Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

:) canim ya biraksam 3 senedir zaten birakirdim sevdigim adama kendimi:)
ama dun ilk defa birlikte egzersiz yaptik..coook ileri gidemedim ama bu bile super gelisme..

Birlikte yapmanız cok guzel birsey canım motive olursun hem çabanı görür bu cok güzel birşey inşallah kısa zamanda aşacaksın bu durumu.. gercekten bumuymus diyeceksin. Bi kere yapmayı deneyin egzersiz gibi çok ama çok yavaş olsun o iş veya bak ne diyecegım sana sen ustte ol bir kere kendin yavas yavas yapabılırsın egzersiz gibi mum ve parmak yerine daha mantıklı canım

haberlerini bekliyorum az kaldı aşacaksın bunu alkisalkisalkis

fındık merak ediyorum yapıcam diyip hemen yaptınmı

zerr ozurdilerim ya..yeni gordum yazdigini.. daha once yani buraya uye olduktan sonra sadece 2 kere tutabildim ama ilerliyememistim..daha sonra esimle birlikte parmak egzersizi yapmaya karar verdik.. yani dun..yine coook ilerliyemedim ama parmagimi oraya biraz daha yerlestirebildim gibi bisey..ama yine cok ilerliyemedim:) ama olsun.. olcak ins:) dua edin..

kızlarr ben 1 saat sonra yola çıkıyorum kuşadasına benim için dua edin
gelince hemen yazıcammm haberdar edicem sizleri dualarınıza ihtiyacım varrrr

BU ARADA 2 GÜN ÖCE KEDİM BONBONUM KAYBOLDU ONUN MORAL BOZUKLUĞUDA VAR NE YAPICAM BİLMİYORM MORALİM ÇOK BOZUK GİDİYORUM AMA AKLIM HEP BURADA..İNŞALLAH GELİR BEN YOKKEN BENİM İÇİN BONBON İÇİN DUA EDİN OLURMU OFFFFF HEYECANMI BİLE YAŞIYAMIYORUM ŞİMDİ O GİDİNCE YALNIZ KALDIMM
ALLAHIM NE OLUR BONBONUMU GÖNDER BANA

arkadaşlar bende kısmen vajinusmusum galiba:S eşimle ilişkiye giriyorum ama vajinal muayene olamıyorum 2 senelık evlıyız bebek istiyoruz ama olmuyor eşimde sorun yok doktora gittik ben de gittim ama alt muayene olamadım onun dısında hersey normal testler ultrasonla muayene falan hepsi normal dedi ama içimde şüphe kaldı tabi alt muayene olmadıgım için. doktora gidemiyorum korkuyorum cok acı çekiyorm çünkü nasıl aşıcam bu korkuyu yardım edin bu durumda olan varmı içinizde?

KIZLARRRRR BENDE BAŞARDIIIMMMMMM

:kedi:
OLDU İŞTE OLDU BEN YAPTIYSAM HERKES YAPAR
ULUSOY MUHTEŞEM Bİ İNSAN MUHTEŞEM Bİ DOKTOR HİÇ DÜŞÜNMEYİN GİDİN 1 BUÇUK GÜNDE SORUNU ÇÖZDÜKKKK :)))9

tebrik ederim canım, evet haklısın gerçekten harika bir insan.olumunekankayizsmile

Elmeto tebrikler canım..
Nasıl oldu anlatırmısın ? kaydirigubbakcemile2

doktorun telkinleriyle ve aparat çalışmalarıyla oldu
aparatlarda zorlandım ama doktorun terapisi işe yarıyor gerçekten terapi olmadan o apartları alamazdım ve ilişkiye geçemezdim 1 buçuk günde hepsi oldu :dance::dance:a.s

merhaba arkadaşlar bende 2 aylık evliyim ve olmuyoır doktor kızlık zarı açılmış probelm yok dedi ama vajinumussun dedi bunun yenen istanbulda bildiğiniz doktor var mı hepsi para tuzağı bu konuda psikologlar bile 1 seansa 200 tl istiyor anlamadım gitti.

banada jinekoğum biye önermişti seansı 200 tl ama ben gitmedim oraya para harcıyacagına ulusoyda denemeni tavsiye ederim

ulusoy 5000 diyor çok ciddi bir rakam bu ama
bencede cok cıddı bır rakam ..tamam durumun varsa hıc bekleme gıt...bı dakka durma ..bende vajılıydım br bucuk yıl yasadım kendım egzersızler ve aparatlarla basardım ...bence bı dene egzersızlerı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…