor sana her konuda yardımcı oluruz. kendine iyi bak

murat beye mail attım cevabını beklıyorum siz ne kadar çektınız bu rahatsızlığı kaç gunde çözm buldnuz şuan herşey yolundamı bende parmk egzersizi yapamıyorum brda tedaı gören arkadaşalr aparatlar verıyor dedı ama ben parmağı yapamıyorum apartlar nasl uygulucam sız zorlandınız mı

canım ben 6 yıl çektim 1,5 günde bitti.hiç inanamamıştım.parmak egzersizi falan hiç yapmadım zaten düşüncesi bile beni bitiriyordu.ama hipnozdan sonra aparatları alabiliyorsun.o konuda hiç tereddüt etme.umarım bran önce sende kurtulursun

teşekür ederim cevabınız için inş bende randevu tarıhlerıne uyarsa mayısta gtmek istiyorum çok kötu bı drumdayım kafayı yemek uzeryım evlılığimi kurtarmam lazm ınş çözum olur murat bey çok yoruldum artık

merak etme canım,tedavi olduktan sonra kuş gibi hafifleyeceksin.bende ağır bi depresyondaydım murat beye gitmeden önce ,ama son 1 yıldır o kadar huzurlu ve mutluyum ki.....tedavini olduktan sonra böyle bi sorunun kalmayacak artık emin ol:KK34:

hayalcim birde egzesizleri sormuşsun onu yazmayı unuttum sabah. inan ben egzersiz lafını duyunca bile bacaklarımı kapatırdım psikolojik olarak ama doktor beyin uyguladığı hipnoz seansları sayesinde egzersiz yaptığını bile anlamıyosun inan o kadar kolay oluyo ki sen bile inanamıyosun yani bunu benmi yaptım diye. şu an inan o kadar rahatımki zaten hamile kaldığımdan beri 2-3 kere alttan muayene oldum ve çok rahattım hatta doktorum bile çok güzel aşmışsın bu sorunu bravo sana dedi bana. canım sakın erteleme tekrar sölüyorum sana zaman çabuk geçiyor bu zamanlarınızı boşa geçirmeyin eşinle sakın.

kızlar bişi sorucam: hipnozla tedavi sonrasında farklı davranışlarınız oldu mu? şunu sormak istiyorum aslında, bi doktor bana hipnoz sonrasında farklı alışkanlıklar elde edebileceğimi söylemişti: sık sık ellerini yıkamak, biri kendisini takip ediyormuş gibi hissetmek gibi...

kızlar bişi sorucam: hipnozla tedavi sonrasında farklı davranışlarınız oldu mu? şunu sormak istiyorum aslında, bi doktor bana hipnoz sonrasında farklı alışkanlıklar elde edebileceğimi söylemişti: sık sık ellerini yıkamak, biri kendisini takip ediyormuş gibi hissetmek gibi...

böyle bişeyi ilk defa senden duydum arkadaşım:44:hipnoz bana daha farklı daha güzel şeyler kazandırdı:KK34:

belki sana o doktorun dediği hipnozda böyle bişey oluyordur.ama bizim hipnozda böyle bişey olmadı.zaten tamamen uyanıksın ve hipnoz sırasında bırak telkin dinlemeyi aklın başka şeylerle bile meşgul oluyor.hipnoz olduğuna bile inanamıyosun.yani kısacası tamamen kendindesin.Murat beyin hipnozundan sonra başına gelecek olan tek farklılık bu dertten kurtulmuş olman

canım bende hiçbirini yaşamadım bu sölediklerinin. doğrusu bendeki tek farkta giderken mutsuz geri dönerken musmutlu olmamdı :KK52::KK52::KK52:

kızlar artık bu tedirginliklerinizi koyun bir kenara
ben murat beye gitmeden önce parmak egzersizi denemem oldu
ve inanın ki benim tedavimi bu olumsuz yönde etkiledi
bir günde süreceğine bir hafta da tedavi olabildim ben
bu kadar insan inanın boşuna konuşmuyo
çok tatlı dilli ve güleryüzlü bir doktor
zaten gördüğünüz anda ben bunu başarıcam diyorsunuz
ben geçen sene eylülde tedavi oldum ve beş yıl bu dertle uğraştım
biz sizi çok iyi anlıyoruz çünkü bizde yaşadık bunları
ama korkmayın aparat ne ki ya inanın o kadar kolay oluyo ki
arkadaşların dediği gibi hipnoterapi yapıyo uyanıksın kendindesin
ama bilinçaltına yerleşiyo dedikleri
en basiti hamile kaldığımda düşük tehlikem vardı ve ilişki yasaktı altı ay ilişkiye giremedim
ama sürekli kafamda acaba tekrar olacakmı düşüncesi vardı
ama oldu yani murat beyin tedavisinin dönüşü yok eskiye dönmek yok
tamamen kurtuluyosun
parmak egzersizi yapan arkadaşlar var burada doğumdan sonra eskiye döndüler bunu yaşamayın siz aynı şeyleri
sil baştan yapmayın
tamam belki maddi olarak biraz fazla ama çektiklerinize değmez mi
ben verdim helali hoş olsun benim çektiklerimin bir haftalık sıkıntısına az bile o para
allah murat beyden razı olsun eşimde bende ölene kadar da duacısı olucaz

slm kızlar,bende malesef bu vajıyle ugrasanlardanım. mart ayında temmuz ayına randevu aldım.otelıde ayarladım.sabırszlıkla randevu gununu beklıyorum.aparatları kafamda evırıp cevrıyorum nasıl olacak,yapabilecekmıyım,yoksa yıne husranmı olacak:18:doktor beye guvenıyrum,tek umudum o artık....

slm kızlar,bende malesef bu vajıyle ugrasanlardanım. mart ayında temmuz ayına randevu aldım.otelıde ayarladım.sabırszlıkla randevu gununu beklıyorum.aparatları kafamda evırıp cevrıyorum nasıl olacak,yapabilecekmıyım,yoksa yıne husranmı olacak:18:doktor beye guvenıyrum,tek umudum o artık....

canım randevunu almışsın,artık kendini bu dertten kurtulmuş bil....bende aynen gitmeden önce sürekli düşünüp duruyodum nasıl olacak diye,ama emin ol oraya gittiğinde herşey değişecek.dediğin gibi murat bey e güven ve başaracağına inan:KK16:

canım aparatlar konusunda hiç tereddüt etme.herkes oraya giderken ben yaparsam herkes yapar diyerek gidiyor kendini en umutsuz vaka olarak görüyor.ama gidince herşey biranda bitiyor.sende kurtulacaksın biz buna inanıyoruz kendine güven ve eşin bu konuda sana destek olsun gerisini murat bey zaten hallediyor

şimdiden tebrik ediyorum seni vajiden kurtulmuş bil kendini artık.tahmin edebiliyorum şu anki ruh durumunu temmuz ayına kadar kafanda acabalarla dfolaşaksın. bizim sana meraklanma dememiz seni ne kadar rahatlatır bilemiyorum ama artık bişey düşünme bence canım sakince günlerin geçmesini bekle ve bu hastalıktan kurtulacağına gerçekten inan. aparatları sakın kafanda büyütme gerçekten o kadar basit oluyo ki herşey, sen bile inanamıyosun. kafana takılan herşeyi sor bizlere elimizden geldiğince yardımcı oluruz. kendine iyi bak canım.

tesekkur ederım kızlar yorumlarınız içimi ferahlatıyor.rahat olmaya calışıyorum ama ınsanın ınanın elınde degıl.aparat nasıl bısey onuda bılmıyorum,herseyı zamana bırakıyorum ama tedavı sırasında iğrenırım ben o aparattan :KK43:doktor beyede srdum bu konuyu.' artık olumsuz dusunmek yok dedı '.allah hepimizin yardımcısı olsun,sızler gıbı artık kadın olmak ıstıyorum

kızlar bıde esler aparatla denerken bısey yapıyormu,yoksa sadece denerken mı nasıl oluyor.ben tek mı çalışcam aparatla.

tesekkur ederım kızlar yorumlarınız içimi ferahlatıyor.rahat olmaya calışıyorum ama ınsanın ınanın elınde degıl.aparat nasıl bısey onuda bılmıyorum,herseyı zamana bırakıyorum ama tedavı sırasında iğrenırım ben o aparattan :KK43:doktor beyede srdum bu konuyu.' artık olumsuz dusunmek yok dedı '.allah hepimizin yardımcısı olsun,sızler gıbı artık kadın olmak ıstıyorum

kızlar bıde esler aparatla denerken bısey yapıyormu,yoksa sadece denerken mı nasıl oluyor.ben tek mı çalışcam aparatla.

canım inan bana hiçbişeyden iğrenmiyosun çünkü kafan o an bu hastalığı yenmekle o kadar meşgul ki.hiç dert etme sen şimdi bunları fazla düşünme bence sadece yeneceğne konsantre ol yeter.
murat bey hipnozdan sonra bizi aparat çalışması yapmak için otele yönlendirdiğinde ben eşimin yanımda olmasını istememiştim yanlız olmak istemiştim. ama herkese göre değişir tabi sen eşinlede yapmak isteyebilirsin o tamamen sana kalmış bence. hatta ben eşimi balkona çıkarmıştım ilk denemede daha sonra yaptığımda çağırmıştım ve o an sadece birbirimize sarılıp ağlamıştık. bak yine aklıma geldi o gün. anlatamam o mutluluğu. ilk aparatı yaptığımda bu iş bitti demiştim. bence sende kendini nasıl rahat hissedersen öyle yaparsın çalışmalarını canım.

ben tek calışmak ıstıyorum.esım yanımdayken yapamam.baslamak bıtrmenın yarısıymış,allah ın ıznıyle bu belayı atlatıcam.3 yıllık kabus bıtsın artık.bu arada sanırım hamılesın canım ,tebrık ederım bır nefeste kucagına alırsın ınsallah...allah ım bıgun bızede ısteyen herkese nasıp eder ınsallah...neden bılmıyorum mutluyum sankı :))

ben tek calışmak ıstıyorum.esım yanımdayken yapamam.baslamak bıtrmenın yarısıymış,allah ın ıznıyle bu belayı atlatıcam.3 yıllık kabus bıtsın artık.bu arada sanırım hamılesın canım ,tebrık ederım bır nefeste kucagına alırsın ınsallah...allah ım bıgun bızede ısteyen herkese nasıp eder ınsallah...neden bılmıyorum mutluyum sankı :))

evet canım kesinlikle mutlu ol zaten, inan gerçekten bu dertten kurtulacağına. bence yarısını geçtin bile geriye çok az bir işin kalmış gibi düşün.bu arada güzel dileklerin içinde çok teşekkür ederim evet hayal gibi gelirdi herzaman ama bende hamileyim işte. Allah sana da ve tüm isteyenlere de nasip etsin işallah.

ben bir süre buradan uzak kaldım ama şimdi görüyorumki murat beye gitmeyi düşünenler ve randevu alanlar var kesinlikle hiç düşünmeden gidin murat bey mükemmel bir insan gidecek olan arkadaşlar şimdiden kendilerini yenmiş olarak görsünler ve kafanızdan acabaları silin çünkü ben yaptıysam herkes yapar bende parmak egzersizi yapamıyodum ve gitmeden hep düşünüyordum aparatları nasıl yapcam diye ama kafamı boşuna yormuşum koca 3.5 yılı geride bırakıp evimize döndük önce allahın sonrada murat beyin yardımıyla yendik herkese murat beyi tavsiye ediyorum lütfen zaman kaybetmeyin:KK52::KK52::KK52:

X