Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

İzmit datlum avatarına bayıldım benim buzdolabının üstünde duruyor bu foto çok tatlı dimi yaaaaa Allah hepimize nasip etsin inşalllaaaahhhhh:Saruboceq:

evet canım şimdi bebek özlemiyle yanıyorum ne olacak benim bu halim:))) bu arada 3 pozisyona geçtim canım yavaş yavaş değiştiriyorum artık alıştım artık:))))

cnm hemen dr beyden randevu almalısın mutlaka sende yeniceksin korkmaa

evet canım şimdi bebek özlemiyle yanıyorum ne olacak benim bu halim:))) bu arada 3 pozisyona geçtim canım yavaş yavaş değiştiriyorum artık alıştım artık:))))

cnm sen ne kadar önce yendin vajıyı,bendde alışmaya çalışıyorum 2,5hafta oldu benmde.

cnm sen ne kadar önce yendin vajıyı,bendde alışmaya çalışıyorum 2,5hafta oldu benmde.

iki ay olucak canım ben birde hergün ilişkiye girdim alışayım diye ara vermedim hiç sadece şimdi ara veriyorum o da tahriş oldum diye ara veriyorum biraz

a.s

iki ay olucak canım ben birde hergün ilişkiye girdim alışayım diye ara vermedim hiç sadece şimdi ara veriyorum o da tahriş oldum diye ara veriyorum biraz

bende alışmaya çalışıyorum aparat çalışmalarım var eşimlede yapıyoruz.hergün biraz daha iyiye gidiyo ama farkındayım.inş. bende alışırım artıkk:Saruboceq:yerimseniben

teşekkür ederim kötü şeyler düşünmemeye çalışıyorum.kendimi ulusoy a şartladım bi de olmazsa yandık...
doktor bebek konusunda bı şey diyo mu arkadaşalr.bazı doktorlar 3 ay yasak diyomuş çocuk

hayır canım ne alaka ki anlayamadım...
neden yasaklıyolarmış onuda anlamadım zaten...
doktor çocukla ilgili bişi demiyo...
ben yendikten sonra hemen bebiş çalışmalarına başladım...
sanada şimdiden geçmiş olsun...
olmazsa diye içinden bişi geçirme sakın emin ol ki olacak...

arkadaşlar ben de 15 aylık evliyim . bende de vajinismus sorunu var. bir defa jinekoloğa gittim. tedavi amacıyla aparatı kullandı içime girdiği an nasıl çığlıkları bastım ağlaya ağlaya hastaneyi yıktım. parmak egzersizi verdi ama yapamıyorum içim çok kötü oluyor. başıma ağrılar giriyor çok sancılı ağrılar ve titreme başlıyor korkudan. ne yapmalıyım sizce.

merhaba arkadaşım ben önce de yazmıştım diğer birçok arkadaşında yazdığı gibi bu olay psikolojik sakın canını sıkma bu konuda yalnız değilsin bence en güzeli bir psikoloğa gitmen (eğer kendin birşeyler yapmaya çalıiırsan vajinal egzersizler çok işe yarıyor )

Geçmiş olsun öncelikle... Burdaki arkadaşlar gibi bende Dr. Ulusoyda tedavi oldum oraya gitmeni tavsiye ederim yaklaşımı diğerlerinden çok farklı...

canım sende benim gibi ve diğer arkadaşlarımız gibi çok vakit kaybetmişsin.hiç moralini bozma ve dr ulusoyla görüş derim.bende dr bey sayesinde yendim 1senelik evliyim.korkma üzülme de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…