Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

hemde 3 yıldır ama allahtan benim bebeğim var
ulusoya bizde randevu aldık kasıma anca ama tedirginim hiç yapamam sanıyorum

sizin yazdıklarınızı okuyunca biraz cesaret alıyrum bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim

doktorun telkinleriyle ve aparat çalışmalarıyla oldu
aparatlarda zorlandım ama doktorun terapisi işe yarıyor gerçekten terapi olmadan o apartları alamazdım ve ilişkiye geçemezdim 1 buçuk günde hepsi oldu :dance::dance:a.s

elmeto tebrikler. bize bilgi verirmisin nasıl oldu

Ben çıkıyorum kızlar şu modem gelsede evde rahat rahat girsem nete Bu arada Elmeto canım tebrik ederim seni darısı diğerlerinin başına öpüyorumopuyorumnanaktan

Merhabalar. Bayramdan hemen sonraya dr ulusoya randevu aldım. Gidip de başaranlar, moral vermenize ihtiyacım var. Son 1 ay :) :)

arkadaslar dr ender vardar ı tanıyan varmı,psikoterapi hipnoterapi uzmanıymış ücrerti de uygun.napsammm tyaaaa yardımmmmmmmm

arkadaşlar ben de dr ulusoy'un hastasıydım 1 ay oldu tedavi olalı. çok şükür yendim doktorumun sayesinde. giderken aklınızda soru işareti olması çok doğal. ama tedavi sürecine girince tüm sorular yanıtını buluyor. gidecek tüm arkadaşlar şimdiden tebrikler.. vajinusmusu yenmeye gidiyorsunuz:)

moral vermeye hiç ihtiyacınız olmasın çok basit:) bende mayıs ayında ordaydım 1 bucuk gün demiyorum ben ona ptsi sabah 9da dr.un yanındaydım salı 12 gibi bitmişti bu iş bukadaaaar basit:) sakın konuşulan anlatılan o saçma sapan şeylere inanma.

dr.ulusoy fos çıktı diye bişi mümkün değil. kimse kendi başarısızlıklarını bir başkasına mal etmesin. komik şeyler bunlar. hele de arkadaşımız yazmış dr.umuzun böyle bir hastası olmamış bile. biri çıkmış başka biyerin reklamı için başarılı bi dr.u karalamış. şimdi ben yalan mı söylüyorum başardığma dair diğer arkadaşlar yalanmı söylüyor yani. çooook basitmiş deyip geleceksiniz bizde burdan okuyacağız.

merhaba ayvaz.bende eski bi vajinismus hastası olarak fikrimi belirtmek istedim.geçen sene netten araştırıp bulmuştum bnde murat ulusoyu telefonla görüştüğümde görüşme ücreti olarak 4000 lira istedi.bana biraz para tuzağıymış gibi geliyor ama bilemiyorum.senden ne kadar istedi acaba.

bana yardımcı olurmusun lütfen:KK43:özelden mesajlasalım

sen egzersiz yapabiliyomusun, nekadarlık evlisin. ben bi boğumu bile zarzor yapıyorum, ilerleyemiyorum. kestirme çözüm arıyorum artık. ulusoya gidenleri bekliyorum merakla

ulusoya gittik başardık geldik. bukadaaarrrr

Arkadaşlar gidenler varsa nasıl bir doktor lütfen açıklayın dayanamıyorum artık intihar edicem ya :a015:

Arkadaşlar gidenler varsa nasıl bir doktor lütfen açıklayın dayanamıyorum artık intihar edicem ya :a015:

GİTTİM ARKADAŞIM MAYIS AYINDA ORDAYDIM. 3,5 aylık evliydim. kendi sitesine üye olursan orada okuduğun herşey doğru diyebilirim sana. dünde yazdım 26 saatte tamamdı işte hatta ben buna 26 saat bile demiyorum. çünkü hiç uyumadan sürekli buna çalışmıyorsun toplasan 3-4 saatlik bi iş aslında kendisi bizi çok sıkmamak için güne yayıyor tedaviyi. çok ilgili çok güleryüzlü bir insan. gerçekten işin mahremiyetine önem veriyor. seninle birlikte bir hasta almıyor vaktimi yok var aslında seninle görüşmeleri ilk görüşme hariç 15 dakika kadar sürüyor. araya bir sürü hasta alıp paraya para demeyebilir.(amaç para tuzağı diyenlere) muaynane değil tam bir ev havasında mekan. kendini evinde hissediyorsun. tüm sorunu ayrıntılarıyla öğrenip ona göre bir yol izliyor. gerçekten insn kendini iyi hissediyor. bu konuda şüphen olmasın. intihar edicek kadar büyük bişey olmadığnı gidip sonuca ulaşnca anlıyor insan.bilinçaltımız kirli gerçekten bunu çözüyor kendisi kısaca bir temizlik onun yaptığı. tedavi esnasında zorlanacağın hiçbişey yok evet hepimiz tedirgin oluyorz eminin her giden ben bnu yapamam demiştir verilen ödevlerde. ama yaptığında kendin bile inanamıyorsun. demem o ki nihai karar sizindir elbet ama ben tedavi olmuş sonuca ulaşmış biri olarak diyebilirim ki tercih edin. eğer paraysa problem ben çok yerle görüştüm ortalama bi rakam verirsek 2000-5000 arsında değişiyor bu hastalıgın tedavisinin piyasası(argo oldu yerimseniben ) buyüzden baika yerlerde zaman harcamya gerek yok derim. Allah en kısa sürede kurtulmayı nasip etsin. hayat bambaşka olacak.

GİTTİM ARKADAŞIM MAYIS AYINDA ORDAYDIM. 3,5 aylık evliydim. kendi sitesine üye olursan orada okuduğun herşey doğru diyebilirim sana. dünde yazdım 26 saatte tamamdı işte hatta ben buna 26 saat bile demiyorum. çünkü hiç uyumadan sürekli buna çalışmıyorsun toplasan 3-4 saatlik bi iş aslında kendisi bizi çok sıkmamak için güne yayıyor tedaviyi. çok ilgili çok güleryüzlü bir insan. gerçekten işin mahremiyetine önem veriyor. seninle birlikte bir hasta almıyor vaktimi yok var aslında seninle görüşmeleri ilk görüşme hariç 15 dakika kadar sürüyor. araya bir sürü hasta alıp paraya para demeyebilir.(amaç para tuzağı diyenlere) muaynane değil tam bir ev havasında mekan. kendini evinde hissediyorsun. tüm sorunu ayrıntılarıyla öğrenip ona göre bir yol izliyor. gerçekten insn kendini iyi hissediyor. bu konuda şüphen olmasın. intihar edicek kadar büyük bişey olmadığnı gidip sonuca ulaşnca anlıyor insan.bilinçaltımız kirli gerçekten bunu çözüyor kendisi kısaca bir temizlik onun yaptığı. tedavi esnasında zorlanacağın hiçbişey yok evet hepimiz tedirgin oluyorz eminin her giden ben bnu yapamam demiştir verilen ödevlerde. ama yaptığında kendin bile inanamıyorsun. demem o ki nihai karar sizindir elbet ama ben tedavi olmuş sonuca ulaşmış biri olarak diyebilirim ki tercih edin. eğer paraysa problem ben çok yerle görüştüm ortalama bi rakam verirsek 2000-5000 arsında değişiyor bu hastalıgın tedavisinin piyasası(argo oldu yerimseniben ) buyüzden baika yerlerde zaman harcamya gerek yok derim. Allah en kısa sürede kurtulmayı nasip etsin. hayat bambaşka olacak.

ben gittim çok iyi başka bir doktora. ama bende gelişme yok :KK43: egzersiz tamam ama ilişki sıfır. bakalım maddi imkanlarım ne göstericek. sağol arkadaşım:2:

X