Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

çok teşekkürler canım. seni ve leylakı ve diğer başaranları okudukça çok umutlanıyorum. bugün benim evlilik yıl dönümüm. 1 yılım doldu. eşim dışarda kutlamayı bırak bahsetmek bile istemiyoruz. çok zor bir yıldı. hayatım boyunca hiç bu kadar çaresiz kalmamıştım. ama inş bende sizler gibi o sıkıntıyı orda bırakıp gelicem. bunu çok ama çok istiyorum. senin adınada çok sevindim. rabbim hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşşş. inşş birlikte hamilelik süreçlerini paylaşırızz. çok ama çok teşekkürler beni yalnız bırakmadığınız için. leylakcım sanada çok teşekkürler. bende yenersem inşş sürekli burayıtakip edip sizler gibi detske olcam inşş bu sorunu yaşayanlara[/QUOTE]

takma kafana artık ne evlilik yıldönümlerin olacak inş
bende yendikten 4 ay sonra evlilik yıldönümümdü ve unutulmazdı
ondan öncelerini hiç saymıyorum bile kabustu çünkü
ama yeterki iste ben biliyorum ki insan istedikten sonra
başaramayacağı şey yok
sadece azim ve cesaret
her zaman yanınızdayız sakın unutmayın

merhaba arkadaslar burdaki yazilari devamli takip ediyorum bende murat ulusoya gitmek istiyorum ama icimde hep bi süphe var ya olmazsa diye tedavi ücretide az degil murat beye gidenler lütfen yardim edin

cnm şüpheye gerek bile yok murat beye gidipde başaramayanı ben duymadım çünkü sorun tam çözülmeden bırakmıyor bıraksa emin ol beni bırakırdı ben çok uğraştıran hastalarından biriydim. ama o kadar güzel nazik bir yaklaşımı vardı ki hayatım boyunca hep minnet duyacağım. ben vajınusmusu yeneli nerdeyse 2 ay olcak herşey dahada düzene biniyor.iyiki murat beyi tanımışım benim dönüm noktam oldu ona eşim ve ben minnettarız. sakın parayı sorun yapma inan bana kafanın rahat etmesi herşeyden daha önemli. düşün ben yanına bile gitmedim net üzerinden msn görüşmeleriyle yendim bu hastalığı. dışarı çıkıp cadde cadde dolaşıp bu hastalıkla uğraşanları murat beyi tavsiye etmek geliyor içimden. o çok başka çünkü...hemen randevu alın arkadaşlar.geçen yıl evlilik yıldönümümmz kabus gibiydi. bu seferki yıldönümümüz bu hafta sonu ben ilk yılımız gibi görüyorum. çünkü gerçek anlamda stressiz vajınusmussuz ilk yıldönümümüz...

bende 2 senelik evliyim cok zor bi durum kimseyle paylasamiyorum bi destege ihtiyacim var gercekten cünkü esim hic inanmiyo olacagina. net üzerinden de mi ayni ücreti istiyo bunu merak ettim.

arkadaslar ben de bu sorunla aylarca uğrasıp acı cekenlerdenim,doktor ulusoyu coooook düşündük,hatta aradık bilgi aldık.geceler günler boyu ağladım sinir hastası oldum resmen herseye bağırıp ağlayan biri olmustum. ama 17 eylül miladım oldu. kadınlar kulübü sayesinde yendim ben bunu. doktor ulusoya asla gitmeyin demiyorum ama bence önce kendiniz son seviyeye kadar ugrasın. burda anlatılan kegel egzersizlerini düzenli olarak yapan biri en gec 2 ay içinde yenebilir!! buna inanın lütfen,paranıza yazık,egzersizleri yapın 2 ay süreyle yine olmazsa murat ulusoyu öyle düşünün. ki ben sadece 1 ay yaptım egzersizleri. siz de yapabilirsiniz. ben basardıktan sonra herkes basarır!

kardes gibi gördüğüm bi arkadasım var tek bana anlatabılıyor annesı yenı ıntıhar ettı 1 ay arayla evlendık ben 3 dusuk yaptım ama o hala kız ıkımız bırbırımızden destek alıyoruz desek yerıdır ama onun bu sorunu stres hastalık cok kılo yaptı ve artık care aramanın peşini bıraktı acaba özel mesaj olarak egzersiz linklerını bana yollarmısınız ona yazıp göndereyım belkı faydası dokunur ALLAHIM KIMSEYE YASATMASIN anlatmasına bakarsam cok kötü birşey eşiyle 2 yıl içinde kardes gibi oldular cok üzülüyorum bazen kendı sorunlarımı bıle unutuyorum o öyle oldukca lutfen bır destek kardeşim için.

canım ben özel mesaj atamıyorum ama bu sayfanın en basında ''vajinismus nedir,tecrübe ve deneyimlerimizle birlikte yenelim'' diye bir baslık var. ben aylarca orada takıldım sayfalarca okudum. allah oradaki arkadaslardan razı olsun onlar sayesinde yendim. arkadasın orayı güzelce okusun. mutlaka faydası olacaktır.

Herkese selamlar eskiden takip edenler benide hatırlarlar umarım bende geçen sene temmuzda Ulusoy sayesinde başaranlardanım bende gitmeden şüphe duydum dünyanın parasını verdim hala borcunu ödüyorum ama geç kalmışım meğer 2 yıl bekledim o 2 yıl hayatımızdan o kadar şey götürdüki tedaviye rağmen toparlanamadık ve 2 hafta önce eşimle ayrılma kararı aldık... Kısacası durup düşündüğümüz kararsız kaldığımız her an ilişkimizden birseyler alıp götürüyor kimi ilşkilerdede telafisi olmuyor. İster Ulusoy ister başka doktor veya egzersiz olsun vazgeçmeyin çözümüde ertelemeyin Allah kimseye bu acıları yaşatmasın ve bir an önce bu dertten kurtulmayı nasip etsin sevgiler...

canim gercekten cok haklisin iliski kopma noktasina geliyor psikolojiler bozuluyor vs. umarim senin icin hersey yoluna girer.
bende keske daha önce cözüm arasaydim ins murat bey cözüme ulastirir

çok haklısın arkadaşım.keşke bizde o kadar para vermek yerine kendi kendimize başarabilseydik ama olmadı.daha önce de yazmıştım;ben parmak egzersizi denediğim günden sonra 1 hafta kendime gelemedim,tuhaf şeyler hatırladım.bana o kadar çok ters etkisi oldu ki anlatamam.bozuk olan psikolojim daha da bozuldu.ve iyi ki devam etmemişim diye çok dua ettim.muart bey e gittim,evet çok para verdim,hala da borcunu ödüyoruz ama değer.5 ay oldu başaralı....3 yıllık evliliğimde kendimi hiç bu kadar rahat hissetmemiştim.biraz önce senin Vajinusmusu Yendikten Sonraki Deneyimlerimizi Paylaşalım sayfasındaki yazını okudum.orda acı çektiğini yazmışsın.sanırım hala kendini kastğın için acı duyuyosun.halbuki ne bende ne de murat bey e giden hiçbir arkadaşın acı duyduğunu sanmıyorum.çünkü tedavi olurken kendimizi kasmamayı öğreniyoruz.aslında demek istediğim murat bey yada bi başkası..önemli olan işini bilen bi doktordan yardım almanın her zaman faydası var.kendini kasmadan,acı duymadan yaşamalı bu duyguyu.....

tatlım ben de asla kendi parmağımla egzersiz yapamadım. hep eşimin parmağıyla denedim. aslında psikolojini hazırlamakla alakalı,o egzersizler beynine oraya bişey gireceği duygusunu kazandırıyor.hem de esnetiyor.evet canım yanmalar oluyor,kasmaktan mı bilmiyorum ama zamanla geçeceğini söylüyorlar.daha 3 gün oldu normaldir heralde ben de bi jinekoloğa gitmeyi düşünüyorum hem doğum kontrol yöntemleri için hem de bilgi alıcam.

söylediğin basınç ve yanma hissi bi süre oluyo.ama birkaç ilişkiden sonra geçecektir arkadaşım.doktora da git tabi

canım artık vajinimuslu geçirdiğin son gecen olacak. yanlış hatırlamıyosam yarın murat beyin yanındasın. o kadar eminim ki başaracağına şimdiden tebrikler diyorum sana. rahat ol ve başarıp dön canım.
merhaba arkadaşım.emin ol ordan başarıp döneceksin.kendine ve doktoruna güven.ordan dödüğünde hayatın bambaşka olacak emin ol.şimdiden tebrikler
canım hiç gözükmüyosun uzun zamandır. nasdıl gidiyor bebiş haberi yok galiba hala. bende son hızla rejime devam ediyorum.öptüm canım kendine iyi bak.
canımmmm o kadar sevindim ki okuyunca anlatamam sana. allah kolay doğumlar sağlıklı evlatlar versin sana. çok dikkat et kendine öpüyorum seni

merhaba arkadaslar burdaki yazilari devamli takip ediyorum bende murat ulusoya gitmek istiyorum ama icimde hep bi süphe var ya olmazsa diye tedavi ücretide az degil murat beye gidenler lütfen yardim edin

canım benim inan o şüphe hepimizde oldu şimdi sana desek belkide boş gelecek ama eğer gerçekten gitmeye karar verdiysen vajiden kurtulmuş sayabilirsin kendini. evet haklısın tedavi ücreti az değil ama kocanla yaşayacağın bir ömür boyu mutluluk için sence değmezmi. ben herşeye değer diye düşünenlerden olduğum için murat beye gittim ve şu an muhteşem giden bir evliliğim var. iyi düşün ve karar verir vermez randevunu al. tek söyleyebileceğim başarısızlık diye bir şeyi unut giderken.

canım hiç gözükmüyosun uzun zamandır. nasdıl gidiyor bebiş haberi yok galiba hala. bende son hızla rejime devam ediyorum.öptüm canım kendine iyi bak.

herşey ii gidiyo canım,bu sene vajiden kurtulmanın rahatlığıyla çoook uzun bi tatil yaptım,çok gezdim.onun için bi süre yazamadım.bebiş daha yok canım,zaten 1-2 ay da tatilde falan geçtiği için asıl denemeler bundan sonra.bende diyete başladım.karatay diyeti sayfasındayım bol bol, onu uyguluyorum.inşallah sen de bende bebek haberlerimizi burdan duyururuz bigün.öptüm canım kendine ii bak sende.

Ben ilk mesajimi yaziyorum. evlilik oncesi sorunlar yasadim is yerim de cok stresli randevumu aldim ekim sonu gidiyorum. umarim ben de basaririm. esimi cok seviyorum. disarda kipir kipirim ama evde tik yok bende. hepinize cok tesekkur ederim. benim merak ettigim sizler neden vaji oldugunuzu dusunuyorsunuz? Yani ne sebep oldu bu duruma?

merhaba cnm tebrik ederim en doğru kararı almışın senide yendi sayıyorum bu hastalığı çünkü çok az bir zamanın kaldı.

ben geçmişde bekarken çocuklukdan beri ayıp günah ve çevrenin çok acıcak kendini sıkıcaksın ve buna benzer şeyleri duyduğumdan bu sorunla karşılaştığımı düşünüyorum. ama ben bu sorunu geride bıraktım doktorum MURAT ULUSOY sayesinde her zaman dualarımda hayatımın sıkıntısını aldı.

zezeze cnm başarı haberlerini yazmıyorsun yoksa balayına mı çıktın sanırım dün senin randevu günündü bi kişi daha kurtuldu vajiden....

kızlar kuşadasındayım. saat 12 de randevum. uyuyamadım doğru düzgün. çok tedirginim. dua edin. yarın güsel msjımı yazayım size... çok öptümmmm.

kızlar kuşadasındayım. saat 12 de randevum. uyuyamadım doğru düzgün. çok tedirginim. dua edin. yarın güsel msjımı yazayım size... çok öptümmmm.

canım mesajını okudum,kendim geldi aklıma.bende orada kapıdan girene kadar o kadar heyecanlıydım ki bende senin gibi uyuyamamıştım hiç.dualarım seninle arkadaşım.yarın burada bizimle güzel haberlerini paylaşıyo olacaksın ve gitmeye düşünen diğer arkadaşlara yardım edeceksin yarından itibaren.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…