Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

sözer ve ilayda otel var bildiğim.ilaydada kaldık biz.sözerde de anlaşmalı olduğuna az bi miktar indirim yapıyolarmış söyleyinc eulusoya geldiğinizi.erteleme daha fazla,al rendevunu git kış bastırmadan

sözer ve ilayda otel var bildiğim.ilaydada kaldık biz.sözerde de anlaşmalı olduğuna az bi miktar indirim yapıyolarmış söyleyinc eulusoya geldiğinizi.erteleme daha fazla,al rendevunu git kış bastırmadan

ben sözer otelden yer ayırttım. oraya giden arkadaş vardı memnundu. zaten o işi hayırlısıyan çözelimde şuan için başka işi istemiyorummm. çok az kaldı gitmemeeee. inş sorun çıkmaz. okuldan rapor alıcaz. umarım sorun çıkartmazlar. bana dua edin kıslarrrrrrrrrrrrrrrrr

aylar varki ugramıyorum buraya bibakayım dedim,yazdıklarınızı okuyunca geçmişe döndüm kızlar.görüyorumki hep aynı duygular,korkular,umutsuzluklar...
tecrübeli biri olarak cvp vereyim hiç bi şeyi kafaya takmayın kendinizi yapacağınıza inandırın gerisini önce Allah a,sonra doktora,sonra da eşinize bırakın.ben o kadar zor bir bir durumdaydimki murat bey bile pes dedi yani düşünün :) ama nihayetinde 2 günde hatta1,5 günde çözdük.ama ben sonrasında egzersizleri biraz boşlamıştım aman siz sakın ihmal etmeyin.çok faydası oluyo.ve şimdi hamileyim,rüya gibi.eskiden başarı hikayelerini okuyunca inanmazdım ben asla yapamıycam derdim,ama oluyo,isteyince yapamayacağınız şey yok,herkese başarılar :KK66:) :KK16:

aylar varki ugramıyorum buraya bibakayım dedim,yazdıklarınızı okuyunca geçmişe döndüm kızlar.görüyorumki hep aynı duygular,korkular,umutsuzluklar...
tecrübeli biri olarak cvp vereyim hiç bi şeyi kafaya takmayın kendinizi yapacağınıza inandırın gerisini önce Allah a,sonra doktora,sonra da eşinize bırakın.ben o kadar zor bir bir durumdaydimki murat bey bile pes dedi yani düşünün :) ama nihayetinde 2 günde hatta1,5 günde çözdük.ama ben sonrasında egzersizleri biraz boşlamıştım aman siz sakın ihmal etmeyin.çok faydası oluyo.ve şimdi hamileyim,rüya gibi.eskiden başarı hikayelerini okuyunca inanmazdım ben asla yapamıycam derdim,ama oluyo,isteyince yapamayacağınız şey yok,herkese başarılar :KK66:) :KK16:

senin adına çok çok sevindim inan.çünkü bende belki sen gibiyim.çok zor durumdayım.çözdükten sonra ne kadar zamanda normale döndün.ayy ne güzel bide hamileymişsin.bizim gibiler için nede güzel bi haber.ne kadar zaman oldu çözeli canım.

Merhabalar herkese . çoktandır siteye üyeyim ama ilk defa yazıyorum.Bende 6 yıllık vajinismus hastasıyım .Şuan yazılanların bir çoğunu gözyaşlarımla okudum eşim çok anlayışlı diyordum bir zamanlar bende , ama çok uzun sürmemiş bu durum cinsellik olmasada duygusal olarak aldatılmışım hamileyken hemde. (dışarı boşalma ile hamile kalmıştım ) suan oğluşum 14 aylık eşimle aynı evdeyim hala o kadar güçsüz hissediyorum ki kendimi vajinismusu yenmek için hazırlık yaparken evliliğimi bitirmek üzereyim gerçi onuda beceremedim ya eşimi seviyorum onunda sevdiğini biliyorum ama hata affedilir gibi değil ne onunla ne onsuz yapabileceğim su an yaptığım tek sey zaman kazanmak sonunu bilmediğim bir yolda ilerlemek , o kadar yıllık sevgi bittimi yani şimdi 9 yıl flört 6 yıl evlilik toplam 15 yılım boşamı gitti boşuna mı yasandı o güzellikler oysa ne kadar çok güvenmiştim ne kadar çok şey hayal etmiştim, bittimi şimdi hayallerim hayatım

ağlamaktan daha fazla yazamıyacağım ama sunu söylemek istiyorum burdaaki tüm vajinismulu arkadaşlara ben hep erteledim hayatımın hatasını yapmısım lütfen kimse ertelemesin hayatını bir an önce tedavinizi olun arkadaşlar benim düştüğüm duruma düşmeyin.

Merhabalar herkese . çoktandır siteye üyeyim ama ilk defa yazıyorum.Bende 6 yıllık vajinismus hastasıyım .Şuan yazılanların bir çoğunu gözyaşlarımla okudum eşim çok anlayışlı diyordum bir zamanlar bende , ama çok uzun sürmemiş bu durum cinsellik olmasada duygusal olarak aldatılmışım hamileyken hemde. (dışarı boşalma ile hamile kalmıştım ) suan oğluşum 14 aylık eşimle aynı evdeyim hala o kadar güçsüz hissediyorum ki kendimi vajinismusu yenmek için hazırlık yaparken evliliğimi bitirmek üzereyim gerçi onuda beceremedim ya eşimi seviyorum onunda sevdiğini biliyorum ama hata affedilir gibi değil ne onunla ne onsuz yapabileceğim su an yaptığım tek sey zaman kazanmak sonunu bilmediğim bir yolda ilerlemek , o kadar yıllık sevgi bittimi yani şimdi 9 yıl flört 6 yıl evlilik toplam 15 yılım boşamı gitti boşuna mı yasandı o güzellikler oysa ne kadar çok güvenmiştim ne kadar çok şey hayal etmiştim, bittimi şimdi hayallerim hayatım

ağlamaktan daha fazla yazamıyacağım ama sunu söylemek istiyorum burdaaki tüm vajinismulu arkadaşlara ben hep erteledim hayatımın hatasını yapmısım lütfen kimse ertelemesin hayatını bir an önce tedavinizi olun arkadaşlar benim düştüğüm duruma düşmeyin.

canım benim ya neler okuyorum eminmisin aldattığına.yani cinsellik yok ama biriylemi görüşmüş öylemi.çok iyi araştır belki yoktur öyle bişey.bak ne güzel çocuğunuz bile varmış.sorunu yaşarken çocuk sahibi bile olmuşsun.inşallah senin için herşey yonuna girer canım.

ben uğraştım böyleyken hamile kalırım belki diye ama olmuyor.üzerime boşalınca iğrençlik hissi duyuyorum.

senin adına çok çok sevindim inan.çünkü bende belki sen gibiyim.çok zor durumdayım.çözdükten sonra ne kadar zamanda normale döndün.ayy ne güzel bide hamileymişsin.bizim gibiler için nede güzel bi haber.ne kadar zaman oldu çözeli canım.

canım ben doktordan geldikten bi kaç ay sonra çözdüm.ama ben egzersizleri yapmadım doğru dürüst o yuzden süreç biraz uzadı.sakın egzersizleri aksatmayın yoksa normale dönme süresi uzuyo.

canım durumuna cok üzüldüm gerçekten ama yanlış davranmışsın maalesef daha doğrusu geç kalmışsın.keşke erkenden gidip tedavini olsaydın.bende 3 sene sonra gıttım ınan cok pışmanım.biz vajinusmus hastaları hep aynı bahaneye sığınıyoruz cinsellik herşey değil diye,ama kendı acımızdan bakıyoruz olaya.doktor bıle bana dedıkı bı kadınla erkegın fizyolojisi aynı değildir.sakın bu hatayı yapmayın.hep bı laf vardır ya ne de olsa erkek dıye ama yapıları böyle,ben hastayken eşimin hep başka kadınlara gitmesini istiyodum ınan.yeterki benden bi şey istemesin diye,ama baktım olmuyo,evliliğimize zarar veriyorum.sonra eşimde alıştı benım durumuma ben senı cinsellik için sevmedim tedavıye gerek yok dıyodu ama,bu sure daha uzun olsaydı ne yapardı bılmıyorum.sen eşinle konuş,sorununuzu ancak sız çözersiniz,geçmişi unutun ve bır an önce tedaviye gidin mutlu olun.

izmirde assos kadın hast merkezinde yarın tedavi olacağım..1500 liraya tedavi yapılıyormuş..burada tedavi olan var mı...veya dr ulusoy a gitmeden diğer tedavi merkezlerini deneyenler var mı...sizce güvenilir bir yer midir tanıyanlar bilenler tedavi olanlar var mı..dr mustafa n. alihanoğlu nda

kızlarrrr çok az kaldı gitmeme. salı günü yola çıkcaz inş. birazdan kredi ve rapor işlerii hallemek için dışarı çıkcaz.bu arada eşimle aramızda bozukk:KK43:(( kurtulayım artık bu sıkıntıdan inşşşşş. umarım hepsini sorunsuz hallederiz. haftayada okulların ilk haftası sıkıntı olcak rapor felan. ama inşş herşeye değer. herşeyi göze alıp çıkcaz yola. bana dua edin inşşş en kısa zamanda başardımmmmm diye buraya yazarımmm. destek ve dualarınızı bekliyorummmmm

canım umarım bütün sıkıntılarını kısa zamanda atlatırsın. senin adına gerçekten üzüldüm. ama eşin seni seviyosa inan düzelecektir herşey. aslında bu vajınismus sıkıntısından kurtulsan bebişinde olmş evliliğini yoluna koyarsın diye düşünüyorum.ben bikaç gün sonra doktora gidiyorum inş çözcem bence sende biran önce tedaviyi araştır. inş herşey yoluna girer sonrasında

canım umarım bütün sıkıntılarını kısa zamanda atlatırsın. senin adına gerçekten üzüldüm. ama eşin seni seviyosa inan düzelecektir herşey. aslında bu vajınismus sıkıntısından kurtulsan bebişinde olmş evliliğini yoluna koyarsın diye düşünüyorum.ben bikaç gün sonra doktora gidiyorum inş çözcem bence sende biran önce tedaviyi araştır. inş herşey yoluna girer sonrasında

merhaba arkadaşım.emin ol ordan başarıp döneceksin.kendine ve doktoruna güven.ordan dödüğünde hayatın bambaşka olacak emin ol.şimdiden tebrikler:KK19:

merhabalar murat beye bende gittim.fakat benden kaynaklanan sorundan dolayı takıldım.
2 ay önce dr.um tekrar çağırdı.yoğun olduğundan ancak geçen hafta gidebildik.allah razı olsun ondan.bir yerlere gelebildiysem hep dr.umun sayesinde.
ben kendi başıma asla bir adım atabilecek güçte değildim.
sorun sende deyip bırakmadı yardımını,desteğini hiç esirgemedi.allah razı olsun ondan.ne kadar teşekkür etsem azdır..

izmirde assos kadın hast merkezinde yarın tedavi olacağım..1500 liraya tedavi yapılıyormuş..burada tedavi olan var mı...veya dr ulusoy a gitmeden diğer tedavi merkezlerini deneyenler var mı...sizce güvenilir bir yer midir tanıyanlar bilenler tedavi olanlar var mı..dr mustafa n. alihanoğlu nda

ben gıttım oraya fakat vajınusmus ıcın değil,muayene için.ama mustafa bey i çok sevdim çok tatlı çok şeker bi adam.ben tedavi olmuş bırı olarak şunu söyleyebilirim ben bu işin kişinin kendinde bittiğini düşünüyorum,doktor sana yapman gerekenleri söylüyo,yönlendiriyo sadece....

merhaba arkadaşım.emin ol ordan başarıp döneceksin.kendine ve doktoruna güven.ordan dödüğünde hayatın bambaşka olacak emin ol.şimdiden tebrikler:KK19:

canım çok teşekkürler. bugün geçmiş yazıları okudum. seninkileride okudum. benim gibiymişsin gitmeden önce. sonradan başardım yazını okuyunca nasıl rahatladım anlatamam. inş bende başardım diye yazıcam. ayrıca çözmüş olmana rağmen bu siteyi bırakmayıp bizleri motive ettiğin için sanada diğer arkadaşlarada çok teşekkürler. bana dua edinnnnnnnnnnn öptüm hepinizi....:)

zezeze senin adına mutlu oldum çünkü biliyorum ki başarıp döneceksin
benim bu ay tam 1 sene oldu
allaha şükürler olsun ki herşey yolunda
ilk bebeğimi düşürdüm
ikinci kuzum gene bana geldi
inşallah sizlerinde başardığınızı bebek sahibi olduğunuzu hep beraber burada payşıcaz
kızlar umutsuz olmayın sakın murat bey kesinlikle
dört dörtlük bir doktor
hatta doktordan çok insana arkadaş bence
içinizde başaramıycam diye en ufak bir şüpheniz dahi olmasın

ilk bebeğimi düşürdüm
inşallah sizlerinde başardığınızı bebek sahibi olduğunuzu hep beraber burada payşıcaz
dört dörtlük bir doktor
içinizde başaramıycam diye en ufak bir şüpheniz dahi olmasın

canım tebrik ederim,allah sağlıkla dünyaya getirmeni nasip etsin inşallah,analı babalı büyüsün:nazar::nazar:çok çok sevindim allah bize de nasip etsin

canım çok teşekkürler. bugün geçmiş yazıları okudum. seninkileride okudum. benim gibiymişsin gitmeden önce. sonradan başardım yazını okuyunca nasıl rahatladım anlatamam. inş bende başardım diye yazıcam. ayrıca çözmüş olmana rağmen bu siteyi bırakmayıp bizleri motive ettiğin için sanada diğer arkadaşlarada çok teşekkürler. bana dua edinnnnnnnnnnn öptüm hepinizi....:)

bende gitmeden önce çok kötüydüm canım,yapabilecekmiyim yapamayacakmıyım diye sorup durdum kendime.ama boşuna endişe etmişim,oraya gidince herşey bitti.sende yapacaksın emin ol.ben burayı istesem de bırakamam çünkü hala inanamıyorum bazen.hayatım boyunca yapamayacağım sandığım şeyi şimdi rahatlıkla yapabiliyorum ve murat beye dua ediyorum.ben vajinismusum hiç bunu aşamıycam diyen birini duyduğumda çok kötü oluyorum kendim geliyo aklıma,o yüzden buraya biri gelir de bizden cesaret vermemizi ister diye sürekli bakıyorum bu sayfaya.senin de hiç endişen olmasın arkadaşım.rahatlıkla git,kendine güvenen bi kadın olarak geri dön:KK66::KK66::KK66:

ilk bebeğimi düşürdüm
dört dörtlük bir doktor
içinizde başaramıycam diye en ufak bir şüpheniz dahi olmasın[/QUOT

çok teşekkürler canım. seni ve leylakı ve diğer başaranları okudukça çok umutlanıyorum. bugün benim evlilik yıl dönümüm. 1 yılım doldu. eşim dışarda kutlamayı bırak bahsetmek bile istemiyoruz. çok zor bir yıldı. hayatım boyunca hiç bu kadar çaresiz kalmamıştım. ama inş bende sizler gibi o sıkıntıyı orda bırakıp gelicem. bunu çok ama çok istiyorum. senin adınada çok sevindim. rabbim hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşşş. inşş birlikte hamilelik süreçlerini paylaşırızz. çok ama çok teşekkürler beni yalnız bırakmadığınız için. leylakcım sanada çok teşekkürler. bende yenersem inşş sürekli burayıtakip edip sizler gibi detske olcam inşş bu sorunu yaşayanlara

X