Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

ben de merak ediyorum, ilk deneyimde acı panik varmı, varsa nasıl başarıcaz bunu. ben çok panikliyorum ve canım çok tatlı

hayır canım acı olmuyor, çünkü acıyı kendimizi kastığımız için biz yaratıyoruz, terapi sonrası kasılma gidiyor ve acı duymuyosun.

dr ulusoy asla sana %100 demez, "her hastanın tedavisi farklıdır ama bilgi ve deneyimimiz ile sorunu aşarız" der. hastaları ortada henüz dr ulusoya agittim ama ilişkiye giremiyorum diyenle karşılaşmadım. randevu için kendisi ile görüşürsün ama şuan yoğun olduğunu biliyorum, sanırım eylülden sonrasına verir randevu.

canım eşinin merak ettiği ne varsa bana mesaj atabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

ben temmuzun başında aldım bana eylül 1 i verdi para olayını kredi çekerek halledebilirsiniz bizde öle yaptık:sm_cool:

ilk terapide ne anlatıyor, bilinç açık hipnoz demi. otele gittiğinde hemen rahat oldumu ilk aparat. ikinci terapiye aynı gün içindemi gidiyorsun. 1.5 günde herkesin çözüm oluyormu. ilk denemede hiçmi korku acı yanma bişey olmuyo. hiç korkmadınmı olmazsa diye.

o aparatları neyle denedin, krem yağ vesaire, bir de ilk cinsel denemede ne denetiyor. uyuşturucu krem falan değil demi

terapide anlattıkları herkese göre değişir sanırım, bilinç açık bir hipnoz oluyor evet.
aparatların ne kadar kolay olduğuna kendin bile inanamıyacaksın, gerçekten çok kolay oldu.
olmazsa diye elbette korktum, ama denediğinde hiçte korkulacak bişey yokmuş diyorsun.

o aparatları neyle denedin, krem yağ vesaire, bir de ilk cinsel denemede ne denetiyor. uyuşturucu krem falan değil demi

aparatın yanından kayganlaştırıcı jel veriyor, ilk deneyimde uyuşturucu falan yok.
sadece aparatın yanında emla krem veriyor, gerekirse bunu kullan diyor ama ben ihtiyaç duymadım. bu arada ben gittiğimde parmak egzersizleri bile yapamıyordum.

hipnozunmu faydası oldu aparatlarınmı, herikisimi. birde parmak egzersizi yapmışmıydınöncesinde. 1.5 gündemi çözdün

hipnozunmu faydası oldu aparatlarınmı, herikisimi. birde parmak egzersizi yapmışmıydınöncesinde. 1.5 gündemi çözdün

hipnoterapi olmasa aparatları yapamazdım, daha önce parmak egzersizleri konusunda başarılı değildim, bir iki kere denemiştim ama canım acımıştı. ama terapi sonrası aparatlarda acı duymadım.

ilk denemede acı olmadımı aparat ve ilişkide

aparatlarda da ilk ilişkide de acı olmadı canım a.s

canım merhaba ben 6 agustosta gidiyoum inşallah son 10 gün çok heyecanlıyım
burayada girip kafamı karıştırmak istemedim parmak egzersizi filan hiç bişey yapmadan gidicem deişik sıkıntılar yaratmasın diye bakalım nasıl olucak sonuç alır almaz yazıcam zaten buraya. artık ben yaparsam herkes yapar yani o derece ölüyorum heyecandan ya yapamazsam diye çok merak ediyorum görücez bakalım seninde 1 eylüldü deilmi
gelir gelmez senle paylaşırım yaşadıklarımı dahada yüreklenirsin inşallah
inşallah hepimiz başarırız oraya gidipte elim boş dönmek istemiyorum 5 yıl oldu ya artıkk:çok üzgünüm:

merhabalar. ulusoya gidip de hiç başarısız olan varmı, eşim illa % 100 çözüm oluyosa gidelim diyor, ikna edemiyorum bi türlü

merhabalar. ulusoya gidip de hiç başarısız olan varmı, eşim illa % 100 çözüm oluyosa gidelim diyor, ikna edemiyorum bi türlü

ya gidin kardeşim gidin işte... düşünmeyin. ben 7 aylık evliyken bu işe onun sayesinde çözdüm. siz bunca zaman nasıl dayandınız?? zaman kaybetmeyin bence gidin artık.

tweety34
08-04-2010, 13:15

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Ev Hanımı
Yaşadığınız Yer: İstanbul

Giriş tarihi: Apr 2010

Mesaj Linki
MERHABALAR:)) BENDE VAJİNİMUS DENEN SORUNU 4 YIL BOYUNCA YAŞADIM ARALARINDA CENK KİPER ,MURAT ULUSOY UN DA BULUNDUĞU BİR SÜRÜ DOKTORA, PSİKOLOĞA GİTTİM VE NE YAZIK Kİ BAŞARILI OLAMADIM, KİMİ RÜYALARIMI YAZMAMI İSTEDİ,KİMİ ZANAX VERDİ VE PARMAK EGZESİZLERİ ...TAM UMUDUMU YİTİRMİŞKEN DR SAYGIN BEY İ BULDUM VE İNANILMAZI BAŞARDI, 3 SEANSTA SORUNUMU ÇÖZDÜ,SAYGIN BEY BU KONUDA KESİNLİKLE 1 NUMARA, ŞİMDİ TEK EKSİĞİMİZ BİR BEBEK, İNŞALLAH YAKINDA ODA OLUR:))

arkadaşlar, başaramayanlara rastlayınca çok korkmaya başladım ulusoyda da başaramazsam diye. saygın beye de gitmicem tedavi şeklinden dolayı eşim olmaz dedi.

bende çok heycanlıyım ya daha tam 1 ay var benim günler geçmek bilmiyo yaşadıklarını ve başarı haberini mutlaka bekliyorum merakta bırakmazsan sevinirim benimde 5 yıl oldu ama allahın iznityle kurtulacaz sana bol şans diliyorum allah yardımcın olsun:Saruboceq:

sevindim senin adına ee tabi bırak şu sigarayı canım ya. ben daha iyiyim. bazen zor oluyor ama bu son zamanlarda daha rahat olmaya başladı. hihoyyyt inşallah tamamen rahatlayacağım artık.

canım daha rahatım artık. sanırım zamanla yavaş yavaş rahatlıyorum. yaa ben çok zor bir vakaydım. ancak yani bunada şükür. son zamanlarda daha rahat oluyor bazen sıkışma oluyor ama oda kendimi rahat bırakmamamdan sanırım.

edacım bunlarla kafanı karıştırma dikkatli ol. bu arkadaş forma gelip yazmıştı.ben ogünü hatırlıyorum. yeni üye olmuştu mesaj sayısıda 1 yada 2 idi. çok garip gelmişti bana. gelip üye oldu ve bunları yazdı. benim hoşuma gitmemişti pek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…