Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

Darısı bütün vajililerin başına canım.
Ben doktor a gitmeden önce parmak egzersizlerini yapabiliyordum ama doktor ulusoyun vajinasına bile bakamayan hastaları olduğunu ve birbuçuk günde sonuca bağlandığını biliyorum.

Ulusoyun en büyük farkı hipnoterapi ile sana telkinler vermesi. bi çeşit hipnoz gibi, ama uyumuyosun, o esnada verdiği telkinler senin bilinç altındaki korkuyu yok etmeni sağlıyor. sonra aşama aşama aparatlar denemeni istiyor(aparatları otelde kendi odanda rahat rahat yapıyorsun, klinikte değil) her aparatdan sonra tekrar telkin veriyor sana ve sonunda oluyor :lepi:
hem kuşadasında tatil yapıyorsun, ikinci balayıda denilebilir, hemde o hastalığı orada bırakıp geliyorsun.hihoyyyt

ulusoya gitmeden önce egzersiz yapıyormuydun ? herşey çok iyi diyorsun yani rahatça birliktelik yaşıyorsun. hiç takılma olmuyor mu yani ? yapabilirmiyim diye endişeler falan ? zevk olayı falan ne durumda ?

Herşey yolunda, korku yok, rahat şekilde yaşıyorum herşeyi bayanssulusmile her defasında daha fazla zevk alıyorum, benim için vaji öldü hihoyyyt

bence zaman kaybetmeyin daha fazla, evet ücret fazla geliyor ilk bakışta ama karşılığını alıyorsun, Ulusoy ilişkinin konforu için bir sürü bilgi ve döküman veriyor. Yani p...si adın seninle işim bitti demiyor, sağlıklı bir cinsel yaşam içinde bilgiler veriyor. Çok güler yüzlü ve sıcak bir doktor. Allah ondan razı olsun :Saruboceq:

canım ben zaten gittim ulusoya.ama öyle 2 günde başaramadım.o yüzden başaranların sorunu oluyormu merak ediyorum şimdi.

senin nasıl oldu?

mız mız ulusoya gittiğin halde olmadımı
eee sorun devam ediyomu hala çözemedinmi vajiyi yani

çözdüm sanırım hihoyyyt biraz daha zamana ihtiyacım var galiba evet kesin bitti demek için yada alışmam gerekiyor ilişkiye.

kızlar ben gittim orada kısmen p..s aldım fakat zar zor aldım akla karayı seçtim yani. 3 gün sonra eve döndük evde çalışmaya devam ettim 20 gün çalıştım sonra bir cesaret p..s denemek istedim çok kolay oldu aldım hemen ağrı , duyarlılık hiçbirşey hissetmedim.2 kere denedik henüz zaten çok yeniyim. şimdi acaba 3.yü yapabilirmiyim diyorum. bide zevk alamıyorum. yenmek böylemi yani merak ediyorum..

elmeto sende haziranda gideceksin galiba buraya yaz olurmu dönünce. tek benmi böyle çıktım bu tedaviden merak ediyorum. umarım normale dönerim..çok rahat alıyorum gerçi ama dedimya bişey anlamıyorum.

r
canım ne kadar oldu ulusoya gıdelı bende iki hafta falan zevk alamadım senın gıbı hersey yolundaydı aslında agrı acı duyarlılık hiç bisey yoktu ama ben zevk alamamayı suna bagladım her nekadar ilişkiyı rahat yasasamda bir dahakine olucakmı acaba düsüncesi vardı bende senınde oyle olabılır canım ama bitti gittı artık

canım kusura bakma farketmedim sanırım.öncdelikle senın adına gercekten cok sevındıgımı soylemek ıstıyorum emin olki basarıcaksın tedavıden sonra nasıl oldugunu anlamıycaksın bıle kayıverecek acı yok sızı yokzemuszemus vajıyı orda bırakıp donuyosun zaten endise etme

kızlar bende vajnismusu yeni yendimm 2 gün oldu.ama size tavsiyem bu sitede yazanları mutlaka okuyunn ve inanın.ben emla ile yendim.tabi daha önce dilatör bulamadığım için burdan okuduğum mumla egzersizler yaptımm.inanın çok kolay üzülmeye değmezz.......

1,5 ay kadar oldu canım. evet şimdi 3.yü düşünüyorum yapabilecekmiyim diye ondan mı dersin zevk alamamak. aslında 2.de biraz aldım ama anlıktı kaydirigubbakcemile3 şimdi ben istekli olduğum zaman yapmayı düşünüyorum 2 hafta ara versem ne olur acaba ?

canım çok sevindim darısı tüm vajilılıerin basına olsun insallah :teytey::teytey::teytey:

sağol canım :1rolleyes:

sende yenimi gittin yani ulusoya geçenlerde başarı mailin gelmişti senin olmalı şutarafagitti

sende durumlar nasıl hiç takılma olmuyor mu ?

offf kızlar benim çok tereddütlerim var baksana mızmız çözmüş ama gelincede 20 gün filan evde çalışmış yaaaa bide bu aparatlar filan benim gözümü korkutuyooo
değiyomu yani 4500 tl ye gidipte gelince 20 gün burda devam edersek böle çalışmaya filan zor gibi geliyo bana bu iş
acaba evde g...müzü sıksamda denemeler yapsammı acaba uzun zamandır denemiyorum zaten ne durumdayım hiç bilmiyorum

sen egzersizdemi yaptın çok iyi o zaman..benim durumum çok vahimdi ama.bu siteyle egzersiz falan yapabilecek durumda değildim. 20 gün değil 20 ay çalışsamda olurdu benim için.sonuçta çözme ulaştım ya ulaşamasaydım. bak diğer arkadaş 2 günde çözmüş ama her insanın kişilik yapısı farklıdır korkma inşallah sende 2 günde başarırsın.

canım ben egzersiz yapmadım zaten uzun zamandır da denemiyoruz bile ne haldeyim bilemiyorum... inşallah başarırım 2 günde ama adet günümde gecikti 14 ünde olmam gerekiyodu 18 inde ulusoya gidecektim dr u arayıp ertelemem gerekecek gibi

"uzun zamndır denemiyorum ne haldeyim bilmiyorum" demişsinde o yüzden egzersiz yaptığını düşündüm bilmiyorumkismile

evet murat beyi ara bilgilendir bencede.

benimde benzer durum oldu canım, primolut n kullandım. iyikide kullanmışım, yoksa kuşadasında hasta olacakmışım. bence murat beyle görüşüp önlemini al canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…