Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

hemde nasıll bir yükmüşş demii cnmmm.ee şimdi sizde bi bebek yaparsınız 5 yılın acısı çıkar yani demiikaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
hemde nasıll bir yükmüşş demii cnmmm.ee şimdi sizde bi bebek yaparsınız 5 yılın acısı çıkar yani demiikaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3

hemen hemen kaybedecek vaktım yok kaydirigubbakcemile3:roflol:

canımm yok daha muaneye falan gtmedim bu ilk ayım yaa 2_3 ayda kalamazsam o zmn gderim dr.a

Allahım hadı ınsallah olur yaa.benımde 2 tane dusugum vardı bende progestan yetmezlıgı var onun için ilac kullanıyorum yanı bebıs olsa bıle dusuk oranı cok yuksek Allahım insallah bu sefer olursa dusmez

gercekten cok ps bır hastalık rabbım herkse sıfalıgını versın.senın adınada sevındım...

merhaba arkadaşlar ben su siteyi sürekli takip ediyorum fakat üye değildim.bu yazıya cevap vermeyi bir boynumun borcu kabul edip yazıyorum.
bende 4 sene bu vajinusmusla uğraştım.murat ulusoun internet aracılığla bunu yendim şuan öyle bir hizmeti varmı bilmiyorum.murat ulusoyun yaklaşık üç sene önce sınırlı sayıda kişiye internet aracılığla vajinusmus tedavisi uyguladıklarının arasındayım
çok şükür bunu yendim .Allah razı olsun aklıma geldikçe sürekli dua ediyorumçünkü benim şu anki talep edilen ücretleri ödeyecek durumum yoktu.ve en önemlisi eşimbu tedavi için çaba sarfedicek yapıda değil. şuan 2.5 yaşında bir oğlum ve 14 aylık bir kızım var. çok şükür Allahım hepinize en kısa zamanda bunu yenmeyi nasip etsin.

canım çok çok tebrik ederim seni. inan kendim yenişim gibi sevindim. bende 2.5 yıl oldu evleneli ve henüz bir birliktelik yaşayamadım. geçen yaz murat beye gitmek istedik ancak çok randevusu olduğunu ve alamayacağı söyledi bizimde çok ksıtlı tatlimiz olduğu için bi daha gidemedik.amam grubuna üyeyim sürekli başarı maiilerini okuyorum. şuan kendi çabalarımla bişey yapmaya çalışıyorum 3 paarmak alabiliyorum penis başını alabildim ama gerisini alamıyorum . senden ricam nasıl bi yol izledi neler yaptırdı beni biraz olsunn bilgilendirebilirsen çok minnettar kalıcam. sende uzun süre bu sıkıntıyı çekmişsin ne demek olduğunu çok ii biliyosun. lütfen bana yardımcı olurmusun. benim ulusoya gidecek durumum yok artık. maddi bakımdan kötü durumayız. kredi çekme durumumuz da yok.yardımcı olabilirmisin

AYVAZ SENİN ADINA ÇOK MUTLU OLDUM BEN DE DR. ULUSOYA GİTTİM 1-2 AY ÖNCE BENDE TEDAVİ OLDUM ŞU ANDA BEBEK ÇALIŞMALARI YAPIYORUM VE HERKESE PARA Bİ YERDE GENE KAZANILIYO AMA SAĞLIK HUZUR MUTLULUK GEÇ GELMESİN DİYORUM kaydirigubbakcemile5
ARTIK İYİ HABERLERİNİ ALIRIZ BENİM DE İNŞALLAH AYNI ŞEKİLDEbilmiyorumkismile

çok sevındım bu ılletten kurtulduğuna ayyaz bende tedavı goruyorum suan bır ay oldu inşlh bende kurtulurum ve butun arkadaşlar kurtulr ne kadar zaman gıttın tedavıye

çok sevındım bu ılletten kurtulduğuna ayyaz bende tedavı goruyorum suan bır ay oldu inşlh bende kurtulurum ve butun arkadaşlar kurtulr ne kadar zaman gıttın tedavıye

canım cok kolay oldu zaten 1 bucuk gunde kurtuldum cok sukur sen nerde tedavı oluyosun 1 ay yazınca merak ettım

X