Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

cnmm yaa, inş. başarıcaz bu sende bende üstesinden qelicez bu hastalıqın, peki tedavi konusunda bilqin varmı, burdada anlatılmıyo ki demi :)

cnmm yaa, inş. başarıcaz bu sende bende üstesinden qelicez bu hastalıqın, peki tedavi konusunda bilqin varmı, burdada anlatılmıyo ki demi :)

tedavi hakkında pek bi bilgim yok canım burda okuduklarım kadaryla biliyorum.aslında bende çok merak ediyorum.fakat herkes doktorun iyi olşundan ve güleryüzlülüğünden bahsediyo.bu da biraz olsun beni rahatlatıyo.sen de mi benim gibi korkuyosun arkadaşım ya yapamazsam diye?ama sen en azından denemişsin birlikte olabilmeyi,ben ona bile cesaret edemdim hiç

tedavi hakkında pek bi bilgim yok canım burda okuduklarım kadaryla biliyorum.aslında bende çok merak ediyorum.fakat herkes doktorun iyi olşundan ve güleryüzlülüğünden bahsediyo.bu da biraz olsun beni rahatlatıyo.sen de mi benim gibi korkuyosun arkadaşım ya yapamazsam diye?ama sen en azından denemişsin birlikte olabilmeyi,ben ona bile cesaret edemdim hiç

bende aynen bu siteden okuduklarım kadarıyla biliyorum abarat veriyormuş, teker teker onları deniyormuşsun. zaten dr. 2 saatte bir seni muayenesine çaqırıomuş. offff leylak84 bir an önce olsun bitsin istiorum inan artık dermanım kalmadı, düşünmek istemiyorum ama ya yapamazsam... ya olmazsa çünkü bende hiç bişi denemeden dr. ulusoya qitmeye karar verdim hem bedenimi hemde ruhumu daha çok yormadan herkesin son çare olarak düşündüqünü ben ilkte yapmak istedim umarım doqru olanı yapıozdur.

bende aynen bu siteden okuduklarım kadarıyla biliyorum abarat veriyormuş, teker teker onları deniyormuşsun. zaten dr. 2 saatte bir seni muayenesine çaqırıomuş. offff leylak84 bir an önce olsun bitsin istiorum inan artık dermanım kalmadı, düşünmek istemiyorum ama ya yapamazsam... ya olmazsa çünkü bende hiç bişi denemeden dr. ulusoya qitmeye karar verdim hem bedenimi hemde ruhumu daha çok yormadan herkesin son çare olarak düşündüqünü ben ilkte yapmak istedim umarım doqru olanı yapıozdur.

aynen katılıyorum cümlene smachse,benim de ilk doktorum olacak ve evet son çare olarak gitmek istemedim asla.benim de gitmeye karar verdiğimden beri söylediğim tek söz var senin gibi:YA YAPAMAZSAM...bir yandan da diyorum tek bir kişi bile yok oradan mutsuz dönen sen niye yapamayasın.inşallah başarırız arkadaşım.ben yapabilirim inşallah da,sende gitmeden önce başarabileceğine emin olursun.

aynen katılıyorum cümlene smachse,benim de ilk doktorum olacak ve evet son çare olarak gitmek istemedim asla.benim de gitmeye karar verdiğimden beri söylediğim tek söz var senin gibi:YA YAPAMAZSAM...bir yandan da diyorum tek bir kişi bile yok oradan mutsuz dönen sen niye yapamayasın.inşallah başarırız arkadaşım.ben yapabilirim inşallah da,sende gitmeden önce başarabileceğine emin olursun.

ya cnmm, diyorum yaa 22 nisanı heycanla bekliyorum, senin tedavin bana moral vericek inan buna inş. cnm sende hiç bişi anlamadan ilişkiye qirersin ve oradan mutlu dönersin ama bak beni unutma buralarda senin mutlu haberini beklicem :)

ya cnmm, diyorum yaa 22 nisanı heycanla bekliyorum, senin tedavin bana moral vericek inan buna inş. cnm sende hiç bişi anlamadan ilişkiye qirersin ve oradan mutlu dönersin ama bak beni unutma buralarda senin mutlu haberini beklicem :)

inşallah canım.merak etme nasıl bi haberle dönersem döneyim seni merakta bırakmam.bugün seninle bunları paylaşmak çok iyi geldi bana.ben geldikten sonra da sen gidene ve dönünceye kadar burdan ayrılmam merak etme.

inşallah canım.merak etme nasıl bi haberle dönersem döneyim seni merakta bırakmam.bugün seninle bunları paylaşmak çok iyi geldi bana.ben geldikten sonra da sen gidene ve dönünceye kadar burdan ayrılmam merak etme.

:) cnmm yaaa çok tşk ler... aynen seninle yazışmak banada çok ii qeldi, bu arada otel işini naptınız_?

:) cnmm yaaa çok tşk ler... aynen seninle yazışmak banada çok ii qeldi, bu arada otel işini naptınız_?

otel sözer varmış canım hem çok yakın hemde anlaşmalı otelmiş.eşim rezervasyon yaptıracaktı.beğenirsek sana da tavsiye ederim:)

otel sözer varmış canım hem çok yakın hemde anlaşmalı otelmiş.eşim rezervasyon yaptıracaktı.beğenirsek sana da tavsiye ederim:)

tamam cnm benim, bu otel işide çok kasıo çünkü beni :) böle hani kapı açılır açılmaz yatak orda yerde oluo yaa öle olmasın :KK43:

tamam cnm benim, bu otel işide çok kasıo çünkü beni :) böle hani kapı açılır açılmaz yatak orda yerde oluo yaa öle olmasın :KK43:

doğru söylüyosun canım.ama otel seçeneği çok güzel bi yer sanırım.ben manisa da oturuyorum yakın sayılırım.sen nerede oturuyosun.(bu arada eşim konuştu şuan murat bey le 22 sinde kesin gidiyorum........................

doğru söylüyosun canım.ama otel seçeneği çok güzel bi yer sanırım.ben manisa da oturuyorum yakın sayılırım.sen nerede oturuyosun.(bu arada eşim konuştu şuan murat bey le 22 sinde kesin gidiyorum........................

cnm izmirliyim ben, 83 lüyüm :) sen 84 lüsün sanırım. canım hadi hayırlısı, qüzel haberlerle dönmen dileqiyle,

neden burdayım bilmiyorum aslında sadece meraktan sanırım ama şunu en içten en yürekten söylüyoru size kardeşlerim allah yar ve yardımcınız olsun inş.bunu bu hastalığı en hafif şekilde atlatırsınız eminmki çok zor bir durumdur ama bunu atlattıktan sonra şunada eminimki yıllarca boş yere kaygı etmişim yok yere eşimde bende zülmüşüm diyeceksiniz inş....

neden burdayım bilmiyorum aslında sadece meraktan sanırım ama şunu en içten en yürekten söylüyoru size kardeşlerim allah yar ve yardımcınız olsun inş.bunu bu hastalığı en hafif şekilde atlatırsınız eminmki çok zor bir durumdur ama bunu atlattıktan sonra şunada eminimki yıllarca boş yere kaygı etmişim yok yere eşimde bende zülmüşüm diyeceksiniz inş....

kendi adıma iyi dileklerin için çok teşekkür ederim arkadaşım.inşallah başarırız da sadce geçen yıllarımıza yanarız gelecek yıllara da kaygıyla bakmaktan iyidir sanırım

desteqin için tşk ler, bizim yaşadıklarımız kolay şeyler deqil o yüzden saqlıqınızın kıymetini bilin,

kızlar bu sayfanın tekrar hareketlenmesine gerçekten çok sevindim. bende yeni üye olduğum için özel mesaj atamadım murat beye gidenlere. bende mayıs ayında gitmeyi planlıyorum. ben gidene kadar giden arkadaşlar lütfen buraları unutmasın ve bilgi versin. başarıpta buraları boşlamayın sakınnn :))
gidecek olan herkesin allah yardımcısı olsun kalbimiz sizinle.

öncelikle cevap yazan arkadaşlara çok teteşekkür ederim.dün murat bey e ulaştım ve en yakın 22 nisana randevu verdi.inanamadım çünkü ben birkaç ay sonrasına bekliyordum.açıkçası bu kadar yakın olduğu için çok da korktum,hatta eşime 1 ay sonra gidelim dedim.eşim de gitmemiz ne kadar gecikirse kafan daha çok karışır daha çok stres yaparsın dedi.bende tamam dedim.yani büyük ihtimalle haftaya cuma ordayım.bu yüzden de çok korkuyorum ve çok heyecanlıyım.çünkü ilişki fikri bile benim kendimi kasmama neden oluyo.arkadaşlar size birkaç sorum olcak.mesela ilk terapiden sonra ilk aparatı verdiğinde onu denemek kolay mı?çünkü ben parmak egzersizi yapamadım.o aparatları bile deneyemeyecekmişim gibi geliyo.oradan başararak geleceğimi bilsem koşarak gidicem ama...kendime hiç güvenim yok.çok korkağım çok.........

senin adına çok sevindim
ben erkene randevu alamamıştım üç ay sonraya vermişti
o üç ay nasıl geçti bilmiyorum heycandan kalbim fırlayacaktı
terapiden sonra inanınki aparatlar çok kolay oluyo
kendiniz bile inanamayacaksınız nasıl yaptığınıza
bence koşarak git çünkü ben inanıyorum başarark geleceğine
sende inan ve şüphe duyma cesaretli ol ve başaracam bitecek kabusum de
artık devamlı burdayım sorunuz olursa cevaplarım

ayyaz - cnnysr - mızmız - izmit_1982 ve diğer arkadaşlar dr. ulusoya qidip tedavi olanlardansınız sanırım. lütfen bize biraz tedavi hakkında bilgi verin özellerinize yazamıyoruz. leylak84 ve ben dr. ulusoya qitmek için randevu alanlardanız bize tadavi hakkında biraz daha bilqi verirseniz seviniriz...

canım ilk gittiğinizde murat beyin müthiş bir yakınlığı karşılıyor sizi
zaten o anda konuşmalarda korku falan kalmıyor
terapiden sonra aparat verip otele gönderiyor ve sürekli takipte oluyor arıyor
bir saat iki saat arayla yanına çağırıyor terapi veriyo
o yüzden otel olarak sözer oteli tercih edin
doktor beyin yan tarafında olduğu için gidiş geliş rahat oluyo bir sıkıntı olmuyo
servis falanda güzel

il önce ya yapamazsam demeyeceksin
YAPACAĞIM diyeceksin ilk önce buna sen inan
dediğin gibi başaramayan yok inanın çok kolay olacak sadece korkmayın ve doktorunuza güvenin

otel güzel doktora yakın ve anlaşmalı olduğu için daha uygun
herşey sizin için avantajlı yani

kızlar bu sayfanın tekrar hareketlenmesine gerçekten çok sevindim. bende yeni üye olduğum için özel mesaj atamadım murat beye gidenlere. bende mayıs ayında gitmeyi planlıyorum. ben gidene kadar giden arkadaşlar lütfen buraları unutmasın ve bilgi versin. başarıpta buraları boşlamayın sakınnn :))
gidecek olan herkesin allah yardımcısı olsun kalbimiz sizinle.

randevu aldığınıza göre başardınız sayıyorum
TEBRİKLERRRRRRRR:KK64::KK64::KK64::KK64:diyorum
inanın korkulacak birşey yok

qünaydınnn kızlar... tşk ler izmit_1982 bizimle olduqun için, tecrübelerini bizimle paylaşmaya devam et lütfen :)

qünaydınnn kızlar... tşk ler izmit_1982 bizimle olduqun için, tecrübelerini bizimle paylaşmaya devam et lütfen :)

ne demek canım
inanın bu hastalıktan herkes kurtulsun istiyorum
ben 5 sene çektim kabus gibiydi
murat beye eşimi götürmeye ikna etmem de 2 sene sürdü:KK60::KK60:
ama çok şükür hepsi geride kaldı
sizinde öyle olacak sorularınız olursa yanıtlarım

X