Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

iyi bari sende çok geç kalmış sayılmazsın bana göre 3 yıl bile az geliyo gözüme. zararın neresinden dönsen kardır hesabı yani.. yalnız bişey merak ettim canım temmuz ayını senmi istedin yoksa o zamana kadar dolumuymuş murat bey.[/QUOTE]

calıştıgım için ızın tarıhıne gore kendım ayarladım canım. bende böyle 1. gercek yıldonumlerımı kutlarım ınsallah

aramıza hoşgeldin canım. bende bu rahatsızlığı 5 sene hatta 5,5 sene diyebilirim yaşadım ve inan hiç parmak egzersizine yanaşmadım çünkü kendimi çok iyi tanıdığım için beni kötü etkileyeceğini biliyordum. murat bey benim için çok şans oldu hiç onun bunun elinde yıpranmadan kendisini buldum randevumu aldım gittim ve küçük bir kız gibi gittiğim kuşadasından büyümüş ve evli bir kadın olarak geri döndüm. bir an önce korkularını bir kenara bırak çünkü başarısızlık gibi birşey asla yok. imkanın varsa hiç bekleme al randevunu derim ben geçen her gün kaybedilmiş bir zaman çünkü. ne eşine ne de kendine yapma bunu. her istediğini sor ihtiyacın olduğunda hep yanında oluruz canım. kendine iyi bak

calıştıgım için ızın tarıhıne gore kendım ayarladım canım. bende böyle 1. gercek yıldonumlerımı kutlarım ınsallah[/QUOTE]

anladım canım aklıma gelmişti gerçi böle bişey ama yinede merak ettim. işallah sende nice yıldönümlerini kutlarsın eşinle kalpten inanıyorum buna.

Bayanlar özelden yazdıklarınız için çok teşekkür ederim. Galiba birinize cevap atarken üyeleri karıştırdım, onun yerine buradan devam edelim istedim. :) İyi ki varsınız, çok teşekkür ederim gerçekten.

Canım o kadar güzel şeyler yazmışsın ki,çok teşekkür ederim.Sizler gibi başarı öykülerini duyunca motivasyonum arttı.Açıkcası benim kendime bu konuda neredeyse hiç güvenim yok. O kadar kötü durumum yani :)

Birebir aynı şeyleri yaşamışız.Benim isyan bayrağımı çekmeme neden olan parmak ve dokunma egzersizi oldu.Müthiş bir gerginlik ve sıkıntı hissettim, hıçkıra hıçkıra ağladım. Kalbim sıkışır gibi oldu,o derece kötü oldum.Bir yandan kendimi suçlarken bir yandan kadın olmaktan bile soğudum. Kaç gündür etkisindeyim,kendimi moral olarak çökmüş hissediyorum.

Burada sizlerin anlattıkları beni umutlandırdı açıkcası...

Benim sormak istediğim, parmak egzersizi bile yapamıyorken bir aleti nasıl sokabildiniz? Beni düşüncesi bile korkutuyor... Sanki hiç yapamayacakmışım gibi geliyor.
Sizde benim yaşadıklarımı yaşadınız mı?:2:

Bende 3 senelik evliyim. Zamanla öyle bir hal aldıki erteleyip durmaya başladım herşeyi. Bence biraz vajinusmus erteleme hastalığı. Gerçi bir yandan başaramama endişeside bu ertelemeye sebep olabiliyor.

Keşke bende hiç parmak ve dokunma egzersizine girmeseymişim. Doktorum her defasında "bir sonraki bakmanda daha da alışacaksın" desede ben bakarken bile rahatsız oluyordum. Parmak sokmayı hiç deneyemedim bile...

Çok haklısınız,kaybedilen hep zaman oluyor. Yanında da kendimize olan güvenimiz ve inancımızda cabası...

Sanıyorum çok para istiyormuş,önümüzdeki günlerde eşimle konuşup para durumunu ayarladıktan sonra randevu için aramayı düşünüyorum.Acaba ne zamana randevu verir...

Para bir şekilde çalışılıp yerine konulur, bizim bu çektiklerimizin yanında eğer çözüme ulaşabiliyorsak bir hiç kalır. Önemli olan huzur,beden ve ruh sağlığı...Ödev aşamalarında çektiğim sıkıntıyı anlatamam.Resmen beni daha geriye götürdü bu ödevler...

Umarım üstesinden gelirim...

canım benim seni o kadar iyi anlıyorum ki...anlattıklarını hepimiz yaşadık.ben de diyodum ben parmağımı oraya götüremezken nasıl olur da aparatları alırım...kendimi yedim bitirdim.ama hipnoz burda devreye giriyo işte.hipnoz sayesinde rahatlıyosun,kafandaki soru işaretleri bir bir ortadan kalkıyo ve aparatları yapıyosun.mesela ben seanslardaki doktor beyin tüm söylediklerini hatırlıyorum ve bu sadece ilişki konusunda değil,her konuda beni rahatlatıyo..yaşamıma çok katkısı oldu..
ayrıca murat beye gidenler 1,5 günde bu sorundan kurtulmuş oluyolar.ama inan bu 1,5 günün içinde yeme,içme,gezme herşey var.yani tedavi süresini toplasan birkaç saat yapar toplamı.o kadar kısa...
en kısa zamanda alırsın randevunu inşallah canım.sormak istediğin bişey olursa ben burdayım
:112::112:

calıştıgım için ızın tarıhıne gore kendım ayarladım canım. bende böyle 1. gercek yıldonumlerımı kutlarım ınsallah

anladım canım aklıma gelmişti gerçi böle bişey ama yinede merak ettim. işallah sende nice yıldönümlerini kutlarsın eşinle kalpten inanıyorum buna.[/QUOTE]

tesekur ederım canm insallah.ya bende ınanın yapacagım,basaracgım dıye kendıme guvenım yok, ama dr.beye guvenıyorum.suan rahatım aklıma kötu hurafelerımı takıntılarımı getırmıyorum.randevu yaklasınca ne hıssederım onuda bılmıyorum.korku,heyecan,becerıksızlık hepsını yasayacagıma emınım...murat beyın dedgı gbı olumsuz dusunmek yok- dıyorum kendıme ve rahatlıyorum.bende sızler gıbı - bumuymuş- demek ıstıyorum

anladım canım aklıma gelmişti gerçi böle bişey ama yinede merak ettim. işallah sende nice yıldönümlerini kutlarsın eşinle kalpten inanıyorum buna.

tesekur ederım canm insallah.ya bende ınanın yapacagım,basaracgım dıye kendıme guvenım yok, ama dr.beye guvenıyorum.suan rahatım aklıma kötu hurafelerımı takıntılarımı getırmıyorum.randevu yaklasınca ne hıssederım onuda bılmıyorum.korku,heyecan,becerıksızlık hepsını yasayacagıma emınım...murat beyın dedgı gbı olumsuz dusunmek yok- dıyorum kendıme ve rahatlıyorum.bende sızler gıbı - bumuymuş- demek ıstıyorum[/QUOTE]

doktor beye güvenmen güzel ama bence kendine sonsuz güvenin olsun başarısızlık yok çünkü. emin ol sende her başaran gibi kahretsinnnn bunca yılımı zehir eden bumuymuş diyeceksin.

doktor beye güvenmen güzel ama bence kendine sonsuz güvenin olsun başarısızlık yok çünkü. emin ol sende her başaran gibi kahretsinnnn bunca yılımı zehir eden bumuymuş diyeceksin.[/QUOTE]

insallah canım yaa çözume yaklastımı bılıyorum,gerısıde gelsın artık......ben cıktım canım,malum yarın okul var.iyi geceler...belkı bu gece yenerım

Az önce doktor bey kendi grubuna bir mesaj gönderdi, onu sizlerle paylaşıyorum, ona mesafe olarak yakın olanlar varsa yardımcı olmak doktorumuza güzel bir destek olur.

Sevgili grup üyeleri,

Geçmişdeki hastalarımdan yakın çevremde olup, hakkımda yapılacak röportajda yer almak isteyen ( kimlik bilgileri gizli kalmak ve fotograflarının yüzleri gizlenmek kaydı ile )

Hastalarımız varsa lütfen kısa sürede bana maille ya da telefonla ulaşsınlar...

Bayanlar çok kararsızım..
Son ümidim Murat Bey ama ya bu seferde olmazsa ne yapacağım bilmiyorum...:26:
Bunun düşüncesi biraz geriyor.

canım biz ne sölesek boş geliyo biliyorum aynı kararsızlığı ve umutsuzluğu emin ol gitmeden bende çok yaşadım ama bi şekilde beynimize bunu kabul ettirmemiz gerekiyor yoksa çok yıpranıyoruz. bu sefer olmazsa diye bişey yok öncelikle onu kafandan at artık. bize güven hepimiz aynı yollardan geçtik bu kadar insan ağız birliği etmişçesine aynı söyleyemez. yaşadıklarımız hep aynı sonuçlarıda hep başarı. sende murat beye gitmeye karar verdiğin gün yenmiş sayılacaksın. bence son ümidim dediğin insandan randevu almak için çok gecikme artık. giden her gün ömrümüzden eksiliyo çünkü. kendini boşa germe biz hep burdayız.

canım ilknur da yazmış aslında.biz de gitmeden önce yazıyoduk burda,ya yapamazsam diye, gidip gitmemekte kararsız kaldık hepimiz.ama şimdiki aklım olsa parayı bi şekilde bulup ilk aylarımda giderdim.hem murat bey son umudun olmasın,tek umudun olsun.bu kadar kısa sürede tedavi eden başka bi doktor duymadım ben.
tabi ki son karar senin,ama eğer birgün gidersen,gittikten sonra diyeceksin ki keşke bu kadar düşünmeseydim gitmek için

canım arkadaşlarında dediği gibi murat bey mükemmel bir insan bizde eşimle gitmeden önce çok tartıştık ben hep ya yapamazsam diye söylenip duruyordum eşime ve yapamazsam gelince boşanalım diyordum çünkü benimde tek ve son umudumdu parmak egzersizi yapamıyordum ilişkiyi yaşama düşüncesi bile tansiyonumun düşmesine byılma noktasına gelmeme neden oluyordu ama çok şükür murat beyin sayesinde yendik sana tavsiyem hiç düşünmeden git ve kurtul bu hastalıktan

Arkadaşlar ne güzel sayfalar oluşmuş dr murat ulusoy hakkında. Gidenler birbirleriyle haberleşiyor ve gitmeyenlere buradan destek oluyor. Adeta dr ulusoyun fan kulübu. O'nu ve tedavisini beğenenlerin diğer tedavilerle aradaki farkları gösterenlerin sayfaları.

bi bakayım dedim uzunz amandır bakmadım,ne var ne yok...ben de birzamanalr böyle sayfaya girip medetle,bir umut okuyordum yazılanları,ikna olmayı bekliyor,istiyordum.karar alıp dr.un kaısını çalana akdar içimde hala bi kuşku vardı,hatta akrşı karşıya oturduğumuz zaman bile.ben yapamam,ben başkayım,gör bak ben beceremicem,değişik vaka olcam diyodum kendi kendime.çok şükür ki ben de başardım,hiç o kadar korkcak bişey yokmuş.1 ıl oluyor tedaviye gideli,haziranda gitmiştik,her seferinde kendisine dua ediyor;Allah razı olsun diyorum.evliliğimi,kocamla ilişkimi kurtardı.kızlar korkmayın,anlaşmalı otel var muayenehanenin yanında,orda indirimli kalabiliyosunuz zaten topu topu kalacağınız 2 hadi bilemedin 3 gün.1.5-2 günde çözüyor.içiniz rahat olsun,ben onca araştıran titizlenen biri oalrak güvenle önerebilirim,ertelemeyin.ödemede taksit de yapıyor diye duymuştum ama ben peşin verdiğim için emin değilim ödeme şekli nasıl kaç taksit falan.evliliğiniz paradan daha önemli.ehrgece sırtsırta,akrdeş gibi uyumak çok acı verici bir şey.az ağlamadım ben az ıslatmadım yastıkları sırt sırta yatarken.5bin zamanla telafie dilir ama kaybedilen,büyüsü bozulan,kırılan evlilik ve karı koca ilişkisinin telafisi çok daha zor.şu daha uygun fiyat söyledi onu bi deneyim diye gidip çözemeyip bu sefer daha fazla amsraf yapmış olunuyo 2 kez tedavi masrafı olduğundan.benim öyle olmuştu işte.10binimiz bu tedaviye gitti yol parasıyla birlikte 2 tedavi yüzünden.günübirlik ist.a uçakla git gel yaparken falan bi psikolog vardı orda,drum programına çıkmış orda görmüştüm.onla başaramadım zaten hiç de memnun kalmamıştım muamelesinden.olan paralara ve onca yorgunluğuma oldu. bir kez gidin tam gidin.

arkadaşım ne güzel anlatmışsın yaşadıklarını kesinlikle bende hayattan ve evliliğimden umudumu kestigim anda buldum murat beyi ve çok güven verdi bana çok şükür onu bulduğum için çok mutluyum

evet arkadaşım ben murat beye gidinceye kadar çok sıkıntılar yaşadım bu nedenle şimdi elimden geldiği kadar herkese destek olmaya çalışıyorum inşallah herkes bu hastalıktan biran önce kurtulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…