Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

ne demek canım
inanın bu hastalıktan herkes kurtulsun istiyorum
ben 5 sene çektim kabus gibiydi
murat beye eşimi götürmeye ikna etmem de 2 sene sürdü:KK60::KK60:
ama çok şükür hepsi geride kaldı
sizinde öyle olacak sorularınız olursa yanıtlarım

yeni üye olduqumuz için özelinize msj qönderemiyoruz. burdanda her istediqimizi soramıyoruz. msn adresi versem eklermisin beni, çünkü dr. ulusoya qidip tedavi olan birilerinden duymak istediqim bişiler var.

slm arkadaşlar.dün eşim murat beyle konuşmuş.benim korkularımdan bahsetmiş.o da 1,5 gün de çözeriz ama kişide başka sorun varsa en fazla 3 günde çözeriz demiş.offff çok heyecanlıyım

slm arkadaşlar.dün eşim murat beyle konuşmuş.benim korkularımdan bahsetmiş.o da 1,5 gün de çözeriz ama kişide başka sorun varsa en fazla 3 günde çözeriz demiş.offff çok heyecanlıyım

hoşqeldin cnm, bu başka sorundan kasıt ne acaba?

doğru demiş canım benim de 1,5 günde olmamıştı
hatta eve geldikten sonra oldu benim
ama sağolsun beni doktorum hiç yanlız bırakmadı
sürekli aradı itibat halindeydik
bir daha ki randevuya gitmeden oldu
ben hep diyorum allah ondan razı olsun diye

izmit_1982 merhaba canım. seni burda yakaladığıma sevindim doğrusu. şu özel mesaj yazamama olayı çok saçma yaa. neyse uzatmim. canım benim merak ettiğim şey acaba doktorla görüştükten sonra aparatlarla deneme yapmadan direk eşimizle yapabilirmiyiz denemeyi. bana aparat veya parmak egzersizi çok itici geliyo çünkü. bide doktor aparatlarla kendi çalıştırmıyo dimi. öle yapan doktorlarda varmış çünkü. eğer öle bişey varsa eşim kabul etmez çünkü.

izmit_1982 merhaba canım. seni burda yakaladığıma sevindim doğrusu. şu özel mesaj yazamama olayı çok saçma yaa. neyse uzatmim. canım benim merak ettiğim şey acaba doktorla görüştükten sonra aparatlarla deneme yapmadan direk eşimizle yapabilirmiyiz denemeyi. bana aparat veya parmak egzersizi çok itici geliyo çünkü. bide doktor aparatlarla kendi çalıştırmıyo dimi. öle yapan doktorlarda varmış çünkü. eğer öle bişey varsa eşim kabul etmez çünkü.

canım doktorun dediklerine uymalısın inan banada itici geliyodu
ama zaten doktor bey telkin verdikten sonra sen bile nasıl yaptığına inanamayacaksın
korkma cesaretli ol canım
kendi çalıştırmıyo telkin veriyo aparatı veriyo otele gidiyorsun
sen kendin yapıyorsun tabiki doktor beyde sürekli takipte oluyo

teşekkürler canım. inan hala şaka gibi geliyo yaa inanamıyorum bir türlü. bu arada seni hatırladım ben sonradan. bütün sayfaları okudum ben baştan beri. senin gittiğini ve başaramadığını okuduğumda çok üzülmüştüm kendime olmuş gibi ama başardığındada bir o kadar sevinmiştim. burda pc başında el falan çırpmıştım yaşasın başarmış diye. düşün yani o kadar kaptırdım kendimi buraya sizinle üzülüyor sizinle mutlu oluyorum.:KK66:

birde artık çok çocuk istiyorum zaten işi halledersem hiç korunmıcam ben . bu arada sanada çok geçmiş olsun daha önce yazacaktım ama kendi derdimden unutmuşum canım kusura bakma

teşekkürler canım. inan hala şaka gibi geliyo yaa inanamıyorum bir türlü. bu arada seni hatırladım ben sonradan. bütün sayfaları okudum ben baştan beri. senin gittiğini ve başaramadığını okuduğumda çok üzülmüştüm kendime olmuş gibi ama başardığındada bir o kadar sevinmiştim. burda pc başında el falan çırpmıştım yaşasın başarmış diye. düşün yani o kadar kaptırdım kendimi buraya sizinle üzülüyor sizinle mutlu oluyorum.:KK66:

her zaman kendine cesaret ver yapacam de
ve doktoruna güven murat bey çok şeker bir doktor
canayakın güleryüzlü sıcakkanlı ve insanla çok aşırı ilgileniyor
zaten doktor beyi gördüğün zaman bütün endişelerin gidecek ben buna eminim

doğru demiş canım benim de 1,5 günde olmamıştı
hatta eve geldikten sonra oldu benim
ama sağolsun beni doktorum hiç yanlız bırakmadı
sürekli aradı itibat halindeydik
bir daha ki randevuya gitmeden oldu
ben hep diyorum allah ondan razı olsun diye

canım ya bana o aparatlar çok itici geliyo,ilk telkinden sonra bu fikirden uzaklaşabiliyomuyuz az da olsa.hiç cesaretim yok onları denemeye

birde artık çok çocuk istiyorum zaten işi halledersem hiç korunmıcam ben . bu arada sanada çok geçmiş olsun daha önce yazacaktım ama kendi derdimden unutmuşum canım kusura bakma

sağol canım nasip işte
bebeğim beni erken bıraktı
birinciyi veren rabbim ikinciyide verir inşallah
gene buna şükür bunlar bana hayal geliyordu
5 yıl dile kolay yani
hemncikte hamile kalırsın inşallah

leylak 84 hoşgeldin canım. sende murat beye gitmeyi düşünüyodun dimi. bende mayıs gibi planlıyorum bakalım. allahtan buralar hareketlendi tekrar bi ara hiç ses seda yoktu. burayı boş bırakmayalım arkadaşım birbirimize destek olalım birlikte çözelim diyorum ben. malum dertler aynı. birlikten kuvvet doğar:KK34:

canım ya bana o aparatlar çok itici geliyo,ilk telkinden sonra bu fikirden uzaklaşabiliyomuyuz az da olsa.hiç cesaretim yok onları denemeye

inan o zaman insana farklı bir cesaret geliyo yapabilirim diyosun
ben aparatı elime aldığımda kesinlikle yapamam demiştim
ve parmak egzersizi yaptığım halde
ama otele gittikten sonra işler değişti
eşimde çok destek oldu
yapabilirsin diye cesaret verdi
ben eminimki başarıp döneceksiniz benim bundan hiç şüphem yok:KK19::KK19:

sağol canım nasip işte
bebeğim beni erken bıraktı
birinciyi veren rabbim ikinciyide verir inşallah
gene buna şükür bunlar bana hayal geliyordu
5 yıl dile kolay yani
hemncikte hamile kalırsın inşallah

canımbenin allah hepimizin gönlüne göre versin. her şeyin en iyisini ve doğrusunu o bilir. demekki hayırlısı böleymiş demek lazım. bu arada bende 5 yıllık evliyim.

leylak 84 hoşgeldin canım. sende murat beye gitmeyi düşünüyodun dimi. bende mayıs gibi planlıyorum bakalım. allahtan buralar hareketlendi tekrar bi ara hiç ses seda yoktu. burayı boş bırakmayalım arkadaşım birbirimize destek olalım birlikte çözelim diyorum ben. malum dertler aynı. birlikten kuvvet doğar:KK34:

ben eminimki giden arkadaşlar da sayfayı kaybettiler
şimdi herkes bebek düşünüyo :nazar::nazar::nazar:
başka topiclerde geziyolar bende dahil:KK60::KK60:

hoşbulduk canım.ben haftaya cuma doktor beyin yanında olucam nasipse.onun için çok heyecanlıyım..evet arkadaşım bizim birbirimize ve bizden önce başarmış arkadaşlara ihtiyacımız var.onun ben artık buralarda olucam.sen ne zaman gidiyosun?

canımbenin allah hepimizin gönlüne göre versin. her şeyin en iyisini ve doğrusunu o bilir. demekki hayırlısı böleymiş demek lazım. bu arada bende 5 yıllık evliyim.

sende benim gibisin
benim 5 yılım kabus gibiydi
eşimden boşanmayı bile düşünüyordum
en sonunda eşimi ikna etmeye çalıştım
dayanamadım kayınvaldemede söyledim
oda üzüldü oda destek oldu bize çok şükür bitti gitti:KK66::KK66:

anı fikirleri paylaşıyoruz leylak ama demekki orda bi kuvvet geliyo insana. bu kadar insan yapıyosa bizde yaparız merak etme canımcım.:KK34:

X