Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

ben biliyodum canım:KK64::KK64::KK64:
gözün aydın olsun
inan çok sevindim canım
sağol canım,darısı diğer arkadaşlarımızın başına inşallah.benim sana sorum olacak canım.gitgel olayını sen ne zaman yapabildin?hemen mi yoksa biraz zaman geçtikten sonra,birkaç denemeden sonra mı?

ben biliyodum canım:KK64::KK64::KK64:
gözün aydın olsun
inan çok sevindim canım
sağol canım,darısı diğer arkadaşlarımızın başına inşallah.benim sana sorum olacak canım.gitgel olayını sen ne zaman yapabildin?hemen mi yoksa biraz zaman geçtikten sonra,birkaç denemeden sonra mı?

gitgeli birkaç denemeden sonra daha rahat yaparsın canım
biraz alışman gerekli ilk önce dimi:KK1:
sabret çok şükür bunu yendin yavaş yavaş yoluna girecek herşey

Yenen arkadaşları tebrik ederim bende Dr ulusoy sayesinde yendim Allah razı olsun verdiğim her kuruşta helal olsun hiç şüpheniz olmadan gönül rahatlığıyla gidin ve kurtulun darısı diğer arkadaşların başına....

Yenen arkadaşları tebrik ederim bende Dr ulusoy sayesinde yendim Allah razı olsun verdiğim her kuruşta helal olsun hiç şüpheniz olmadan gönül rahatlığıyla gidin ve kurtulun darısı diğer arkadaşların başına....

canım o zaman sende burda biraz paylaşırmısın. kaç günde yendin dedikleri gibi 1-3 gü arası gerçekten bitiyomu bu iş. ve yendikten sonra ilişki rahat oluyomu yoksa takılmalar oluyomu yine. şimdiden teşekkürler

canım o zaman sende burda biraz paylaşırmısın. kaç günde yendin dedikleri gibi 1-3 gü arası gerçekten bitiyomu bu iş. ve yendikten sonra ilişki rahat oluyomu yoksa takılmalar oluyomu yine. şimdiden teşekkürler

ilknur günaydın, naptın randevu aldınmı_?

sen ne diyosun,ben murat beyin başaramayan ilk hastası olurum kesin diye gitmiştim oraya

canım hep aynı şey kemiriyo beni. nasıl yaa nasıl olacak diyorum. aklım almıyo. inanmak istiyorum ama inanamıyorum bir türlü. siz gidenleri okuyorum ama yok ben farklıyım onlar yapmış olabilir ben yapamam diyorum. anlayacağın karmakarışık durumdayım şu sıralar. oraya bişey sokmak düşüncesi bile beni iğrendirirken nasıl olacakta aparatla deneme yapıcam diyorum. kızlar ben deliriyorum galiba. 5 yılın sonunda bu hale geliniyo demekki

canım hep aynı şey kemiriyo beni. nasıl yaa nasıl olacak diyorum. aklım almıyo. inanmak istiyorum ama inanamıyorum bir türlü. siz gidenleri okuyorum ama yok ben farklıyım onlar yapmış olabilir ben yapamam diyorum. anlayacağın karmakarışık durumdayım şu sıralar. oraya bişey sokmak düşüncesi bile beni iğrendirirken nasıl olacakta aparatla deneme yapıcam diyorum. kızlar ben deliriyorum galiba. 5 yılın sonunda bu hale geliniyo demekki

seni okadar iyi anlıyorum ki ilknur..aynı şeyleri bende söylüyodum çünkü.birşeyin girme fikri beni öldürüyodu.ama şimdi neler yapabiliyorum.bu düşünceleri kafandan at.ordan döndüğünde iyiki gitmişim iyiki ertelememişim diyeceksin

birsorum daha var canım. git gel yapmaya başladınmı nasıl rahat oluyomu şu an ilişki hiç kasılma olmuyo artık dimi. yada acı veya yanma hissi falan

dün biraz gitgel oldu ama benim 1 haftada 3. denemem daha.şuan alışmaya çalışıyorum.hiç kasılmam olmuyo hiçbir acı hissi yok.yanma hissi ilk aparatları denediğinde oluyo biraz sonra o da geçiyo canım.korkulacak hiçbirşey yok

X