Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

kızlar olduu BASARDIM tam bır bucuk gunde bıttı kurtuldum bu dertten.bugun 11 bucukta vajınusmusun defterını durdum.cok mutluyum murat ulusoya gıtmeyı dusunupte tedırgın olanlar hıc xdusunmeyın ne olur gıdın inanın benımde maddı durumum cok ıyı degıl bız kredı cekıp oyle gıttık ama gerıye donerken o para aklımın ucunda bıle degıldı.sımdı sadece gıden 5 yılıma yanıyorum ALLAH HERKESI BU DERTTEN KURTARSIN..

canım yaaa :) çok mutlu oldum tebrik ederim seni ayyaz kısa zamanda hayırlı bebiş haberlerini bekliyoz
bnede 5 yıllık evliyim ve bu vajınısmus illetinden bendede var jinekolog hariç herhangi bi doktora gitmedim ulusoya gitmeyi düşünüyoruz eşimle ama hem ücreti açısından hemde tedavi yöntemiyle ilgili tereddütlerim vardı.ulusoyun sitesine üyeyim ve mailler geliyo ordan bana bugün baktığımda başardım yazılı bi mail geldi ve bunu kadınlar kulubünde paylaşacağını yazmıştı bi bayan.bewnde hemen bu siteeye girdim ve üye oldum.gitdip gitmemmekte kararsızım yönetimi nedir yani çözüme ulaştırdığı gerçek mi bir daha aynı sorunu eve gelince yasarmıyız diye korkuyoruz eşimle
kısa zamanda cevap yazarsan sevinirm canımm....şimdiden teşekkürler

canım yaaa :) çok mutlu oldum tebrik ederim seni ayyaz kısa zamanda hayırlı bebiş haberlerini bekliyoz
bnede 5 yıllık evliyim ve bu vajınısmus illetinden bendede var jinekolog hariç herhangi bi doktora gitmedim ulusoya gitmeyi düşünüyoruz eşimle ama hem ücreti açısından hemde tedavi yöntemiyle ilgili tereddütlerim vardı.ulusoyun sitesine üyeyim ve mailler geliyo ordan bana bugün baktığımda başardım yazılı bi mail geldi ve bunu kadınlar kulubünde paylaşacağını yazmıştı bi bayan.bewnde hemen bu siteeye girdim ve üye oldum.gitdip gitmemmekte kararsızım yönetimi nedir yani çözüme ulaştırdığı gerçek mi bir daha aynı sorunu eve gelince yasarmıyız diye korkuyoruz eşimle
kısa zamanda cevap yazarsan sevinirm canımm....şimdiden teşekkürler

güncelll

selamlar bende görüştüm yazın ulusoyla bayadır takip ediyorum 2 senedir vajiyim ama eşimi daha yeni ikna ettim ama para kalmadı bu vaji illeti bizi mafetti psikoljik olarak çöktük ikimizde işten ayrıldık çok zor günler geçirdik bir sene işşizdik daha yeni başladık çalışmaya çok istiyorum gitmek ama bu para hiçte kolay değil bizim için bir bebeğimiz olsun istiyoruz yaş geldi geçiyor ben hala vajiii offfffffffff senağlama

begocum bı bılsen nasıl mutlu oldum allahıma cok sukur sende kurtulacaksın su mucızeye bak sen ayagına geldı kendım cok cektıgım için biliyorum senın suankı sevıncını tez zamanda kurtulursun insallah..cok sevındım cokkk.evet canım ozel mesaj atamıyorum sen bıldır bana durumları beklıyorum

ayvaz gözün aydın inan senin için okadar sevindim ki..yazılanları gözlerim dolu dolu okudum..bende kurtulmak istiyorum bu hastalıktan..hergün acaba bugun olur mu dıye düşünmekten deli olcam..dua edin lütfen..

ayvaz gözün aydın inan senin için okadar sevindim ki..yazılanları gözlerim dolu dolu okudum..bende kurtulmak istiyorum bu hastalıktan..hergün acaba bugun olur mu dıye düşünmekten deli olcam..dua edin lütfen..

canım benim insallah kurtulursun allah yardımcın olsun dualarım hep sızın için inanın.ben ben 5 yıl cektım cok kotu gunlerdı cok sukur bıttı gıttı kendı kendıme cok ugrastım ama basaramadım en sonunda ulusoya gıtmeye karar verdım cok sukur basararak gerı dondum hayal gıbıydı sankı insallah sende kurtulursun canım

Sağol canım, ayın 7 sinde randevumuz.. daha önce bu konu için hiç doktora gitmedim.
Inşallah iyi haberler veririm size.
Allah herkesi bu dertten kurtasın....:Saruboceq:

ben hala bekliyorum neyi bekliyorsam artık :) botox için cevap verende olmadı ne yazık ki birdaha siteye girmedi arkadaş :KK43: ama botoxu araştırmaya devam ediyorum umarım banada cesaret gelirde tedaviye giderim

selam bütün herkeze bego748 vajinismus sorununundan kurtulmuşsundur umarım ben yazılanlara baktım ama senin son durumunu bilemiyorum..eğer bu sorunla baş etmeye çalışıyorsan hala ben botoks yaptırdım daha önce benimlemi konuştun çok da net hatılamıyorum ama....botoksu yaptırmak isteyenlere pek önermiyorum çünkü ben bununla başaramadım ha oldu ha olacak derken olmadı.zaman ve para kaybı oldu bizim için... ama vajinismusu yendim 3 ay oldu bir dr yardımıyla 5 günde... umarım ben yendim cevabını alırım senden ama hala olmadıysa bütün herkeze söylüyorum ertelemeyin imkanınız varsa dr gidin biraz pahallı dr lar evet, ama eğer maddiyat yeterli değilse burda yazan parmak egzersizlerine başlayın yapabildiğiniz kadar ilerletin usanmadan vazgeçmeden kendinize güvenin...dr tedavileride buna benzer şeyler zaten...bunu hepiniz yapabilirisnz...ama bugün yapmayım yarın başlarım of sıkıldım derseniz bunu yapamazsınız kararlı olun...güçlü kadınlar olalım kendimize güvenelim...inşallah herkez bu korkuyu yenip çocuk hasretlerine son verirler.korkmayınkı çocukalrımızda korkak olmasın kendine güvenen insanlar yetiştirelim kadın olmak kolay değil..ama bu işte ben yaparım demek çok önemli...ben yaparım deyin ve ertelemeden başlayın...

Ayyaz cıımm merhaba daha Öncede sana yazmıŞtım yazından alıntı yapıp ama okumadın heralde senı tebrık etmıŞtım bende 5 yıllık vajıyım ulusoyla bende gÖrÜŞtÜm ancak 18 hazırana tarıh verebıldı kısmetse ınŞallah 18 hazıranda gıdıyorum .. :) senın nasıl gıdıyor tedavıden sonra kolay oluyomu yoksa problemler tekrar edıyomu merak edıyorum oraya gıdıp geldıkten sonra sorun yıne devam ederse dıye korkuyorum

mrb ayyaz öncelikle kutlarım başarmışsın hemde beş yılın ardından...

senin durumun beni de cesaretlendirdi bende dokuz aylık evliyim ben başını alabiliyorum ama bir noktaya gelince inanılmaz acı çekiyoum... jinekoloğ herey normal falan dei...sende böyle acılar falan oluyor muydu?ben de ulusoyu düşünüyorum çünkü parmak egzersizi falan yapamıyorum aparatla çalıştığını söylemişsin ya parmak bile alamazken onunasıl alıcam bileiyorum....

fiyatıda tuzlu ya o kadar para döküp o acı hissi yüzünden yine yapamazsam diye tereddütlerim var.....

bu konuda tavsiyelerin ve söyleyeceklerin benim için önemli......

şimdidien teşekkür ederim.

Sağol canım, ayın 7 sinde randevumuz.. daha önce bu konu için hiç doktora gitmedim.
Inşallah iyi haberler veririm size.
Allah herkesi bu dertten kurtasın....:Saruboceq:

merhaba cnnysr 7 mayısta gidecegini yazmıştın ulusoya bugün ayın 10 u naptın nasıl geçti başardınmı döndünüzmü evinize?????? umarım başarmışsınızdır benimde 18 hazirana randevum var

merhaba cnnysr 7 mayısta gidecegini yazmıştın ulusoya bugün ayın 10 u naptın nasıl geçti başardınmı döndünüzmü evinize?????? umarım başarmışsınızdır benimde 18 hazirana randevum var

zemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemus

OLDUUUU hihoyyythihoyyyt

yeni yazabildim arkadaşlar kusura bakmayın. evet ayın 7sinde gittik, 8 inde bitti....
birbuçuk günde 6 aylık eziyet bittikaydirigubbakcemile2

darısı bütün hastaların başına :Saruboceq:

bu arada oteli erkenden ayarlayın canım, sonra yer bulamaya bilirsin. Sözer oteli öneririm. çok yakın olduğu için gidip gelmek kolay oluyor. zaman kaybetmiyorsun...:eek:

OLDUUUU hihoyyythihoyyyt

yeni yazabildim arkadaşlar kusura bakmayın. evet ayın 7sinde gittik, 8 inde bitti....

bu arada oteli erkenden ayarlayın canım, sonra yer bulamaya bilirsin. Sözer oteli öneririm. çok yakın olduğu için gidip gelmek kolay oluyor. zaman kaybetmiyorsun...:eek:

tebrikler canım :teytey: çok iyi yapmışsın ulusoya giderek. kaç kere denedin, peki şuan nasılsın hiç tereddütsüz alabiliyormusun p..s

Teşekkür ederim MIZMIZ, olumunekankayizsmile kuşadasından pazar günü döndük, döndükden sonra 3 kere denedik, her seferinde dahada sağlıklı oldu. hatta sonuncusu tam anlamıyla oldu :kedi: hiç sorun olmadan normal bir birliktelik yaşıyorum zemuszemus

Teşekkür ederim MIZMIZ, olumunekankayizsmile kuşadasından pazar günü döndük, döndükden sonra 3 kere denedik, her seferinde dahada sağlıklı oldu. hatta sonuncusu tam anlamıyla oldu :kedi: hiç sorun olmadan normal bir birliktelik yaşıyorum zemuszemus

ulusoya gitmeden önce egzersiz yapıyormuydun ? herşey çok iyi diyorsun yani rahatça birliktelik yaşıyorsun. hiç takılma olmuyor mu yani ? yapabilirmiyim diye endişeler falan ? zevk olayı falan ne durumda ?

OLDUUUU hihoyyythihoyyyt

cnnysr ....canımmmm varya şuan tülerim diken diken oldu senin adına çookk sevindim inan suan ağlıyorum çeken bilir 5 yıl oldu benimde bir mucize ya buuu çok sevindim çokk darısı benim başıma inşallah
birde merak ettiğim bişi var orda çok zorlanıyomusun yani korkuyorum oraya gidipte başaramamaktan nasıl oluyoda bi günde bitiyo iş neler yapıyo doktor canım anlatırmısınn :Ialkisalkisalkis:dance::teytey:

X