Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

evet canı ınsanın cektıgı sıkıntıların yanında 4 mılyar fıs kalıor saglık once....en sevdıgın ınsanlan kardes gıbı yatıosun hergun bugun olacakmı dusuncen oluor.ama yarın yuce rabbım sana o gusel duyguyu tatıracak ınş.sonra hamıs kalcan :)burda onada sevınecegız.ben 5 ay cektım kurtulalıda 6 ay oldu.parmak bıle yapamıodum.tum cesaretımlen 1 gunun ıcınde yaptım :)))cok pis bır hastalık ceken bılırrr.tedavıden gelınce haberdar et ...

tesekkur ederım canım cevapların için mutlaka haberdar edıcemmm

merhaba cnm ben dr.ulusoya giden birkaç kişiyle burda olsun başka sitede olsun görüşmüştüm hepside işe yaradı demiişti şimdiye kadar olumsuz kimseye rastlamadım sende başarıcaksın inşallah haberlerini bekliyoruz :)

merhaba cnm ben dr.ulusoya giden birkaç kişiyle burda olsun başka sitede olsun görüşmüştüm hepside işe yaradı demiişti şimdiye kadar olumsuz kimseye rastlamadım sende başarıcaksın inşallah haberlerini bekliyoruz :)

bego748 tesekkur edıyorum canım umarım dedıgın gıbı olur senı baska sıtelerden bılıyorum hatta yazıstıgımız bıle olmustu aydındaydın sanırım sen sen naptın yendınmı vajıyı botoks haberı beklıyodun bı arkadastan nasıl oldu yazarmısın

ben hala bekliyorum neyi bekliyorsam artık :) botox için cevap verende olmadı ne yazık ki birdaha siteye girmedi arkadaş :KK43: ama botoxu araştırmaya devam ediyorum umarım banada cesaret gelirde tedaviye giderim

kızlar olduu BASARDIM tam bır bucuk gunde bıttı kurtuldum bu dertten.bugun 11 bucukta vajınusmusun defterını durdum.cok mutluyum murat ulusoya gıtmeyı dusunupte tedırgın olanlar hıc xdusunmeyın ne olur gıdın inanın benımde maddı durumum cok ıyı degıl bız kredı cekıp oyle gıttık ama gerıye donerken o para aklımın ucunda bıle degıldı.sımdı sadece gıden 5 yılıma yanıyorum ALLAH HERKESI BU DERTTEN KURTARSIN..

kızlar olduu BASARDIM tam bır bucuk gunde bıttı kurtuldum bu dertten.bugun 11 bucukta vajınusmusun defterını durdum.cok mutluyum murat ulusoya gıtmeyı dusunupte tedırgın olanlar hıc xdusunmeyın ne olur gıdın inanın benımde maddı durumum cok ıyı degıl bız kredı cekıp oyle gıttık ama gerıye donerken o para aklımın ucunda bıle degıldı.sımdı sadece gıden 5 yılıma yanıyorum ALLAH HERKESI BU DERTTEN KURTARSIN..

aaaaaa gerçektenmiiiii senii çokkk tebrik ediyorum cnmmmm:teytey:merak ettim parmak egzesizi falanmı yaptırdı nasıl 1,5 gnde çözdü bi sakıncası yoksa sorabilirmiyim

delikafaduldendelikafadulden çok sevindim harika bi haber bualkisalkisalkis ALLAH MUTLULUGUNUZU KAT KAT ARTIRSINhihoyyyt:hooray::dance:

Harıkaaaaa ınanırmısn cok cok sevındım bend eeskı bı vajınusmusluyum ben kendı cabalaırmla yendım ..su ankı mutlulugunu cok ıı bılıyorum ...sıra bebıste sımdı ..tedavıden bahsetsene bıra znasıl oldu

kızlar kusura bakmayın mesajı forma yazıp hemen cık mak zorunda kalmıstım cunkı eve gırer gırmez yazdım evet oldu sonunda basardım bıttı gıttı cok sukur oncelıkle murat beyın o ılımlı sıcak yaklasımı benı anlayısı basarıya bebı bı adım goturdu zaten sonra onun uc asamalı teknıgı ve bunun yanında farklı boyutlarda aparatlarla calıstırıp p...se yonlerdırdı ve baktımkı oluyoo gercekten cok kolaymıs ama murat bey olmasaydı ben bunu kendı kendıme yapamazdım cok mutluyum ne dıyım bılmıyorumkı kadın oldugumu hıssettım hepınıze cok tesekkur edıyorum

:lepi:

artık hamiş oluruz sonrada bebişlerden konuşuruzzz inşşşşşşşşş.Allahım bu sorunu çeken herkesin yardımcısı olsun bu derdi başına gelmeyen bilemezz ve anlayamaz

aaaaaa gerçektenmiiiii senii çokkk tebrik ediyorum cnmmmm:teytey:merak ettim parmak egzesizi falanmı yaptırdı nasıl 1,5 gnde çözdü bi sakıncası yoksa sorabilirmiyim

cok tesekkur ederım canım :Saruboceq::lepi:kaydirigubbakcemile5

artık hamiş oluruz sonrada bebişlerden konuşuruzzz inşşşşşşşşş.Allahım bu sorunu çeken herkesin yardımcısı olsun bu derdi başına gelmeyen bilemezz ve anlayamaz

gercekten oyle sen ne kadar cektın bu sıkıntıyı

bende tam 2 yıl çektim bu illeti yenelide 2 ay oldu.kimsye söyleyemdim hiç kimse bilmiodu ama neyseki eşim çok anlayışlı bana hep destek oldu.şimdi sanki eşimle yeni evlenmişim gibi.

bende tam 2 yıl çektim bu illeti yenelide 2 ay oldu.kimsye söyleyemdim hiç kimse bilmiodu ama neyseki eşim çok anlayışlı bana hep destek oldu.şimdi sanki eşimle yeni evlenmişim gibi.

bende kendımı suan yenı gelın gıbı hıssedıyorumzemuszemus kaydirigubbakcemile3 benım esım o kadar anlayıslı degıldı belkıde 5 yıl surmesının de nedenıde buydu ama hatıceye degıl netıceye bakalım sonucta oldu ayy ınanamıyorum halen ya..pekı canım sen kendı kendınemı yendın

ben her yolu denedim ama sonuç hep negatifti.psikologlar,doktorlar hep aynı şeyi sölüodu yapmam için prmak egzersizi vs ama bn ilk acıdan çok korkuodum sanki çok büyük bi acı çekicemi zannetiyodum.eşim bi anestezi dr u buldu sonra onla grştüm belden anesteziye ilk ilişkiyi sağlıolarmış bu şekilde birçok vajinismus hastasının geldiini ve sonuç olarak iyileştklerini söledi.bnde belden anestezi yaptırdım ilki ni öle yaptık ama daha sonra bir iki ilişkide bn kendimi kasıodum hala kasınca çok yanıodu içeri girince ama sonra yavaş yavaş alıştım ve kasmamaya başladım o acı yanma hissi falanda kasmaktan oluomuş.sende nasıl şimdi yanma falan oluomu

yanma ilk giriste oluyo canım sonrasında bısey yok zaten ben artık kendımı kasamıyorum bunu kontol etmeyı ogrendım.ılk gırıstekı yanma ise ordakı kanalların acılmasıyla ılgılı yanı daha alısmadıgı için zamanla tabıkı gececek senın halen oluyomu yanma

yokk allaha şükür yanma falan yok ama ilk başta çok yanma olmuştı bndee oda kendimi kasmamdanmış sanırım:KK43:seninde yeni oldu ya merak ettim sendede aynısı oluomu die ondan sordum cnmm

yokk allaha şükür yanma falan yok ama ilk başta çok yanma olmuştı bndee oda kendimi kasmamdanmış sanırım:KK43:seninde yeni oldu ya merak ettim sendede aynısı oluomu die ondan sordum cnmm

anladım canım ama gercekten ustumden buyuk bı yuk kalktı rahhatladım yahuuu:sm_cool:zemuszemussositosositokaydirigubbakcemile3:dance:

X