Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

parası olmayan arkadaslarınıza bu forumda diger vajinismus baslıklarında acıkca tarif edilen parmak egzersizlerini nefes egzersizlerini ve kegel egzersizlerini okuyup o topici takip etmelerini tavsiye edebilirim ben cok kısa sürede hızla yol alan bi sürü arkadasımız var

cook cok tessekkür ederim bilgilerin icin arkadasim ileticem bunlari ve son care olarakda bunlari denensin olmassa kredi alacaklar.sagolasin yönlendirdigin icin.sevgiyle kal.

benim yazilarimi dikkatli iyice okumadan yorum yapma ben kendim üye olamayan arkadaslarim bu adresi kullaniyor yazdim.öyle bir problemim yok 3 cocugum var.kendi adima degillllllll diger ödeyemeyecek arkadaslar adina yazdim.dikkatlice okumadan benim adima yorum yazma.

İstediğim yorumu istediğim şekilde yaparım işte ben bu zihniyeti anlayamıyorum içerik çok enteresan bende fikrimi söyledim burası herkese açık bir forum yanıtları kaldıramıyorsan senin sorunun.. Gereksiz yere kalp kırmaya gerek yok gerçekten bu dert zordur çeken bilir kalbini kırdıysam özür dilerim ama yazdığım yorum kendi adıma senin adına değil... Neyse uzatmaya gerek yok Geçmiş olsun İnşallah kurtulursun...

kızlar dr un forumundan gelen teşekkür msjlarında hep 'iki pozisyonda da başardık' yazıyo
nedir bu 'iki pozisyon'

arkadaşlar 25 ekimde yazdığım mesaj zamanları hamileymişim :))) vajinismus sorunu çekiyordum. bir kaç defa birleşme yaşayabildik o da ağlaya ağlaya acılı oldu. bu durumda hamile kalabildiğime inanmıyorum.şimdi test yapıp öğrendik allah herkese nasip etsin:))

arkadaşlar 25 ekimde yazdığım mesaj zamanları hamileymişim :))) vajinismus sorunu çekiyordum. bir kaç defa birleşme yaşayabildik o da ağlaya ağlaya acılı oldu. bu durumda hamile kalabildiğime inanmıyorum.şimdi test yapıp öğrendik allah herkese nasip etsin:))

gözün aydın ,tebrikler ,,,

arkadaşlar bende ulusoya gitmeyi düşünüorum ama parmak egzersizini dahi yapamıyorum bu egzersizi yaptıormıyor değil mi

Çok enterasan bir durum tedaviye paran yok ama burun estetiği için randevular istiyorsun...
bence sen ve arkadaşların oturup estetikçi arayacağınıza paranızı tedavi için kullanın...
Biz terapistmiyiz sana burdan hipnozumu öğreticez bakkaldan ekmek alınca bile bir bedel ödüyorsun DR. Beyin yaptığı iş yuva kurtarıyor bedelini ödemek mümkün mü?

madem yuva kurtarıyorlar, amaçları yuva kurtarmak o zaman makul bir fiyatlandırma yapsınalr! para bankası mıyız biz,ya da makinelerimiz mi var,oturup para mı basıyoruz!

o doktorların hepsi aşağı yıkarı aynı paraları alıyor...günde 10 kişi gelse...1 ayda kazandıkları parayı düşünün...

el insaf yahu...el insaf!!!

madem yuva kurtarıyorlar, amaçları yuva kurtarmak o zaman makul bir fiyatlandırma yapsınalr! para bankası mıyız biz,ya da makinelerimiz mi var,oturup para mı basıyoruz!

o doktorların hepsi aşağı yıkarı aynı paraları alıyor...günde 10 kişi gelse...1 ayda kazandıkları parayı düşünün...

el insaf yahu...el insaf!!!

haklısın ben hala kredi ödüyorum egzersiz deneyin arkadaşlar orada da aynısı yapılıyor farklı bi durum yok

bn bide kendimden bahsedeyim sana.bnde 2 yıllık evliyim daha 2 ay önce çözdüm bu sorunumu bn parmak egzersizi falan hiçbişeyi yapamıodum elleyemiodum çünkü hiç.hatta dediğim gibi ulusoya gtmeyi düşündük ama oda çok tuzlu geldi.derken bi anestezi dryla konuştum ve belden anestezi ile bu şekilde birçok hastayı iyileştirdiğini söledi.banada cazip geldi bu fikir çünkü bn ilk andan çok korkuodum.ve yaptırdım anesteziyi ilk ilişkimiz o şekilde oldu sonraki denemelerimizde yavaş yavaş kasılmalarım kesildi şuanda yenmiş durumdayım.hatta allah izin ederse hamile kalmayı istiorum inşş sende yenceksin :))

Canım hangi doktor bu anestezi yaptığını söyleyen ve hangi şehirde? Yardımcı olursan sevinirim.

ben her yolu denedim ama sonuç hep negatifti.psikologlar,doktorlar hep aynı şeyi sölüodu yapmam için prmak egzersizi vs ama bn ilk acıdan çok korkuodum sanki çok büyük bi acı çekicemi zannetiyodum.eşim bi anestezi dr u buldu sonra onla grştüm belden anesteziye ilk ilişkiyi sağlıolarmış bu şekilde birçok vajinismus hastasının geldiini ve sonuç olarak iyileştklerini söledi.bnde belden anestezi yaptırdım ilki ni öle yaptık ama daha sonra bir iki ilişkide bn kendimi kasıodum hala kasınca çok yanıodu içeri girince ama sonra yavaş yavaş alıştım ve kasmamaya başladım o acı yanma hissi falanda kasmaktan oluomuş.sende nasıl şimdi yanma falan oluomu

Canım hangi doktor bu anestezi yapan? Bana da alternatif bir çözümmüş gibi geliyorda o yüzden soruyorum :) Ben de çok sıkıldım artık bu vajinismustaann!!

yahu burdaki arkadaslar ne kadar guzel yaziyorlardi.dr.ulusoyla ilgili randevularini falan orada olanlari nerdesiniz arkadaslar????
gidecek olanlar vardi gittiler mi acaba?nasil gecti?cözen varmi acaba?

yarın izmir e gidiyorum cumartesı sabah randevum var,çok korkuyorum,heyecanlıyım...
dananın kuyrugu kopacak bana dua edın olur mu :KK43: inşş bende kurtulurum artık...

yarın izmir e gidiyorum cumartesı sabah randevum var,çok korkuyorum,heyecanlıyım...
dananın kuyrugu kopacak bana dua edın olur mu :KK43: inşş bende kurtulurum artık...

murat ulusoyamı gidiyosun?döndüğünde bizimle paylaşırmısınız yaşadıklarını.bende gitmeyi düşünüyorum çünkü.kurtulucağına emin ol şimdiden geçmiş olsun cnm.

merhaba arkadaşlar bende bı zaman bu topiğin sayesınde vajinismusu 8 ay once yendım. bu ılletı birbucuk sene çektim ama gelın bıde bana sorun neler çektım aksam olmasın dıe allaha dua ederdım. ben istanbulda psikolog doktoruna gıttın ve 5 seas sonrası mutlu son oldu ve hiç anlamadım ble. gerçekten doktorların faydası oluyo ama yendıkten sonra dıyosunuz kı ya ben bunun ıcınmı kendımı yıprattım bunun ıçınmı eşımı beklettım dıyosunuz suan çok mutluyum. afedersınız ama bı zaman sonra kendınızde ıstıyosunuz. söluyolrdıda ben ınanmıyordum ama gerçekten öle oluyo nolursunuz kendınıı kuçucuk şeyler ıçın yıpratmayın kasmayın kendınızı sonra gelsın zevkklerr kendınıze ıyı bakın arkadaşalr umudunuzu kaybetmeyın ben yendıysem sız haylı yenersınız

merhaba arkadaşlar bende bı zaman bu topiğin sayesınde vajinismusu 8 ay once yendım. bu ılletı birbucuk sene çektim ama gelın bıde bana sorun neler çektım aksam olmasın dıe allaha dua ederdım. ben istanbulda psikolog doktoruna gıttın ve 5 seas sonrası mutlu son oldu ve hiç anlamadım ble. gerçekten doktorların faydası oluyo ama yendıkten sonra dıyosunuz kı ya ben bunun ıcınmı kendımı yıprattım bunun ıçınmı eşımı beklettım dıyosunuz suan çok mutluyum. afedersınız ama bı zaman sonra kendınızde ıstıyosunuz. söluyolrdıda ben ınanmıyordum ama gerçekten öle oluyo nolursunuz kendınıı kuçucuk şeyler ıçın yıpratmayın kasmayın kendınızı sonra gelsın zevkklerr kendınıze ıyı bakın arkadaşalr umudunuzu kaybetmeyın ben yendıysem sız haylı yenersınız

merhaba...istanbulda hangi doktora gitmiştin?nasıl bir tedavi uygulamıştı?bende doktor araştırması yapıyorum.yardımcı olursan çok sevinirim..

X