Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

Bu arada geçen zamana şöyle bir bakıyorumda neler kaybetmişiz şimdi ne kadar mutluyuz çok şükür resmen psikolojim bozulmuştu yaa hamile kadın görmeye dayanamıyordum espiri bile kaldıramıyordum alıngan sinirli mutsuz biri olup çıkmıştım Allahım iyiki geçip gitti sanki bin yıl önceydi Allah herkesi bu dertten kurtarsın .....:Saruboceq:

Bu arada geçen zamana şöyle bir bakıyorumda neler kaybetmişiz şimdi ne kadar mutluyuz çok şükür resmen psikolojim bozulmuştu yaa hamile kadın görmeye dayanamıyordum espiri bile kaldıramıyordum alıngan sinirli mutsuz biri olup çıkmıştım Allahım iyiki geçip gitti sanki bin yıl önceydi Allah herkesi bu dertten kurtarsın .....:Saruboceq:

gerçekten ben kendim adıma koca bir beş sene kaybetmişim...
çocuklu eve gitmekten nefret ediyodum...
ama şimdi artık bende çocuk soranlara düşünüyoruz artık diyebiliyorum...
allah kimsenin başına vermesin canım ya...

a.s.a.s.Sevgili Burçin anlatılmalı bence, aynısı olmasada benzerini yaparız, " Zafere giden her yol mubahtır " felsefesi... Belki katkı sağlar ilerlememizi sağlar. Hem şu hipnoz nasıl birşeymiş insan ne hisseder merak ediyoruz.. Bu arada ismi bende saklı, sağolsun burdan bir arkadaş bana özelden mesaj atmış. o kadar parayı verme ben anlatırım tedaviyi demiş. Burdan kendisine tekrar teşekkür ediyorum. ALLAH RAZI OLSUN ondan. Demek durumumu anladı hak verdi. ALLAH bu iyiliğinin karşılığını hem bu dünyada hem öbür dünyada kat kat versin. Kim dar anımda yetişirse ALLAH (c.c) de onun dar anında yetişsin , sıkıntı keder asla görmesin o kişi. Amin binlerce kere. Ayrıca bana burdan yada özelden yazan tüm arkadaşlara binlerce teşekkür ederim hem bu dünyada hem öbür dünyada karşılarına çıksın bu iyiliklerinin mükafatı. Çünkü yazmak değer vermektir iyiliktir... Sevgiyle kalın ... a.s.

sende bana yardim et arkadasim bende bu parayi veremiycek durumdayim nolur.

veeeeeeee sonunda randevu alabildik 24 aralık da gidiyoruz.gitmeden önce yapmam gereken şeyler var mı arkadaşlar?

veeeeeeee sonunda randevu alabildik 24 aralık da gidiyoruz.gitmeden önce yapmam gereken şeyler var mı arkadaşlar?

evet canım var...
artık kuşkularını,tedirginliklerini bir kenara bırak
mutlu sona yaklaşmanın sevincini yaşa
inan bana herşey senin için bambaşka olacak buna emin ol canım...

tedirginlik felan duymuyorum çok,heyecanlandım sadece.sizler hangi otellerde kaldınız,var mı tavsiyeniz.
kliniğe uzaklık çok önemli mi acaba?

arkadaslar ögrendiginiz terapileri bizimle paylassiniz belki bizde bi fayda görürüz ben trelefon actim sekreter 5 milyar istedi.1,5 gun icin hemde.kolay birikmiyor vallaha.hadi diyelim ben ödedim benim arkadaslarimda var bu problemle karsilasan hatta benim adima girip okuyorlar devamli bu sayfayi.belki oraya gitmeden bi ilac olursunuz arkadaslarima.bilgileriniz belki faydalri olur.!!!

tedirginlik felan duymuyorum çok,heyecanlandım sadece.sizler hangi otellerde kaldınız,var mı tavsiyeniz.
kliniğe uzaklık çok önemli mi acaba?

bende çok heycanlıydım canım seni çok iyi anlıyorum...
hotel sözeri tavsiye ederim...
ben orda kaldım doktorun muayaneside yan tarafında gidip gelmede zorluk çekmezsin
mesafedede vakit kazanmış olursun...

doktor bey de aynı oteli tavsiye etti.biz bu yaz adakule de tatil yaptık yine orayi tercih edecektik ama orası da uzak biraz,
bişey daha soracam biz hemen tedaviden sonra ilişkiye girebiliyor muyuz yoksa aparatlarla mı yapıyoruz?:26:

doktor bey de aynı oteli tavsiye etti.biz bu yaz adakule de tatil yaptık yine orayi tercih edecektik ama orası da uzak biraz,
bişey daha soracam biz hemen tedaviden sonra ilişkiye girebiliyor muyuz yoksa aparatlarla mı yapıyoruz?:26:

Hayırlı olsun canım şimdiden geçti gitti kurtuldun artık.... Tedaviden sonra ilişkiye rahatlıkla giriyorsun bi süre aparatla eğzersiz yapıyorsun ben yapmadım gerçi gerek duymadım :nazar:

arkadaslar ögrendiginiz terapileri bizimle paylassiniz belki bizde bi fayda görürüz ben trelefon actim sekreter 5 milyar istedi.1,5 gun icin hemde.kolay birikmiyor vallaha.hadi diyelim ben ödedim benim arkadaslarimda var bu problemle karsilasan hatta benim adima girip okuyorlar devamli bu sayfayi.belki oraya gitmeden bi ilac olursunuz arkadaslarima.bilgileriniz belki faydalri olur.!!!

Çok enterasan bir durum tedaviye paran yok ama burun estetiği için randevular istiyorsun...
bence sen ve arkadaşların oturup estetikçi arayacağınıza paranızı tedavi için kullanın...
Biz terapistmiyiz sana burdan hipnozumu öğreticez bakkaldan ekmek alınca bile bir bedel ödüyorsun DR. Beyin yaptığı iş yuva kurtarıyor bedelini ödemek mümkün mü?

canım şimdiden hayırlı olsun kafanı çok karıştırma..o güne kadar yapacağın sadece gün saymak.. kurtuluşunun günü...:KK76:..bizde otel kurdoğlunda kalmıştık araba olduğundan çok sorun yaşamadık ama ne kadar yakın olursa o kadar iyi gün içinde 2,5 saat arayla 3 kere gidiyorsun çünkü çok zaman kaybetme bence..apartla çalışmalara da 20 gün filan devam ettim canım ben..şuan herşey yolunda son zamanlarda kullanmıyorum...:KK17: inan senin için herşey çok güzel olacak...:13:

evet arkadaşım kolay kazanılmıyor..hiç birimiz kolay kazanmadık bu paraları...bu tedavi için harcadık helal olsun..şuan inan para aklımda bile değil..şimdi bilip bilmeden nasıl açıklayalalım ki size.. hipnoterapi uyguluyor dr..bunu nasıl anlatabiliriz yada öğretebiliriz ki.. 1,5 gün için hemde demişsin ama işin sırrı zaten burda değil mi? ben 3 yılımı harap ettim yanlış tedaviler uğrunda...3 yıl= 1,5 günde bitti.. bu 3 yılda da harcedığım paralar..perişan olan psikolajimiz...vs..
kim ne derse desin 1,5 gün... bu adam bu işi biliyor..ve inan anlatılacak bişey de yok...ya da ben bişey anlayamadan sorunum çözüldü...:KK1:

Çok enterasan bir durum tedaviye paran yok ama burun estetiği için randevular istiyorsun...
bence sen ve arkadaşların oturup estetikçi arayacağınıza paranızı tedavi için kullanın...
Biz terapistmiyiz sana burdan hipnozumu öğreticez bakkaldan ekmek alınca bile bir bedel ödüyorsun DR. Beyin yaptığı iş yuva kurtarıyor bedelini ödemek mümkün mü?

benim yazilarimi dikkatli iyice okumadan yorum yapma ben kendim üye olamayan arkadaslarim bu adresi kullaniyor yazdim.öyle bir problemim yok 3 cocugum var.kendi adima degillllllll diger ödeyemeyecek arkadaslar adina yazdim.dikkatlice okumadan benim adima yorum yazma.

benim estetik arayislarim seni ilgilendirmez param var istedigim yere harcarim ben bu soruyu buraya üye olmadan bu problemi yasayan arkadaslar icin yazdim benim estetigimde harcamalarimda seni ilgilendirmez cok ayip.ben bu konulari sezeryandan sonra iliski yasayamayan 1 bayan arkadasim icin yazmistim.hipnoz vs ögrenmek gibi istetigim de yok.okuyup anlamadan kimsenin kalbinide kirmanin bi anlami yok.dogru dürüst özelden bi mesajla yada forma daha kibar yazarak bi soruyu cözebilirdik.anlayip dinlemeden günü zehire cevirmeye gerek yoktu.

benim estetik arayislarim seni ilgilendirmez param var istedigim yere harcarim ben bu soruyu buraya üye olmadan bu problemi yasayan arkadaslar icin yazdim benim estetigimde harcamalarimda seni ilgilendirmez cok ayip.ben bu konulari sezeryandan sonra iliski yasayamayan 1 bayan arkadasim icin yazmistim.hipnoz vs ögrenmek gibi istetigim de yok.okuyup anlamadan kimsenin kalbinide kirmanin bi anlami yok.dogru dürüst özelden bi mesajla yada forma daha kibar yazarak bi soruyu cözebilirdik.anlayip dinlemeden günü zehire cevirmeye gerek yoktu.

parası olmayan arkadaslarınıza bu forumda diger vajinismus baslıklarında acıkca tarif edilen parmak egzersizlerini nefes egzersizlerini ve kegel egzersizlerini okuyup o topici takip etmelerini tavsiye edebilirim ben cok kısa sürede hızla yol alan bi sürü arkadasımız var

X