Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

zezeze başarı haberini sabırsızlıkla bekliyorum.

Merak ettiğim bi konu da kızlar sizler de kocanızı hiç arzulamıyor muydunuz?. Ben eşimi çok seviyorum uzaktayken çok özlüyorum ama cinselliği aklıma bile getirmek istemiyorum, benimki sanki korku değil de isteksizlik. sizlerde de böyle miydi? Ben de başarır mıyım çok merak ediyorum.

Bi de merak ettiğim Murat hoca Uzun konuşmalar yapıyor mu? Yani sorunun kaynağına inip mi çözüyor. Benim kafama taktığım cinsellik dışında bazı sorunlarım var acaba terapi verecek mi?

Çok hareketli bir insanım normalde, etrafımdaki insanlar bin yıl düşünse böyle bi sorunumun olacağını düşünmez heralde. Cinselliği ayıp olarak görmüyorum, canımın acıyacağını düşünmüyorum ama sürekli erteliyorum. bakalım neler olacak..

sözer ve ilayda otel var bildiğim.ilaydada kaldık biz.sözerde de anlaşmalı olduğuna az bi miktar indirim yapıyolarmış söyleyinc eulusoya geldiğinizi.erteleme daha fazla,al rendevunu git kış bastırmadan

ekim 16 da gidicez insallah.ama tabi korkularım var.olmazsa diye.son care gibi gorunuyo benim icin.Su ana kadar hatam hic doktora gitmememk olduç bir kere gittim hersey normal dedi doktor.sonra hic gitmedim .evliligim bir yılı gcti,surekli ertelemeye calısıyorum. mesela su gun doktora gıdeyım diyorum o gune yakın gitmekten vazgeciyorum.egzersiz ypıcam diyorum ,yapmaktan vaz geciyorum.
ınsallh kurtulurum bende ,o kadar cok bunaldım ki.sinir oluyorum kendime.
Ama egzersiz yapmak istedigimde biraz deniyorum ,her hangi buyuk bir seyi kendim rahatca 3 cm alabiliyorum .Bu durum aklıma acaba bende 1 gunde basarabilirmiyim dusuncesini getiriyor.Ama bi yandanda acaba hic yapamadan gelirsem diyorum.insallah hepimiz kurtuluruz. zezeze yi cok merak edyorum.ins basarır ve bende ve herkes basarır.yoksa evlilikler cıkmaza gırıyor.benim icin evlilik sadece cindellik degil hatta bazen cok sacma geliyor cinselligin onemi.Ama fıtratlarımızın gerektirdigi seyi nasıl inkar edebilirizki hele birde erkeklerin bu noktadaki allah vergisi zaaflarını dusunursek.
gidene kadar ve gittikten sonra yazmaya devam edicem
Allah herkesin yardımcısı olsun...

ben de hep erteledim,eşim üzeriem gelmiyor bu konuda diye hep sorunun üzerine yattım,zaman zaman kendi kendime halletmeye çalıştım parmak egzersizi falan...olmadı.bunların hep zaman kaybı,boş yere harcanmış yıllar olduğunu görüyorum ve giden 4 yılıma üzülüyorum.şimdi bir bebeğim olabilirdi,keşke murat beye çok daha önce gitseydim. endişe etmekte haklısınız,ben de siz gibiydim,bu sayfayı hergün okuyor,gidenleri takip ediyor,yeni msj yazılmışmı bakıyordum.sonund akarar verdim ve gittim iyi ki gitmişim. korkulcak hiçbişey yok kızlar,sorular sorup zaman kaybedip aklınızı daha d akarıştırmak yerine randevu alın gidin derim.geçen kadın doğumcuya gittim rutin muayene için,söyledim vajinismustum 1 günde halloldu diye,çok şaşırdı,benim d evar birkaç hastam dedi,hemen ismini verdim murat beyin,onlara ileticekmiş.birilerinin yarasına merhem olabilirsem ne mutlu. gözüm kapalı gidin diyorum size,endişe edip kaybetmeyin zamanınızı,tüketmeyin evliliğinizi,heyecanınızı.hikayem birkaç sayfa önce ekli,msjları okuyun ,kafa akrışıklığınız gitsin.burdan aynı şeyleri sormak yerine tekrar tekrar,onlara geri dönüp okuyun ve içinizi rahatlatıp soru işatretlerinizi cvplayın.

Son düzenleme:
kızlar kuşadasındayım. saat 12 de randevum. uyuyamadım doğru düzgün. çok tedirginim. dua edin. yarın güsel msjımı yazayım size... çok öptümmmm.

çok merak ediyorum aslında tahmin ediyorum şu an naptıklarını,murat beyin verdiği ilk ödevi yerine getiriyorlardır. güzel haberlerini bekliyoruz.kesin başardım yazıcak kesin.

canım benim çok üzüldüm ya
allah hakkında hayırlısını versin inşallah
kendini yıpratma sakın canım
nasipte ne varsa onları görüp yaşıyoruz

kız kaçak nerelerdesin sen ya
iyi dileklerin için tşk ederim

zezeze haberini bekliyorum valla
olacağını biliyorum ama genede burada yazdığını okumak farklı oluyo:))

bu akşam ya da yarın sabah yazabilir o bence. deneme turlarındadırlar :)) bekliyoruz hayırlı haberini.

Son düzenleme:

canımm buralardayım aslında hep ama yazmak kısmet olmadı bi türlü.ben hep aynı bi değişiklik yok sigortamın bitmesi için gün sayıyorum biran önce hamile kalmak istiyorum yaa senin gibi. artık buralardayım canım.leylakla seni yeniden görünce aşka geldim galiba birden. bide senin bebiş haberi tam coşturdu valla beni. kendim gibi sevindim inan. allah birgün bizede bu mutluluğu nasip eder işallah. kendine ve bebişine çok dikkat et annesi. öpüyorum

zezeze gülüm biran önce yaz artık başardım diye. bak burda çılgın bi kalabalık seni bekliyo.

Ne guzel seyler yaziyorsunuz. zezeze nin basarisini sabirsizlikla bekliyorum. kendim gibi sevinecem. insallah ben de bir gun cocuk hayali kurarim

Merhaba kızlar çokkk mutluyum bilin bakalım ne oldu 5 haftalık hamileyim.düşünün tedavinin üstünden 8 hafta geçti ve ben 5 haftalık hamileyim murat beyden allahım razı olsun.o kadar farklı bir duyguki bu anlatamam.ultrasonda gördüm resmini bile verdiler.isteyen herkesin olur inş.

burcin_umut cnm inan çok üzüldüm aranızdaki sorun ne bilmiyorum ama siz en önemli sorunu halletmiştiniz kafanın rahat etmesi önemli geçmiş olsun cnm.

Tebrik ederim. cok sevindim. Allah tamamina erdirsin insallah. darisi isteyen herkesin basina

çok sevindim arkadaşım,allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahdarısı başımıza inşallah

teşekkür ederim leylakcım herkesin tatmasını dilerim sabahdan beri duygu karmaşası yaşıyorum.heyecan mutluluk ne bilim ya farklı..tereddütü olan arkadaşlar lütfen tedaviyi ertelemeyin emin olun tek adres murat ulusoy...eşim ve ben murat bey i çok seviyoruz.bu mutluluğu ona borçluyuz..pazar günü evlilik yıldönümüm pazara kadar sabredip eşime söylemeyecektim ama dayanamadım. oysa geçen yılki ne kadar kötü geçmişti.inşallah seneye bebeğimizle geçirriz...

teşekkür ederim leylakcım herkesin tatmasını dilerim sabahdan beri duygu karmaşası yaşıyorum.heyecan mutluluk ne bilim ya farklı..tereddütü olan arkadaşlar lütfen tedaviyi ertelemeyin emin olun tek adres murat ulusoy...eşim ve ben murat bey i çok seviyoruz.bu mutluluğu ona borçluyuz..pazar günü evlilik yıldönümüm pazara kadar sabredip eşime söylemeyecektim ama dayanamadım. oysa geçen yılki ne kadar kötü geçmişti.inşallah seneye bebeğimizle geçirriz...

zezeze neden bir şey yazmadı sanırım tahmin ediyorum. Dr.Ulusoy'un başarı mailleri geliyor herkese,orada 20'li yaşalarda öğretmen bir çift diye bahsettiği bir vaka var. O zezeze olabilir mi acaba?Başarmışlar ama eşiyle aralarında duygusal olarak yaşanan bir sorundan dolayı geç olmuş.Eşin istek duymayıp sertleşme sorunu yaşaması...Bu çift zezeze mi acaba,ondan mı gecikti yazmadı.

Son düzenleme:

geldim kıslarrrrr. evet doktorun sölediği benim:))) allahım a çok şükür deneme gerçekleşti. şuan hava alanındayım eve gidiyoruz. eşimle birtakım sorunlar yaşandı. ondan biraz geç oldu. ama önce allah, sonra murat bey sayesinde oldu.. sadece biraz korkuyorum eve gidince olacakmı diye. sizdede bu korkular vardı değil mi?? neyse ayrıntıları sonra yazıcam. hepinize teşekkürler. en büyük teşekkür sabrından dolayı ilgi ve alakasından dolayı murat beyeeeeeeeeee............ o olmasa ben hayatta yapamazdım. bunda sonuna kadar eminim.

Sağolasın canım gerçekten herşey yaşanıyormuş bu hayatta Allah kimsenin başına vermesin yalnız çok şükür iyiyim kuş gibi rahatladım desem yeridir şu dünyaya bir kere geliyoruz huzur gibisi yok Allah kimsenin ağzının tadını bozmasın... Şunuda eklemeden edemiyeceğim Dr. Murat Ulusoy'a tekrar teşekkürler tedavinin üzerinden bir yıldan fazla geçmiş olmasına rağmen boşanma gibi bir durumda dahi ilgisini eksik etmedi attığı msj beni hem şaşırttı hemde insana verdiği önemi hissettirdi...[/QUOTE]

senin adına çok üzüldüm canım.sorunuda çözmüşken keşke böyle olmasaydı ama kader işte dediğin gibi insanın başına herşey gelebiliyor.Rabbim yardımcınız olsun.
sana katılıyorum canım doktor bey çok farklı,farkını hissettiriyor.her zaman. Allah ondan razı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…