Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

arkadaşlar bende 2,5 yıllık vajiliyim.maddi imkansızlıktan bu kadar zamandır doktora gidemedik.açıkçası gitmek istediğim tek kişi de murat ulusoydu.şuan imkanımız var ve biz gitmek istiyoruz.murat bey e giden ve başaran arkadaşlar tereddütlerim var ve sizden yardım istiyorum çünkü murat bey e güvensem de kendim yapamayacakmışım gibi geliyo.lütfen yardım edin

ben eylülde murat beye gittim ve beş yıllık kabusum çok şükür bitti
kesinlikle güvenmelisiniz diyorum
giderken her insanuın tereddütleri oluyor
ama inanki başarmadan gerii dönememeniz gibi bir şey yok
kesinlikle başaracaksınız yeterki isteyin güvenin
maddi durumu olan herkes gitmeli diyorum mutluluğunuz için buna değer diyorum

arkadaşlar bende 2,5 yıllık vajiliyim.maddi imkansızlıktan bu kadar zamandır doktora gidemedik.açıkçası gitmek istediğim tek kişi de murat ulusoydu.şuan imkanımız var ve biz gitmek istiyoruz.murat bey e giden ve başaran arkadaşlar tereddütlerim var ve sizden yardım istiyorum çünkü murat bey e güvensem de kendim yapamayacakmışım gibi geliyo.lütfen yardım edin

leylak hanım zaten oraya giderseniz kendinizi yapmış bilin yani yaptıktan sonra allahım bumuymuş bütün olay diyecek ve tekrar hayata döneceksiniz

mrblar, 10 aylık evliyim ve bende vajınusmus hastasıyım. Dr. Ulusoya qirmeyi düşünüyorum, ldr. Ulusoy tekniği ile bu hastalığı yenen arkadaşlar sizlerde bizim büyük destekçilerimizsiniz. çünkü hala terettütlerim var.
tereddüt mü yapmayın allah aşkına imkanınız varsa ve hayata tekrar dönmek yaşamak için gülmek için kısaca kendiniz için hemen acil gidin...:KK62:

tüm sayfaları okudum,dr.uluusoy a gitsem mi, gidiyorum, gittim geldim,başardım diye yazanlar ortada olmayınca,açıkçası aklıma acaba öyle birleri yok mu aslında, birileri hedef göstermek için tiyatro mu sergiledi diye düşündüm.kurtuldukları için yazmıyordurlar belki ama yine de bir kişi olsun da mı çıkmaz hem kurtulup hem de yardımcı olmak isteyen,kedilerinin yaşadığı stresi unutmayıp,zaman zaman girip motive edici paylaşımlarda bulunan.aklım karıştı neyse de.

esra hanım murat ulusoy bir şehir efsanesi değil gerçeğin ta kendisidir...

öncelikle cevap yazan arkadaşlara çok teteşekkür ederim.dün murat bey e ulaştım ve en yakın 22 nisana randevu verdi.inanamadım çünkü ben birkaç ay sonrasına bekliyordum.açıkçası bu kadar yakın olduğu için çok da korktum,hatta eşime 1 ay sonra gidelim dedim.eşim de gitmemiz ne kadar gecikirse kafan daha çok karışır daha çok stres yaparsın dedi.bende tamam dedim.yani büyük ihtimalle haftaya cuma ordayım.bu yüzden de çok korkuyorum ve çok heyecanlıyım.çünkü ilişki fikri bile benim kendimi kasmama neden oluyo.arkadaşlar size birkaç sorum olcak.mesela ilk terapiden sonra ilk aparatı verdiğinde onu denemek kolay mı?çünkü ben parmak egzersizi yapamadım.o aparatları bile deneyemeyecekmişim gibi geliyo.oradan başararak geleceğimi bilsem koşarak gidicem ama...kendime hiç güvenim yok.çok korkağım çok.........

öncelikle cevap yazan arkadaşlara çok teteşekkür ederim.dün murat bey e ulaştım ve en yakın 22 nisana randevu verdi.inanamadım çünkü ben birkaç ay sonrasına bekliyordum.açıkçası bu kadar yakın olduğu için çok da korktum,hatta eşime 1 ay sonra gidelim dedim.eşim de gitmemiz ne kadar gecikirse kafan daha çok karışır daha çok stres yaparsın dedi.bende tamam dedim.yani büyük ihtimalle haftaya cuma ordayım.bu yüzden de çok korkuyorum ve çok heyecanlıyım.çünkü ilişki fikri bile benim kendimi kasmama neden oluyo.arkadaşlar size birkaç sorum olcak.mesela ilk terapiden sonra ilk aparatı verdiğinde onu denemek kolay mı?çünkü ben parmak egzersizi yapamadım.o aparatları bile deneyemeyecekmişim gibi geliyo.oradan başararak geleceğimi bilsem koşarak gidicem ama...kendime hiç güvenim yok.çok korkağım çok.........

mrb leylak84, bende dr ulusoydan randevu aldım haziran ayında ordayım allahın izniyle. senin tarihin çok yakın ve bu yüzden çok şanslısın çünkü kafan daha çok karışmıcak bişiler kurup durmucaksın. allah yardımcımız olsun... şimdi ilk olarak 22 nisanı heycanla beklicem çünkü senin tedavin beni desteklicek,

merhaba arkadaşım.inşallah çözüme ulaşırım da burdan haykırırım bende başardım diye.yalnız ben dün msj attığımda nisan ve mayıs ayı içinde birkaç tane gün seçeneği verdi.özel değilse sen neden haziranda gidiyosun

ayyaz - cnnysr - mızmız - izmit_1982 ve diğer arkadaşlar dr. ulusoya qidip tedavi olanlardansınız sanırım. lütfen bize biraz tedavi hakkında bilgi verin özellerinize yazamıyoruz. leylak84 ve ben dr. ulusoya qitmek için randevu alanlardanız bize tadavi hakkında biraz daha bilqi verirseniz seviniriz...

ya cnm ben çalışıyoruz ve haziran ayı için müsait olucam yanı eşim ve ben yıllık izinlerimizi bu ay için ayarlayabilioruz.

Son düzenleme:
anladım canım.sen ne durumdasın heyecan ve korku var mı.benim 2 gündür karnım ağrıyo korkudan:)murat beye güvensem de kendime inanamıyorum nedense.sende böyle korkular yaşıyo musun

leylak84 2,5 yıllık evliymişsin, peki hiç parmak eqsersizi, jinekoloq, psikatriste qittinmi_?

leylak84 2,5 yıllık evliymişsin, peki hiç parmak eqsersizi, jinekoloq, psikatriste qittinmi_?

1 kez parmak egzersizi denedim fakat onu denediğim gün çok kötü oldum nedense.bir daha da denemedim.zaten murat bey de bunların yanlış olduğunu söylüyo.daha derin yaralar açabiliyomuş.doktora ve psikiyatrise de gitmedim.çünkü 2,5 yıl boyunca gitmem gereken tek kişinin doktor bey olduğuna inandım.2,5 yıl gidemedim çünkü evlendiğimiz için borçlarımız vardı.hala daha var 2. krediyi çekip gidicez şimdi.çünkü artık kendimi tanıyamıyorum.mutsuz sinirli biri olup çıktım.ama biliyorum ki başarırsam 5000 lira gitmiş hiç de umrumda olmayacak

slm arkadaslar bende vaginusmusla ugrastim 1 bucuk 2 sene 2008 evlendim 2010 o kabustan kurtuldum ama bi sorun e sekil ben ilk once ablamla konustum olabilir canim dedi parmak egzersislerinden bahsetti ablam anlatti telefondan ben uyguladim daha sonra sicak dus rahatlar demeleri daha sonra kaygan geller neler neler ama hepsi bos niye derseniz ilk basta hersey beyinde buna basardiktan sonra inandim cunku allah onu ona gore yaratmis ben doktora gitmedim sadece jinekologa gittim benim orama birsey soktu dedi ki bu girerse esinin ki haydi haydi girer dedi ve yine 1 ay dvm etti sonra kurtuldum ha bu arada esim beni psikologa da goturdu acaba var mi diye bende birseyler boyle seyler o zaman insanin zoruna gitmiyor ama olup bittikten sonra degermi diye dusunmeden edemiyorsun ha bu arada ben kayinvalidemle oturuyorum artik gerisini siz dusunun cok sikiciydi ve bitti ama cok kirrildim yiprandim bunlari anlatiyorum cunku bunlari yasamadan atlatmanizi gonulden istiyorum allah yardimciniz ve sabir versin kalbim sizinle arkadaslarEn Büyük KK

leylak84 seni çok iyi anlıyorum, ben şu 10 ayda neler yaşadıqımı anlatamam sana. ki senin 2,5 yıl allah yardımcımız olsun, bende aynı şekilde kesinlikle parmak eqzersiziyle olucanı düşünmüyorum çünkü ara ara parmak eqzersizleirnden sonra ilişkiyi denedik ama ne mümkün, yani nasıl bir kasılma bilemiyorum duvar qibi oluyorum. devam ettikçe cnm yanıyodu. bilmiorum dr. ulusoyla nasıl olucak ben bu haldeyken...

slm arkadaslar bende vaginusmusla ugrastim 1 bucuk 2 sene 2008 evlendim 2010 o kabustan kurtuldum ama bi sorun e sekil ben ilk once ablamla konustum olabilir canim dedi parmak egzersislerinden bahsetti ablam anlatti telefondan ben uyguladim daha sonra sicak dus rahatlar demeleri daha sonra kaygan geller neler neler ama hepsi bos niye derseniz ilk basta hersey beyinde buna basardiktan sonra inandim cunku allah onu ona gore yaratmis ben doktora gitmedim sadece jinekologa gittim benim orama birsey soktu dedi ki bu girerse esinin ki haydi haydi girer dedi ve yine 1 ay dvm etti sonra kurtuldum ha bu arada esim beni psikologa da goturdu acaba var mi diye bende birseyler boyle seyler o zaman insanin zoruna gitmiyor ama olup bittikten sonra degermi diye dusunmeden edemiyorsun ha bu arada ben kayinvalidemle oturuyorum artik gerisini siz dusunun cok sikiciydi ve bitti ama cok kirrildim yiprandim bunlari anlatiyorum cunku bunlari yasamadan atlatmanizi gonulden istiyorum allah yardimciniz ve sabir versin kalbim sizinle arkadaslarEn Büyük KK

bu belayı atlatmana çok sevindim arkadaşım.sen cesur ve azimliymişsin ki kurtulmuşsun bu dertten.allah o günleri bana ve diğer tüm vajinismuslu arkadaşlara da gösterir inşallah

leylak84 seni çok iyi anlıyorum, ben şu 10 ayda neler yaşadıqımı anlatamam sana. ki senin 2,5 yıl allah yardımcımız olsun, bende aynı şekilde kesinlikle parmak eqzersiziyle olucanı düşünmüyorum çünkü ara ara parmak eqzersizleirnden sonra ilişkiyi denedik ama ne mümkün, yani nasıl bir kasılma bilemiyorum duvar qibi oluyorum. devam ettikçe cnm yanıyodu. bilmiorum dr. ulusoyla nasıl olucak ben bu haldeyken...

canım ben sana şunu söyleyeyim.biz eşimle 4 yıl flört ettik.ve daha ilk günlerde evliliği konuşmaya başladık.ama ben o zamnlarda bile eşime şart koymuştum.ben ilişkiden korkuyorum ben ne zaman istersem o zamn olsun bu iş diye tereddütsüz kabul etti.evlendik,tabi ki ilişkiyi denemeyi teklif bile etmedim hiç eşime,çünkü korkudan ölüyorum ve itiyorum onu.ben doktor beye sonsuz güveniyorum.zaten be bile bu işi başarabilirsem herhalde dünyada vajili kadın kalmaz:)

leylak84 sen dr. ulusoya qitmeye nasıl karar verdin, yani nerden duydun bu doktoru, ve tedavinin seyiriyle ilqili bilqin varmı, nasıl olucak_?

leylak84 sen dr. ulusoya qitmeye nasıl karar verdin, yani nerden duydun bu doktoru, ve tedavinin seyiriyle ilqili bilqin varmı, nasıl olucak_?

canım,ben evlendiğimde vajili olduğumun farkımdaydım zaten.internetten araştırdım ve çok kişiye ulaştım izmirde falan.ama 8-10 seanstan bahsettiler.tedavi yöntemleri de kalsik yöntemdi parmak egzersizi falan.bende bunu asla yapamayacağımı bildiğim için ve de hepsinden önemlisi murat beye gidip de hüsranla dönene rastlamadığım için doktor beyi seçtim.benim 2,5 yıl boyunca beklediğim tek şey paraydı.onu da sağlayınca kara verdik

X