Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

sende benim gibi sorunlumuydun ben yeneli bir ay oldu ilşkiyede girebiliyoduk ama sanırım genede kasılmalarım falan vardı jelle yapıyodum zevk alamıyodum ama dün gece onlarda bitti çok şükür artık jelsiz yapıyorum ve dün gece hiç kasılmam olmadı ve ilk defa zevk aldım

İzmit insanın gözüne herşey birbaşka güzel geliyor artık dimi canım...:içelim:

sende benim gibi sorunlumuydun ben yeneli bir ay oldu ilşkiyede girebiliyoduk ama sanırım genede kasılmalarım falan vardı jelle yapıyodum zevk alamıyodum ama dün gece onlarda bitti çok şükür artık jelsiz yapıyorum ve dün gece hiç kasılmam olmadı ve ilk defa zevk aldım

ayyy çok sevindim senin adına darısıda benim başıma:kedi:
evet bende sorunluydum biraz...benim kasılmalarım yok..daha çok yeniyim zevk aşamasına da o yüzden gelemedim belki...jelide bir süre bırakamam gibi geliyor..boshayallersmile
ama bunada çok şükür..büyük bir dertten kurtuldum..geriside gelecek elbet:kedi:

tabi herşey murat bey sayesinde..Allah ondan razı olsunn...:Saruboceq:
bir adım attık ya gerisi gelir..:lepi: sende murat beye gitmiştin değil mi?

evet cnm benim bende murat beye gttim başardım,şimdi araya adet dönemim girdi.yarın bitiyo tekrar denicem yapıcam biliyorum ama zevk alma aşaması da artık gelsee:eek:
bi adım attık ya gelsin gerisi:)yerimseniben

valla cnm benim murat ulusoy a gttim 1,5gün sürdü allaha sükür bitti bu sorun.şimdi alışmaya çalışıyorumm.herşey zamanla daha iyi olucakk,darısı herkesin başınahihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:teytey::teytey::teytey:

cnm sana bi soru sorabilirmiyim bende gitmeyi düşünüyordum dr.ulusoya ama kızlık benim sorunum eşimin bozmasını istiyorum. ilk eşimle olmuyo mu orda da ?? aparatla mı oluyor

cnm sana bi soru sorabilirmiyim bende gitmeyi düşünüyordum dr.ulusoya ama kızlık benim sorunum eşimin bozmasını istiyorum. ilk eşimle olmuyo mu orda da ?? aparatla mı oluyor

merhaba...bence bu tür şeyleri dert etme kendine..önemli olan bu kabustan kurtulman..aparatla olanda var...benimki çok esnek olduğundan dolayı bir damla bile gelmedi..belli belirsiz oda ilişkiden dolayı..bence herşeyden önemlisi senin sağlığın..eğer düşünüyorsan hiç vakit kaybetme derim..murat bey gerçekten işini hakkıyla yapan biri...a.s

evet cnm benim bende murat beye gttim başardım,şimdi araya adet dönemim girdi.yarın bitiyo tekrar denicem yapıcam biliyorum ama zevk alma aşaması da artık gelsee:eek:

oda olur elbet canım....herşey yoluna girecek inşallah .. :Saruboceq:

bende başta böyle düşünüyodum.ama bu hastalıkta kendi kendine çözülmüyo işte.doktor elinden geleni yapıyo,eşin böyle bişeye karşıysa şimdiden konuş ve onu bu fikre alıştır derim.ben aparatları rahatça aldım kan gelmedi.gerideymiş.eşimle tam birleşme olduğunda geldi kan.ama çoğununu zarı önde,yani aparatla olanda vardır.bence bu sorun olmasın sonuçta ilk eşinle birlikte olman önemli.hastalığı yende.herşeye deger inan.inş. kurtulursunn

oda olur elbet canım....herşey yoluna girecek inşallah .. :Saruboceq:

saol canım benim inş.sabırsızlıkla bekliyorum zatennopuyorumnanaktan

arkadaşlar bana yardımcı olursanız cok sevinirim.bende murat bey e gıdecem ama tarih henüz belli değil aralık gibiolacak sanırım.
bi kaç sorum olacak.bu hipnoterapide eşiniz yanınızda mı hani filmdekiler gibi bilinçaltından geçen kafanı kurcalayan şeyleri mi anlatıyosun?
ben 3 yıllık evliyim denedik yapamadım ve eşimi yanıma yaklaştırmadım bile daha sonra.vajinamın yerini bile bilmiyorum desem yalan olmaz :KK43:( korkudan dokunamıyorum bile kendime bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. bu sorunu 1.5 yıl yaşadım.ilk önce birçok kişi gibi jinekoloğa gittim çok kötü iki deneyim yaşadım.şunu bilin ki bu işi psikolog çözüyor . ankarada birini aradım 4000 tl istedi neredeyse bu parayı vermeyi göze almıştım . sonra ankara da lina kadın sağlığı merkezine gittim.hamiyet hanım var o yardımcı oluyor. 5 seans demişlerdi ama 3 seanstan sonra artık senin sorunun çözüldü dediler .Allah razı olsun onlardan gerçekten çözüldü.çok para isteyen o doktorlar insanların kimseye açamadığı bu zayıf noktaları kullanıyorlar bence ben onlara kanmayın derim... umarım yardımcı olur bu yazdıklarım. Allah yardım etsin bu sorunu yaşayan herkese.

arkadaşlar bana yardımcı olursanız cok sevinirim.bende murat bey e gıdecem ama tarih henüz belli değil aralık gibiolacak sanırım.
bi kaç sorum olacak.bu hipnoterapide eşiniz yanınızda mı hani filmdekiler gibi bilinçaltından geçen kafanı kurcalayan şeyleri mi anlatıyosun?
ben 3 yıllık evliyim denedik yapamadım ve eşimi yanıma yaklaştırmadım bile daha sonra.vajinamın yerini bile bilmiyorum desem yalan olmaz :KK43:( korkudan dokunamıyorum bile kendime bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

merhaba canım bende 3 yıl yaşadım bu sorunu..yaşadıkların kolay değil..doğru bir doktor seçimi yapmışsın inşallah biran önce senin sorununu da çözecek...ben bu konuda çok yıprattım kendimi..neyse ki murat bey son adresimdi ve hallettim bu sorunu..
kısaca şöyle anlatayım...kapıda murat bey karşılıyor sizi..sizden ve murat bey dışında kimse yok..bu konuda çok hassas..tamamen randevu verdiği kişiye odaklanıyor...eşinle birlikteyken tedavi sürecini anlatıyor kabul ettikten sonra başlıyor muhteşem tedavisi...seni ayrı bir odaya alıyor...orada sorunla ilgili konuşuyor ve bilgi alıyor ..eşin hipnoterapi sırasında yanında olmuyor..ama senin bulunduğun odada kamera var ve eşin dışarıdan seni izliyor......1,5 günde sorun kalmıyor kaydirigubbakcemile5..karamsar...soru işaretleriyle girdiğin kapıdan bambaşka bir insan olarak ayrılıyorsun...
bu tedaviye inanmayanlar var para tuzağı diyenler..verdiğim paranın her kuruşu helal olsun..biran önce çözüme odaklan...kendine inan güven..herşey güzel olacak...a.s

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. bu sorunu 1.5 yıl yaşadım.ilk önce birçok kişi gibi jinekoloğa gittim çok kötü iki deneyim yaşadım.şunu bilin ki bu işi psikolog çözüyor . ankarada birini aradım 4000 tl istedi neredeyse bu parayı vermeyi göze almıştım . sonra ankara da lina kadın sağlığı merkezine gittim.hamiyet hanım var o yardımcı oluyor. 5 seans demişlerdi ama 3 seanstan sonra artık senin sorunun çözüldü dediler .Allah razı olsun onlardan gerçekten çözüldü.çok para isteyen o doktorlar insanların kimseye açamadığı bu zayıf noktaları kullanıyorlar bence ben onlara kanmayın derim... umarım yardımcı olur bu yazdıklarım. Allah yardım etsin bu sorunu yaşayan herkese.

hoşgeldin..öncelikle sana da büyük geçmiş olsun...bende bu sorunu 3 yıl yaşadım... inan denemediğim şey kalmamıştı psikologlar...kadın doğum uzmanları....bu 3 yıl içinde tedavi için boşa giden bir sürü para,zaman..ve paramparça olmuş ben.... hiç birinde de çözüm bulamadım.. zaman kaybettim ve iyice yıprattım kendimi..
ben murat ulusoyda tedavi oldum..1.5 günde doktorum sayesinde bende başardım...verdiğim parada kuruşuna kadar helal olsun..inan düşünmüyorum bile...
evet belki bu durumdan yararlanmak isteyen insanlar var..ama murat bey o insanlardan değil...

Elemsu geçmiş olsun umarım en yakın zamanda kurtulursun canım Umut84 arkadasım herşeyi açıklamış zaten ama eşin seni dışarda izlerken sesini falan duymuyor zaten ayrıca gayet kendinde oluyorsun öle filmlerdeki gibi değil yani hatta ilk seans hipnoz olmadığını düşüneceksin ama inanki Dr Bey inanılmaz biri ve seni bu dertten kurtaracak göreceksin...

çok teşekkür ederim yardımlarınız için.nasıl bir beladır bu böyle.umarım bende sizler gibi kurtulacam.
eşimi ısrarla sormamın asıl nedeni,eşim daha önce hiç kimseyle birlikte olmamış ikimiz de birbirimizden beteriz yani,benim hastalığımı destekleyen etkenler arasında bu da vardı.acaba biliyomu becerebilecek mi diye :)) ne kadar mantıklı tabi bilmiyorum ama,zaten bu durmdaki insanın psikolojisi çok normal olmuyo.

çok teşekkür ederim yardımlarınız için.nasıl bir beladır bu böyle.umarım bende sizler gibi kurtulacam.
eşimi ısrarla sormamın asıl nedeni,eşim daha önce hiç kimseyle birlikte olmamış ikimiz de birbirimizden beteriz yani,benim hastalığımı destekleyen etkenler arasında bu da vardı.acaba biliyomu becerebilecek mi diye :)) ne kadar mantıklı tabi bilmiyorum ama,zaten bu durmdaki insanın psikolojisi çok normal olmuyo.

seni anlıyorum eşim için bende öle düşünüyordum ama düşündüğümüz gibi değil emin ol buna bende acaba yanlış yere sokarsa ya olmazsa falan diyodum bunu doktorumada demiştim o yüzden korkma düşündüğümüz gibi bişey olmuyo bende ulusoya tedavi olanlardanım ve şuan inanılmaz mutluyum ben 5 senemi verdim ve sonunda bitti allaha şükür.tabiki benim için murat bey en iyiydi ve ben orda çok rahattım

seni anlıyorum eşim için bende öle düşünüyordum ama düşündüğümüz gibi değil emin ol buna bende acaba yanlış yere sokarsa ya olmazsa falan diyodum bunu doktorumada demiştim o yüzden korkma düşündüğümüz gibi bişey olmuyo bende ulusoya tedavi olanlardanım ve şuan inanılmaz mutluyum ben 5 senemi verdim ve sonunda bitti allaha şükür.tabiki benim için murat bey en iyiydi ve ben orda çok rahattım

İzmit datlum avatarına bayıldım benim buzdolabının üstünde duruyor bu foto çok tatlı dimi yaaaaa Allah hepimize nasip etsin inşalllaaaahhhhh:Saruboceq:

izmitcim çok teşekkür ederim senin mesajlarını hep okuyodum ve başarı mesajında o kadar sevindimki inan kendim yapmış gibi sanki,okurken ağladım.
muhtemelen doktor beyle konuşacaz bunları zaten eşimin konuşulanları duymasını bu yüzden istemiyorum ben doktora meramımı anlatırken adamcağız dışarda beni dinleyipde üzülmesin.zaten onun psikolojisini de yeterince mahvettim.
başta başka bi doktora gitmeyi düşünüyodum.süleyman eserdağ a.ulusoy a sizlerin başarılarınızı okuduktan sonra karar verdim.hipnoz çok saçma gelmişti başta ama,demekki sadece hipnoz değil başarının sırrı.
para konusuna gelince süleyman bey de aynı parayı istedi hemde 1 haftalığına,yani konaklama masrafı daha fazla.bi de o kegel egzersizlerinden bahsetti ben bayılacak gibi oldum.
umarım en kısa zamanda randevu alıp kurtulabilirim....

izmitcim çok teşekkür ederim senin mesajlarını hep okuyodum ve başarı mesajında o kadar sevindimki inan kendim yapmış gibi sanki,okurken ağladım.
muhtemelen doktor beyle konuşacaz bunları zaten eşimin konuşulanları duymasını bu yüzden istemiyorum ben doktora meramımı anlatırken adamcağız dışarda beni dinleyipde üzülmesin.zaten onun psikolojisini de yeterince mahvettim.
başta başka bi doktora gitmeyi düşünüyodum.süleyman eserdağ a.ulusoy a sizlerin başarılarınızı okuduktan sonra karar verdim.hipnoz çok saçma gelmişti başta ama,demekki sadece hipnoz değil başarının sırrı.
para konusuna gelince süleyman bey de aynı parayı istedi hemde 1 haftalığına,yani konaklama masrafı daha fazla.bi de o kegel egzersizlerinden bahsetti ben bayılacak gibi oldum.
umarım en kısa zamanda randevu alıp kurtulabilirim....

rica ederim canım...
bende başarmış olmama sevindim 5 seneden sonra hayal gibi geliyodu ama çok şükür bitti gitti...
tatlım doktor seninle konuşurken eşin başka odada kameradan seni görüyo ama sesini duymuyo merak etme ...
seninde çaba göstermen lazım sadece sevgiler...

X