Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

pozgüleç forumda rastlayamıyorum sana. Sen de saygın beye gidecektin, gidecekmisin, ben de saygın beyi düşünüyorum, gidersen yazarmısın, parayı ayarlayım da ben de gidicem.

ayyaz merhaba, çevrimiçi olduğuna sevindim. murat ulusoyun tedavisi hakkında sorcaklarım var sana. ben saygın beye gitmeyi düşünüyordum, ancak eşim doktorun erkek olması sebebiyle ve aparatla da doktorun çalıştırması yüzünden saygın beyden vazgeçti. ulusoy da mı aparatlarla orda çalıştırıyor. hipnozdan sonra muayenehaneden kaldığın yere gidince kendinmi deniyorsun, yoksa her ikisi de mi? çok bunaldım artık, çözüm buluyoruz, doktor erkek ve aparatları kendi çalıştırıyo diye eşim çözümden vazgeçti. 3 senem gitti yoruldum, çözüm bulamadım. parmak egzersizi de yapamıyorum olmuyo. ayyaz lütfen bilgilendir

arkadaşlar dr ulusoyu bilenler lütfen yazsın ne olur. dr ulusoy aparatlarla orda mı çalıştırıyor. hipnozdan sonra muayenehaneden kaldığın yere gidince kendinmi deniyorsun, eşim takıntı yaptı, çözümsüz kalıyor

ayyaz merhaba, çevrimiçi olduğuna sevindim. murat ulusoyun tedavisi hakkında sorcaklarım var sana. ben saygın beye gitmeyi düşünüyordum, ancak eşim doktorun erkek olması sebebiyle ve aparatla da doktorun çalıştırması yüzünden saygın beyden vazgeçti. ulusoy da mı aparatlarla orda çalıştırıyor. hipnozdan sonra muayenehaneden kaldığın yere gidince kendinmi deniyorsun, yoksa her ikisi de mi? çok bunaldım artık, çözüm buluyoruz, doktor erkek ve aparatları kendi çalıştırıyo diye eşim çözümden vazgeçti. 3 senem gitti yoruldum, çözüm bulamadım. parmak egzersizi de yapamıyorum olmuyo. ayyaz lütfen bilgilendir

bende giden arkadaşlardan duyduğumu söyliyim sana aparatlar veriyormuş ama bunu kendi çalıştırmıyormuş terapiden sonra kaldığın yere gidip kendin uyguluyormuşsun bence gitmeyi düşünüyorsan bir an önce randevu al sonra bizim gibi gün saymak zorunda kalırsın allah kolaylık versin ama korkma derim ben inanıyorum murat ulusoyun beni tedavi edeceğine eminim artık sende vakit kaybetme:eek:

eğer tedavi olacağımı bılsem hiç durmam hemen giderim ulusoy a parası pulu umrumda değil.. ama ya olmazsa dusuncesi beni mutsuz ediyor..cünkii eşim bi daha o kadar para veripte uğraşmaz sanırım

denizinkızı, daha önce nerde tedavi olup da sonuç alamadın merak ettim, biz de oralara gitmeyelim

bende giden arkadaşlardan duyduğumu söyliyim sana aparatlar veriyormuş ama bunu kendi çalıştırmıyormuş terapiden sonra kaldığın yere gidip kendin uyguluyormuşsun bence gitmeyi düşünüyorsan bir an önce randevu al sonra bizim gibi gün saymak zorunda kalırsın allah kolaylık versin ama korkma derim ben inanıyorum murat ulusoyun beni tedavi edeceğine eminim artık sende vakit kaybetme:eek:

izmit canım, sen 3 parmaktasın sanırım, sen kesin başarırsın. ben parmak hiç beceremedim, bir boğum bile girmiyor, bir de kızlık zarım alınması rağmen. ulusoya gidip de hiç başarısız olan varmı acaba. bir de nazillide değil artık sanırım kuşadasındaymış dr ulusoy

izmit canım, sen 3 parmaktasın sanırım, sen kesin başarırsın. ben parmak hiç beceremedim, bir boğum bile girmiyor, bir de kızlık zarım alınması rağmen. ulusoya gidip de hiç başarısız olan varmı acaba. bir de nazillide değil artık sanırım kuşadasındaymış dr ulusoy

üç parmaktayım canım doğru ama bende p...s korkusu var ben bunu aşamıyorum ulusoya gidicem ben benimde kızlık zarı alındı aşılama yaptırmıştım öle aldılar ben ulusoya gidip başarısız olan duymadım başarısız olan da tedaviyi yarım bıraktığı için olmuşlar evet yeni yeri kuşadasında giddecekmisin sende

kendi muayenehanede çalıştırmıyor değilmi, eşim sırf buyüzden olmaz dedi

eğer tedavi olacağımı bılsem hiç durmam hemen giderim ulusoy a parası pulu umrumda değil.. ama ya olmazsa dusuncesi beni mutsuz ediyor..cünkii eşim bi daha o kadar para veripte uğraşmaz sanırım

ARKADASLAR DR ULUSOYDA TEDAVI OLDUM BEN, MAYIS AYINDA. SIMDI HAMILEYIM.
HEMEN SORULARINIZI CEVAPLIYAYIM...

DOKTOR ÖNCE SENİ HIPNOTERAPIYE ALIYOR, BU ESNADA DOKTOR VE SEN TERAPI ODASINDA OLUYORSUN AMA DIŞARIDAKİ EKRANDAN EŞIN IÇERIDE OLANLARI IZLEYEBILIYOR( BU ARADA ISTERSE MUTFAKDAN ÇAY KAHVE İÇİP KEKLERDEN FALAN YİYEBİLİYOR :KK1:) SEANSLAR EN FAZLA 6 VEYA 7 DAKIKA SURUYOR.
SONRA SANA ILK APARATI VERIP YOLLUYOR OTELE, SEN ÇALIŞIP GELİYORSUN Kİ ZATEN TERAPİDEN SONRA BUNU YAPMAK HİÇTE ZOR OLMUYOR, NASIL OLDUĞUNA KENDİN BİLE İNANAMIYORSUN...
SONRA TEKRAR TERAPİ VE DİĞER APARAT ŞEKLINDE DEVAM EDİYOR, AYNI GUN İÇİNDE BİRKAÇ SEANS ALIYORSUN. DİĞER GÜN SON TERAPİYE GİRİYORSUN VE SİZİ TEKRAR OTELE YOLLAYIP İLİŞKİ DENEYİMİ İSTİYOR:kedi: VE SONUÇ Şeniz :hooray: :dance: hihoyyyt

EŞIN HİÇ MERAK ETMESİN, INŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA KURTULURSUNUZ olumunekankayizsmile

BU ARADA HIPNOTERAPİ ESNASINDA DA ASLA DOKTORUN ELI ELINE DOKUNMUYOR :kedi:
SENI TAMAMEN SÖZLÜ VERDİĞİ TELKİNLER İLE TEDAVİ EDİYOR.

HER KONUDA DA YARDIMCI OLUYOR, MESELA GARAJA GİTTİĞİNİZDE ONUN TAKSİCİSİNİ ARAYIP DR ULUSOYA GELDİK DİYORSUN, PARA ALMADAN SENİ OTELE BIRAKIYOR. TEDAVİ BİTİNCEDE SENİ OTELDEN ALIP GARAJA BIRAKIYOR.

BENİM ÖNERİM MUTLAKA YAKIN BİR OTELDE KALIN, SEANS ARALARINDA GİDİP GELİRKEN ZAMAN KAYBETMEYİN. BİZ SÖZER OTELDE KALDIK, YÜRÜME MESAFESİ 3 DK :)

BU ARADA HIPNOTERAPİ ESNASINDA DA ASLA DOKTORUN ELI ELINE DOKUNMUYOR :kedi:
SENI TAMAMEN SÖZLÜ VERDİĞİ TELKİNLER İLE TEDAVİ EDİYOR.

HER KONUDA DA YARDIMCI OLUYOR, MESELA GARAJA GİTTİĞİNİZDE ONUN TAKSİCİSİNİ ARAYIP DR ULUSOYA GELDİK DİYORSUN, PARA ALMADAN SENİ OTELE BIRAKIYOR. TEDAVİ BİTİNCEDE SENİ OTELDEN ALIP GARAJA BIRAKIYOR.

BENİM ÖNERİM MUTLAKA YAKIN BİR OTELDE KALIN, SEANS ARALARINDA GİDİP GELİRKEN ZAMAN KAYBETMEYİN. BİZ SÖZER OTELDE KALDIK, YÜRÜME MESAFESİ 3 DK :)

benimde randevum eylülün üçünde bende otel sözerden ayırttım yerimizi inşallah hayırlısı olacak:lepi:

içim rahatladı inanki. saygın bey, % 100 çözüm dedi ve olmazsa para iadesi demişti ama, muayene ediyormuş ve aparatlarla önce kendisi çalıştırıyormuş, sonra ödev veriyormuş. o da bir yöntem ama eşim razı olmadı asla. ne kadar süreye randevu veriyor peki, para da yok henüz

InşAllah canım, sakın vazgeçmeyin, şimdiden geçmiş olsun olumunekankayizsmile

vazgeömek ne demek eşimi iki senede anca ikna ettim şükürki kabul etti doktorla bile gitti önceden görüştü tedirginliği olmasın diye bakalım artık kurtulacağıma inanıyorum sadece benim tek korkum var ilk deneyime yönlerdiği zaman ilişki yaşadığında ağrı acı korku veya panik gibi şeyler oluyomu yani hiçbişey hissedilmiyomu onu anlayamıyorum bilgilendirebilirsen sevinirim iyi dileklerin içinde tşkler

cnnysr, bana özelden mesaj atarmısın ayrıntıları, ya da uygun olursa buraya yazarmısın. tedavisi nasıl, eşim çok tereddütlü ve gitmeye zor ikna olacak. bana kendi başıma parmak egzersizi yap deyip duruyor ama 3 senedir beceremedim

ben de merak ediyorum, ilk deneyimde acı panik varmı, varsa nasıl başarıcaz bunu. ben çok panikliyorum ve canım çok tatlı

X