Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

cok saol canım Allah hayırlı evlat nasıp eylesın

ondan daha agır seylerı yasıorum suan.bu rahatsızlıktan kurtuldum evlatlan sınıor allh benı sımdıde.esımde sperm azlıgı cıktı ((vajılıyken bu kadar uzulmuyordum bu duruma cok uzuluyorum

ondan daha agır seylerı yasıorum suan.bu rahatsızlıktan kurtuldum evlatlan sınıor allh benı sımdıde.esımde sperm azlıgı cıktı ((vajılıyken bu kadar uzulmuyordum bu duruma cok uzuluyorum

canım tam anlamadım yazdıgını bıdaha yazarmısın

ayyy çok sewindimm yaaa bi bakiim ayyaz gelmişmi acaba diye bi baktım yenmişşşşş çok mutlu oldummm hele şu depresif halime çok iyi geldin neymiş şu ulusoy yaa bendemi ona gitsem napsamm bilemedim şimdi... tebrik ederimmm en yakın zmanda bebek haberlerinide alırız inşallahh:)))

tesekkür ederim begocum rabbım senıde en yakın zamanda kurtarsın ınsallah..bence hic dusunme gıt mutlaka ama mutlaka basarıp gelıceksın durumun varmı yokmu bunu bılemıyorum ama benım hıc durumum yoktu acıkcası suan ekonomık krızdeyız ama degermı degersen vallahı bıllahı degerr suan sadece uzuldugum nıye 5 yıl bekledım gıtmek ıcın ama ne olursa olsum ben vajının defterını durdumm ve cok mutluyummhihoyyyt

dunku yazdıgımı anlamamıssın..vajınısmustan kurtlur kurtulmaz hemen bebek dusunmeye basladık.2 ay olmayınca once ben sonrada esım doktora gorunduk esımın spermlerınde sorun cıktı sayı bakımından az yanı.bu sorun benı vajınısmustan daha cok uzuyor...

canım yaaa :) çok mutlu oldum tebrik ederim seni ayyaz kısa zamanda hayırlı bebiş haberlerini bekliyoz
bnede 5 yıllık evliyim ve bu vajınısmus illetinden bendede var jinekolog hariç herhangi bi doktora gitmedim ulusoya gitmeyi düşünüyoruz eşimle ama hem ücreti açısından hemde tedavi yöntemiyle ilgili tereddütlerim vardı.ulusoyun sitesine üyeyim ve mailler geliyo ordan bana bugün baktığımda başardım yazılı bi mail geldi ve bunu kadınlar kulubünde paylaşacağını yazmıştı bi bayan.bewnde hemen bu siteeye girdim ve üye oldum.gitdip gitmemmekte kararsızım yönetimi nedir yani çözüme ulaştırdığı gerçek mi bir daha aynı sorunu eve gelince yasarmıyız diye korkuyoruz eşimle
kısa zamanda cevap yazarsan sevinirm canımm....şimdiden teşekkürler

esracım sende kendi kendine çözmüşsün sanırım bu problemi nasıl olduda çözebildin
parmak egzersizi filanmı ben yapamıyorum onu

canım hayır ben deıl parmagı ucunu dahı degıremıodum aynı senın gıbıydım psıkıyatrı tedavı gordum 1 , 2 ay...sonra tm cesaretımı topladım yaptım ...

valla şaşırdım bu ne para böyle ne kadar çok para alıyorlar bide başarabilseler bari.
ben sadece 2 ay yaşadım bu sorunu kendi başıma gittim çapa tıp fakültesine cinsel işlev bozukluğuna girdim beni bi doktora yönlendirdiler bana verilen günde saatte gittim öyle oturup saatlercede konuşmadım doktorla gerekenleri de yaptım 8 gün sonra eşimle ilişkiye girdim ve hiçbir şeyde hissetmedim hem kızdım kendime hemde güldüm sinek ısırığı varya o daha fena bundan düşünün artık.hee ne kadarmı ödedim 0 tl.sigorta sağolsunkaydirigubbakcemile3

canım ben senın gıbıı dusunmuorum o an zaten o rahatsızlıgı cekerken o verdıgın para umrunda bıle olmuyor.bende 5 ay cektım kendı basıma basardım.herseyden once saglık.bnde eger bırkac ay daha yaamıcak olsaydım gıdıcektım hıpno terapıye.eger rahatsızlıgın uzun yıllar senı ugrastırıpta psıkolojını bozmus olsaydı emın ol senınde gozune para deıl hıc bır sey gorunmezdııııııı...neysekı kurtulmussun

canım tabiki bi rahatsızlık hemde çok zor birşey buna diyecek lafım yok ama gerçekten ücretler dudak ısırtacak cinsden hiç bilmiyordum bu kadar pahalı olduğunu doğum bundan daha ucuz valla allah herkesin yardımcısı olsun ya allahım herkesi bu illetten kurtarsın.

amın canım tabıkı allh kımsyee böle bır rahatszlık vermesın beterınden sakınsın....

canım çok sevındım senın adına insallah bende basarırım ama nasıl tek seferde çözebildi nasıl oldu bıze anlatırmısın belkı bızde kendı ımkanlarımızla yenebılırmıyız

canım cok kolay oldu zaten 1 bucuk gunde kurtuldum cok sukur sen nerde tedavı oluyosun 1 ay yazınca merak ettım

ben haftada bır gıdıyorum seasla parmak egzersızlerı verıyo doktorum istanbulda mualla oktay şu ana kadar hersey yolunda inşllh bende yenerım artık çok usandım bır an önce kurtulmak istiyorum stresten

canım çok sevındım senın adına insallah bende basarırım ama nasıl tek seferde çözebildi nasıl oldu bıze anlatırmısın belkı bızde kendı ımkanlarımızla yenebılırmıyız

canım rabbım senıde kurtarsın bu sıkıntıdan ınsallah.hipnoterapıyle bılıncaltındakı dusuncelerı kaldırıyo

esracım sana katılıyorum zaten ordan gerıye basarmıs bi sekılde donerken para aklında bıle olmuyor ben cok mutluyum gıden para umrumda bıle degıl herseyden once saglık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…