Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

kendi muayenehanede çalıştırmıyor değilmi, eşim sırf buyüzden olmaz dedi

edacım bu bir sağlık sorunu eşin anlayışlı olmalı ikna et onu herşeyi göze almalısın doktora giderken canım. doktorun bakması gerekiyorsa bakacak. ne yapacaksın tedaviyi bırakıp çıkacakmısın..

allah allah ender vardar da mı varmış, okadar araştırdık. nasıl tedavi ediyormuş. sen ulusoya mı gidecektin antayse

dr. saygın bey herkesi aynı yolla mı tedavi ediyor? sadece hipnoz kullandıgı kişiler yok mu? illa aparatlarla o mu çalıştırmalı? kendimiz çalışsak evde olmuyor mu?

bilgisi olan yanıtlarsa seviniirm.

dr. saygın bey herkesi aynı yolla mı tedavi ediyor? sadece hipnoz kullandıgı kişiler yok mu? illa aparatlarla o mu çalıştırmalı? kendimiz çalışsak evde olmuyor mu?

bilgisi olan yanıtlarsa seviniirm.[/QUOTE

Son düzenleme:
selam. saygın bey herkese hipnoz yapmıyormuş, gerekirse yapıyormuş. ilk o çalıştırıyormuş aparatlarla, sonra ödev veriyormuş, aşama atlamadan diğer seansa gelmiyormuşsun, 3 seansta çözüm diyor ama aşama atlamadan diğer seansa geçemedikten sonra seans araları uzuyor. herşey yine sende bitiyor. ayrıca, aparatı sokamazsan emla sürdürüyormuş sanırım. % 100 çözüm diyor ama nebileyim kalıcı çözümmü anlayamadım. saygın bey hastalarının numaralarını veriyor. birini arayıp ayrıntılı sordum ben. hipnoz yapmamasına rağmen 4500 almış, tedavi olmuş ama

cevap için teşekkürler.özeline bir mesaj gönderdim.bakabilirsen sevinirim.

cevap için teşekkürler.özeline bir mesaj gönderdim.bakabilirsen sevinirim.

sen egzersiz yapabiliyomusun, nekadarlık evlisin. ben bi boğumu bile zarzor yapıyorum, ilerleyemiyorum. kestirme çözüm arıyorum artık. ulusoya gidenleri bekliyorum merakla

ya adam % 100 çözüm diyor ama çözümü de anlattılar nasıl olduğunu, adam kendi çalıştırıyo, ev ödevi veriyo, yapamazsan emla ile yapıyosun, bizim zannettiğimiz şekilde hipnoz yapıp sihirli değnekle ilişki olmuyo işte

eda özel mesaj atamıyorum bilmem kaç saniye beklemem lazımmış,burdan yazayım.

'parmak egzersizi yapmıyoruz çok farklı' diyordu. ben de bir şey sandım...emlaysa var evde,aparatsa mum ne güne duruyor.parmagımız da bir nevi aparat.aparat dediği de çeşitli kalınlıklarda çubuk,dilatör filan di mi?

ben de bir şey sanmıştım.gerçekten bir şey sanıp ümitlenmiştim. of ya.

eda özel mesaj atamıyorum bilmem kaç saniye beklemem lazımmış,burdan yazayım.

'parmak egzersizi yapmıyoruz çok farklı' diyordu. ben de bir şey sandım...emlaysa var evde,aparatsa mum ne güne duruyor.parmagımız da bir nevi aparat.aparat dediği de çeşitli kalınlıklarda çubuk,dilatör filan di mi?

ben de bir şey sanmıştım.gerçekten bir şey sanıp ümitlenmiştim. of ya.

parmak egzersizinin aparattan daha zor olduğunu söylüyor. emlaya gerek olmuormuş, yapamayanlar emlayla yapıyormuş artık. sihirli değnek falan yok. mecbur aparatla denicez. ama ulusoyda, hipnozdan sonra aparat kolay oluyor dediler

parmak egzersizinden bahsediyorsan evet. ama çok rahat değilim. sıkıntılı zamanlarımda yapamıyordum. bayadır mumla yapmayı deniyorum. sadece ucu giriyor. moralim bozuluyor sonra.bende yırtık oluşmuştu o yüzden korkuyorum.

parmak egzersizinden bahsediyorsan evet. ama çok rahat değilim. sıkıntılı zamanlarımda yapamıyordum. bayadır mumla yapmayı deniyorum. sadece ucu giriyor. moralim bozuluyor sonra.bende yırtık oluşmuştu o yüzden korkuyorum.

ben artık dilatör seti alıp, hem jel hem anestol emla falan sürüp denicem. parmak beceremiyorum.

parmak egzersizinin aparattan daha zor olduğunu söylüyor. emlaya gerek olmuormuş, yapamayanlar emlayla yapıyormuş artık. sihirli değnek falan yok. mecbur aparatla denicez. ama ulusoyda, hipnozdan sonra aparat kolay oluyor dediler

parmak egzersizi kesinlikle zor degil bu kocaman bir yanılgı illaki cisimin ne olduguda önemli degil oraya bişi girme tabusu asılmıs oluyor bu mum olur dilatör olur veya parmak olur hepsi aynı zorlukta parmakla temas edince içerdeki yapı garip gelebilir bunun için hijyenik eldivenlerle egzersiz yapılabilir korkacak bişi yok

ben artık dilatör seti alıp, hem jel hem anestol emla falan sürüp denicem. parmak beceremiyorum.

ben de aylarca bekledim.üzüldüm ağladım.dokundurtmuyor,dokunamıyordum.birgün nette araştırma yaparken ilişkiye girememe konusunu,bu forumu buldum.okudum her sayfasını.gene birkaç ay durdum.sonra birgün yine bu forumu okurken kızdım kendime.kalktım elime eldiven geçirdim,aldım aynayı,serçe parmağımı soktum içeri.inanamadım.oraya bir şey girmişti... sonra memlekete git gel,işten çık vs. o kaldı.geçen yaz yani.ben disiplinli şekilde devam etseydim belki de bitecekti vaji.

demem o ki vaji beynin yarattıgı bir şey.yanlış inanışlar yüzünden.bunu da kendimiz yenicez.biliyorsun.inanmadan olmuyor.

Vajinismus tamamen beyinde biten bir olay. yapamıyorum edemiyorum demek cok yanlıs. ki aslında bir kere yaparım cesaretini gösterip deneseler bosa kastıklarını anlayacaklar.. Kızlar lutfen hepınız için cok uzuluyorum bende aynı durumdaydım gercekten ama ama ılk gece yapabıldım cesaretımı yendım. Bakın kafada bitiyor hersey...

Ayrıca parmak egzersizi , mum falan eger bekaretiniz gitmedyse bu alıstırmaları yapmayın. bekaret gider kanama gelır sonra esınızle yaptıgında kanama olmaz sorun cıkar o yuzden yapıcam diyin yapın o gece..

o kadar zaman yapamayan arkadaslar var. Kocanızı düşünün ister körkütük asık olsun artık karı kocasınız sex denilen sey evliliğin cok önemli bir parçası. yatakodası olmadan evlilik yürümez. Baska kadınlara bile giderler mazallah artk aklınızı toplayın lutfen ama.... kasmayı bırakın baska kadınlar nasıl yapıyolar allah herseyı duzenlı yaratmıs. eger kocanızı baska kadınlara yollamak ıstıyosanız kasmaya devam edın kendınızı.

3 sene oldu..esim hala bana..ben seni boylede seviyorum yapamasak bile hic sorun degil diyor..ama o kadar cok kavga ediyoruzki anlatamam..hepsi aslinda farketmesekte o isi yapamadigimizin gerginligi..

hersey eminim beyinde bitiyor..vajinismusu yenen arkadaslar boyle yazdikca cesaretim gelyor deniyorum tabi ama yapamiyorum..ama enazindan parmagimi orda tutabiliyorum..bu bile ilermeme..lutfe o yuzden yazmaya devam edin..:KK43:

Fındıkcım canım bak parmakla olacak iş degıl kendını sevdgın adama bırak beyninden at zevk almaya bak eger tutucu bır ınsan degılsen biraz içki iç sarap mesela hem kan dolasımını hızlandırır hem seni uysturur ben öyle yaptım bu sadece bir öneri ve ben sürtünmeye bıle dayanamayn bir insandm ki ilk yaptıkta sonra dusa gırdık sonra bırdaha yaptık hemde ben uste gectım hıc acı hıssetmedım uyustugum ıcın zevk aldım .. sonra ztn alısıyorsun tamamen... :)

bır kere yapıcam de ve YAP...

X