Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

inan bana bu çektiklerimizin yanında doktora vereceğim 5000 tl hiç gözüme gelmiyo yeterki kurtulayım artık giden arkadaşlarda iyiki gitmişiz diyolar hiç kimseden duymadım paraya yazık oldu falan diye

burçin mesaj için tşk ederim kafamdaki bütün soruları yanıtladın çok sağol sabrın için:KK3::dance:

Ne demek şekerim ne mutlu yardımım dokunduysakaydirigubbakcemile5

Tebrıkler Burçincım,çok sevındım senın adına.Umarım yakın zamanda ben de basarırım:KK43:(Ulusuo'a gıtmeden bu iş cozulmez verceksın 5000 lırayı dıyosun yanı:KK43:((Ama tabı mu mutluluk da 500 bın lıraya bıle degısılmez heralde:))Merak ettiğim bisey daha var hıc mı acımadı ılk deneyısde?Tekrar tebrıkler

Teşekkür ederim darısı başına hi acımadı ne aparatlarla çalışırken nede penis deneyiminde ayrıca illede dr ulusoy demiyorum yanlış anlaşılmasın ben ona gittim tavsiye edebilirim sadece umarım yakında sende çözersina.s.

Son düzenleme:
Bu arada herkesin kandilini kutlarım cumartesi kpss var benim için dua edin öpüyorum hepinizi pazara kadar yokum kendinize iyi bakınopuyorumnanaktan

gerçektenmi yaaa panik acı yok demek. sen hangi aşamadasın izmit

evet cnm öyleşmiş ben egzersizde yapıyorum üç parmaktayım ne zamanlardır ama ben aşamadımn hala başaramadım sanırım bende p...s korkusu var egzersizlerde çok rahatım kendimde eşimlede yapıyorum problem yok ama ilişkiye geldimmi olmuyo yoruldum artık

Bu arada herkesin kandilini kutlarım cumartesi kpss var benim için dua edin öpüyorum hepinizi pazara kadar yokum kendinize iyi bakınopuyorumnanaktan

seninde kandilin kutlu olsun canım inşallah sınavdan hayırlı sonuç alırsın hoş vajiyi yendikten sonra bunlar ne ki:)kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

dün eşimle öyle büyük kavga ettik ki ayrılma kararı aldık,aileler herkes duydu.herşey bu hastalık yüzünden kocam benden soğuyo gittikçe,hayır diyo ama hissediyorum.allahım ekim gelsin artık ulusoy randevum gelsin artık yaaaaaa,yine barıştık ama olmuyo böyleeee bıktımmmmmmmm

bende senin gibiyim tedirgindim ama burçin bana fazla cesaret verdi benim randevuda1-3 eylül ne güzel seninkine çok az kaldı hayırlısıyla sende sıradasın seninde gelin halayını çekcez tedirgin olma sakın bu kadar kişi yaptıysa ve nasıl oldu anlamadık diyolarsa bizde yapıcaz allahım herkesi kurtarsın bundan ya:Saruboceq:

ama zafer bizimmmmmmmmmmmm:lepi:

senin randevun daha önce benim 6ekim,gittikten sonra msj atarsın dmi.inş. kurtulursun,kurtuluruz bu hastalıktankaydirigubbakcemile5

dün eşimle öyle büyük kavga ettik ki ayrılma kararı aldık,aileler herkes duydu.herşey bu hastalık yüzünden kocam benden soğuyo gittikçe,hayır diyo ama hissediyorum.allahım ekim gelsin artık ulusoy randevum gelsin artık yaaaaaa,yine barıştık ama olmuyo böyleeee bıktımmmmmmmm

çok üzüldüm oluyo böyle şeyler sıkma canını az kalmış bak kurtulcaz hepimiz inşallah bu hastalıktan eşimiz soğumuyo biz öyle düşünüyoruz dedim ya stres sıkıntı bize bunları düşündürüyo ben inanıyorum ki eşlerimiz hala bizi çok seviyo yanlış şeylerde düşünme lütfen gittikten sonra elbette mesaj atarım hiç merak etme

bahar07 özel msj atmışsın cnm ama ben yeni üye olduğum için atamadım burdan yazıyım ddm tşk.ederim msjın için.ne kadar kötü günler geçiriyorum anlatamam.bitti biticek yani.hergün aglıyorum.anıra anıra aglamak varya öyle işte.yıprandım çok.parmak egzersizini hiç denemedim.yapamam sanki.ekime kadar hiçbişey yapmak gelmiyp içimden ne biliyim.dr ulusoya güveniyorum başka çarem yok

bahar07 özel msj atmışsın cnm ama ben yeni üye olduğum için atamadım burdan yazıyım ddm tşk.ederim msjın için.ne kadar kötü günler geçiriyorum anlatamam.bitti biticek yani.hergün aglıyorum.anıra anıra aglamak varya öyle işte.yıprandım çok.parmak egzersizini hiç denemedim.yapamam sanki.ekime kadar hiçbişey yapmak gelmiyp içimden ne biliyim.dr ulusoya güveniyorum başka çarem yok

bencede ekime kadar parmak egzersizi yapmalısın hiç belli olmaz belki doktora gitmeden kurtulursun bende egzersiz yapıyorum belki başarırım o zamana kadar bende ilk hiç yapamam diyodum hatta düşüncesi bile beni bayıltacak kadar kötü yapıyodu ama çok şükür üç parmağa kadar geldim bence bir an önce başlamalısın egzersizlere hiç bakamayanlar bile nerelere geldi,ler egzersizde inan bi zorluğu yok ilk adımı at bence ne olursa olsun unutma zafer bizimmmmmmmmmmmmmmm:lepi:

Günaydın kızlar 2008 yılının hazirn ayında gitmiştim dr murat ulusoya 4000 lira vermiştik bizde üstelik durumumuzda kötüydü kredi çekip gitmiştim ama inanın sorun 1 günde bitti verdiğiniz para gözünüze gelmiyor bile kredi bu borcumuz bu haziranda bitti ama dünya güzeli bir kzımız var artık 1 yaşına girdi o da bence bu hastalıktan kurtulmak herşeye değer kendime güvenim sıfırdı kızlar şimdi kadınlığımın tadını çıkarıyorum bu her şeye değer bence..

Günaydın kızlar 2008 yılının hazirn ayında gitmiştim dr murat ulusoya 4000 lira vermiştik bizde üstelik durumumuzda kötüydü kredi çekip gitmiştim ama inanın sorun 1 günde bitti verdiğiniz para gözünüze gelmiyor bile kredi bu borcumuz bu haziranda bitti ama dünya güzeli bir kzımız var artık 1 yaşına girdi o da bence bu hastalıktan kurtulmak herşeye değer kendime güvenim sıfırdı kızlar şimdi kadınlığımın tadını çıkarıyorum bu her şeye değer bence..

senin adına çok sevindim bizde kredi çektik ama biz 5000 tl vericez zam gelmiş belliki ama olsun kurtulayımda hiç önemli değil sana özelden bazı şeyler yazdım cevaplarsan sevinirim

merhabalar, hergün bu sayfayı takip ediyorum, bitaraftan da egzersiz deniyorum ama ilerleme yok. izmit merhaba, ben özel mesaj atamıyorum daha. öğrendiklerini buraya da yazarmısın cevaplanınca. sanırım ben de gitmeyi düşünüyorum artık

canım biraz tuzlu bir miktar istiyo ben ankarada lina kadın sağlığı diye bir merkeze gittim 5 saatlik yoldan 3 seansta çözdüler ve senin vericegin paranın 4 de 1 kadar bir ücret ödedim karar senin kararın allah yardımcın olsun bende çektim 7 ay bu illeti allah biran önce kurtulmayı nasip etsin

merhaba eelifes. Ben de 3 senelik evliyim, parmak egzersizi yapamıyorum okadar denedim gevşeyemedim kasıldım. Lina kadın sağlığı merkezinde çözüm bulmuşsun. Orda tedavi yöntemi nasıl beni bilgilendirirmisin, ulusoyu düşünüyordum sonuç garanti olursa diye, ama karşılayacak gücüm yok masrafları. Bana yardımcı olurmusun. özel mesaj atamıyorum

selam kızlarrr nasıl kurtulucam :KK43:(( bılen varsa yazsın

merhaba arkadaşım hiç egzersiz yapıyormusun ?
dr.saygın beyi duydum ama ben dr.ulusoya gittim. istersen arayıp görüş saygın beyle fikir edinirsin. bu sitede bir arkadaş vardı saygın beye gidip yenen onu biliyorum.

X