Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

inşallahhhh,çok heycanlıyım bugün gece biniyoruz otobüse yarın ordayız,çarşambada randevum var.inşallahhh kurtulucammm:Saruboceq:
IHSLAHHH KURTULURUSUN ...guven kenıdnen basarıcam de ...dualırmız snıennlle bız ehaber ver

Güzel kardeşim Dr yaptıklarını anlatsak sen evde uygulayabilecekmisin eşin mi hipnoz yapacak.. Bu paranın gözü kör olsun işte....

Güzel kardeşim Dr yaptıklarını anlatsak sen evde uygulayabilecekmisin eşin mi hipnoz yapacak.. Bu paranın gözü kör olsun işte....

a.s.a.s.Sevgili Burçin anlatılmalı bence, aynısı olmasada benzerini yaparız, " Zafere giden her yol mubahtır " felsefesi... Belki katkı sağlar ilerlememizi sağlar. Hem şu hipnoz nasıl birşeymiş insan ne hisseder merak ediyoruz.. Bu arada ismi bende saklı, sağolsun burdan bir arkadaş bana özelden mesaj atmış. o kadar parayı verme ben anlatırım tedaviyi demiş. Burdan kendisine tekrar teşekkür ediyorum. ALLAH RAZI OLSUN ondan. Demek durumumu anladı hak verdi. ALLAH bu iyiliğinin karşılığını hem bu dünyada hem öbür dünyada kat kat versin. Kim dar anımda yetişirse ALLAH (c.c) de onun dar anında yetişsin , sıkıntı keder asla görmesin o kişi. Amin binlerce kere. Ayrıca bana burdan yada özelden yazan tüm arkadaşlara binlerce teşekkür ederim hem bu dünyada hem öbür dünyada karşılarına çıksın bu iyiliklerinin mükafatı. Çünkü yazmak değer vermektir iyiliktir... Sevgiyle kalın ... a.s.

arkadaşın yazdığını bana da anlatırmısın özelden , ben de kasım sonu gidicem borç harç ulusoya

Sevgili arkadaşlar bu illet işte öyle zorki yaşayan bilir ama ben yinede diyorum ki anlatmakla olcak bişi değil çünkü diğer topikte anlatılan eğzersiz gibi değil sadece yapılan hipnoz boyutuda var işin... Allah herkese şifa versin ne diyeyim...

arkadaşlar bende BAŞARDIMMMMMM.1,5 günde hemde.bugün döndüm.darısı başınızaaa:)))))

arkadaslar murat ulusoy internet üzerindende bu problemi cözüyormus.bilginiz varmi.

simdi mail attim merkeze dvd ilede bu cözülüyormus sanirim.bkalim cevap bekliyorum.gelsin sizede yazacagim.

yaaa gerçektenmi süpersin, nasıl oldu. çok sevindim yaa

valla cnm benim murat ulusoy a gttim 1,5gün sürdü allaha sükür bitti bu sorun.şimdi alışmaya çalışıyorumm.herşey zamanla daha iyi olucakk,darısı herkesin başınahihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:teytey::teytey::teytey:

Tebrikler... Allah diğer arkadaşlarında yardımcısı olsun ....Ve Dr. Beyden Allah razı olsun...

günaydın..bende 1 ekimde murat beye gitmiştim...bende BAŞARDIM :) 3 yıldır uğraştığın hayatını kabusa çevirdiğin sorun bumuydu dedim kendime...herşey yolunda çok şükür.biz doktorum sayesinde karanlıktan aydınlığa çıktık..bu sorunu olan arkadaşlar lütfen ihmal etmeyin kendinizi yıpratmayın..bende şüpheyle okuyordum gelen başarı maillerini...bende tedirgin gittim kuşadasına...doğruymuş herşey doğruymuş... bu kabus 1.5 günde halledilebiliyormuş..yeterki emin ellere bırakın kendinizi...:1hug:

alkisalkisalkistebrik ederim cnm.sorunsuz ilişki yaşayabiliyormusun,zevk alma aşamasına geldinmi benim adet dönemim girdi araya.inş.bitince daha iyi yapabilicem diye düşünüyorum.yerimseniben

alkisalkisalkistebrik ederim cnm.sorunsuz ilişki yaşayabiliyormusun,zevk alma aşamasına geldinmi benim adet dönemim girdi araya.inş.bitince daha iyi yapabilicem diye düşünüyorum.yerimseniben

çok teşekkür ederim..ben biraz sorunlu bir hastaydım 1.5 günde hellettik ama..tam anlamıyla 10.10.2010 da tamemen kurtuldum çok daha rahattım yanii..şuan alışmaya çalışıyorum canım...denemelere devam...zevk aşamasına henüz gelemedim herşey güzel olacak inanıyorum..artık kasmıyorum kendimi bu beni çok mutlu ediyor...:dance:

tabi herşey murat bey sayesinde..Allah ondan razı olsunn...:Saruboceq:
bir adım attık ya gerisi gelir..:lepi: sende murat beye gitmiştin değil mi?

sende benim gibi sorunlumuydun ben yeneli bir ay oldu ilşkiyede girebiliyoduk ama sanırım genede kasılmalarım falan vardı jelle yapıyodum zevk alamıyodum ama dün gece onlarda bitti çok şükür artık jelsiz yapıyorum ve dün gece hiç kasılmam olmadı ve ilk defa zevk aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…