Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

Kızlar bizim durumumuz biraz farklı. Eşimin benden önce hiç tecrübesi olmadı ve bu konuda evliliğimizin ilk zamanalrında da pasif ve çekingendi,yapı olarak da öyledir.O nedenle kendi durumunuzla kıyaslamayın sakın. İsteksizlik demedim hem,sertleşme oluyor ama beceremediğinden ilk denemede(acemiliğinden),hemen kayboluyor ilk deneme sonrası. Siz kendi sorununuza odaklanın, bu yaşadığım nadir görülen bir durum, dediğim gibi eşimin acemiliği ve çekingenliğinden. Murat Bey sağolsun tedaviden sonrasında da ilgi gösterip herhangi bir sıkıntı olup olmadığını sormuş, çok ilgili bir doktor. Önerilerde bulundu bu konuyla ilgili, deneyip bendeki sorunu çözdüğümüz gibi eşimdekini de çözeceğiz. Ben 4 yıllık evliyim, onca yıl reddedilme psikolojisini yaşayan birinin zaten sonunda böyle bi tepki vermesi de normal geliyor bana.Yavaş yavaş düzelecek. Mutlaka doktora gidip sorununu çözüyorsunuz,kendinize konsantre olun.Eşimin tamamen kişilik yapısıyla alakalı olan bir konudan dolayı yaşadığımız bir sorun bu.Benimle asla kıyaslamayın kendinizi. Tedavimi oldum,çok şükür eşimle birlikte de olabiliyoruz(sadece herzaman değil,sertleşme sorunu)

evet canım ya kafayı yedim iyicee. kendi kendime sorun yaratıyom. inş herşey düzelicek inanıyorummmm. sağolun destekleriniz içinnn

evet canım ya kafayı yedim iyicee. kendi kendime sorun yaratıyom. inş herşey düzelicek inanıyorummmm. sağolun destekleriniz içinnn

kıslar gitmeme bir ay kaldı. heyecan ve korku basıyo gitgide. ne olacak, olacakmı, olmayaakmı ya olmazsa. ne olur beni rahatlatan bişiler yazınnnnnnnn. daha önce gittiğim doktor hipnoz yapmıştı ama yinede başaramamıştım. ya yine öle olursa ya o aparatları kullanamzsam ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ne yapıcam allahım yardım etsin. zaten maddi olarakda çok zorluyo. bide doğudayım burdan nasıl gitcem uçak çok pahalı otobüs çok uzunnn sürüyo. bisürü bi sürü ?????????????

mrb cnm sakın korkma sen en önemli süreci yaptın zaten randevu aldın murat bey seni iyileştirmeden zaten bırakmaz bıraksa beni bırakırdı ben çok yordum ama sonunda başardım bu benim değil murat beyin başarısı hayatım boyunca minnet duyucam murat beye düşün ben gitmedim bile net üzerinden tedavi oldum ve beni sözleriyle o kadar rahatlatıyorduki bi kere başlarken sakın olmayacak diye düşünme benim zorlandığım zamanlar hep oldu ama doktorum hep yanımdaydı ve asla bırakmayı düşünmedim olmalı bu hayatın devamı için ve ben düzeleli 2 gün sonra bir ay olcak o kadar rahat 1 aydiki yeniden doğmuş gibiyim.adetimde bitti ve ben araya hastalık dönemi girince eskisi gibi olurmu diyordum ama hiç araya süre girmemiş gibi kaldığınız yerden devam yani...ne olur bu hastalıkla uğraşanlara sesleniyorum ne olur biran önce randevu alın..unutmayın doktorunuz çok farklı biri.aklına takılan herşeyi sor sakın stres yapma başarmana bir ay kaldı.

canım çok teşekkürler msjın için. ister istemez tedirgin oluyorum. bir an önce 21 eylül gelsin istiyorum ama gelirde ben yine çözemezsem diye düşünmedende duramıyorum. çünkü olmazsa eşim artık tahammül sınırını aştığı için ne olur ne yapr bilmem. rabbim banada gider gitmez çözmeyi nasip etsin. bu arada bu aralar bu bölüme giren çıkan pek yok sanırım. murat beye gidecek olan da yok sanırım. gidenler ne olur beni moralsiz bırakmayın((

kıslar ya nerdesiniz.. bişi sorucam. murat bey kendisin aparatlarla çalışıyomu acaba. hani ben aparatları yapamazsam eğer onun çalışmasını gerektiren bir durum olursa eşim buna izin vermez. ve biz oraya boş yere gitmiş oluruz. oy allahım ya bitsin artık bu çile kurtulmak istiyorum şu ilettennnnnnnnnnnnnnn(((((((((((

evet canım sen yapamazsan murat bey sana yardımcı olacaktır.kendisi çalıştıracaktır.
bunu yaşayan biri olarak söylüyorum.

lütfen cahil davranmayın, o bir doktor sonuçta ..

lütfen cahil davranmayın, o bir doktor sonuçta ..

cahil olup olmamayı sizden öğrenicek değilim. eşim bu konuda hassas davranıyo belki. bunu cahillik olarak adlandırmanız hiç hoş değil. ayrıcana ben bana yardımcı olacak arkadaşlardan yardım almak istiyorum. şuan zaten çok zor bir durumun içindeyim. bide sizin bu çirkin msjlarınızla uğraştırmayın lütfen beni.

mrb arkadaslari
be evleneli 1 yılı gecti ve benimde bu sorunum var.ekim ortası için randevu aldk dr ulusoydan.tedirginim ya olmazsa die insallah olur.gidenler için soruyorum hangi otelde kaldınız.nereleri tavsiye edersiniz iyi ve temiz b yer olsun istiyorum yardımcı olursanız sevnirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…