Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

:1no2:MIZMIZ CANIM BENIM DOKTORLA GORUŞTUM AMA YUKSEK FIYATYA KORKUYORUM HEM BORÇLA GIDIPDE FAYDASI OLMAZSA DIYE YANI BAŞARAMZSAM :KK43: ACABA BURDAN BAŞKA KIMSE YOKMU SAYGIN BEYE GIDEN

:1no2:MIZMIZ CANIM BENIM DOKTORLA GORUŞTUM AMA YUKSEK FIYATYA KORKUYORUM HEM BORÇLA GIDIPDE FAYDASI OLMAZSA DIYE YANI BAŞARAMZSAM :KK43: ACABA BURDAN BAŞKA KIMSE YOKMU SAYGIN BEYE GIDEN

Dr.ulusoyla mı görüştün ? dr. Saygın beylede görüş canım hastalarının telf.nosunu verebilir.başka kimseyi tanımıyorum burdan saygın beye giden maalesef

lina kadın sağlığı merkezini biliyormusunuz? oraya da gidip çözen kişiler varmış

lina kadın sağlığı merkezini biliyormusunuz? oraya da gidip çözen kişiler varmış

evet varmış oraya gidip yenen duydum. arayıp görüşmedim orayla ankarada olduğunu biliyorum fiyatlarından haberim yok ama uygun fiyatlıymış. ama yenemeyende varmış canım oraya gidip.. keşke bu forma gelip sizlere yardımcı olsalar arkadaşlar.

saygın beyi aradım az önce. yüzde yüz çözüm dedi, eğer olmazsa parayı iade ederim dedi, daha önce sonuçlandırmadığım hasta hiç olmadı daha dedi.2500-4500 tl arası kişinin durumuna göre dedi

en fazla 10 seans diyor kişinin durumuna göre, ama genelde 3 veya 4. de çözülüyor dedi.

en fazla 10 seans diyor kişinin durumuna göre, ama genelde 3 veya 4. De çözülüyor dedi.
canım egzersız yapmayı deneıdnmı..hıc...
Cunku caresızlık gercekten cok kotu bılıyorum..ve ıstedıklerı parada gercekten cok fazla durumun varsa hıc bekleme derım ama egerkı yoksa egzersızlerı bı dene ...bende egzersızle basraanlardanım...keske durumum musaıt olsaydıda hemen 1 gunde dr sayesınde basarabılseydım...ama egzerszı dene derım

egzersiz denemez olurmuyum yaaa. ayna aşamasını geçen sene denedim, zarzor bakarken normal bakabiliyorum, parmak egzersizi hala yapıyorum ama bir boğumu asla geçmiyo canım yansada. oyüzden beni egzersiz kurtarmıyo artık

Selam millet kaç gündür giremedim internete her yıl olduğu gibi sınavım berbattı.... Bakalım kısmet artık herşey bir mucize olursa belkiboshayallersmile Bunun dışında herşey yolunda doktora gittim folik asit kullanmaya başladım artık... Çalışmalara devam herkese selamlar öpüyorum opuyorumnanaktan

Selam millet kaç gündür giremedim internete her yıl olduğu gibi sınavım berbattı.... Bakalım kısmet artık herşey bir mucize olursa belkiboshayallersmile Bunun dışında herşey yolunda doktora gittim folik asit kullanmaya başladım artık... Çalışmalara devam herkese selamlar öpüyorum opuyorumnanaktan

bende kaç gündür giremedim ya burçin doktora rahat muayene oldunmu ben olamıyorum tedaviden sonra olurum umarım doktora gittimmi ağlama krizlerim başlıyo

eveet yaa herşey silinmiş burda.. burçincim nasıl gidiyor ?

İyi tatlım ya çok şükür herşey yolunda folik asite başladım artık bide sigarayı bırakabilsem tam süper olacak :nazar: senden naber sıkıntıların devam ediyormu? Diğer kızlar nerelerde acaba onlar için o kadar heyecanlıyım ki öpüyorumopuyorumnanaktan

6 ağustosta ulusoya gidecek olan arkadaş nerde ya unuttumu buraları

mızmız sen hala rahat olamadınmı bi düzelme yokmu

burçin nasılsın artık rahat oluyo dimi ya yani hiç bi sıkıntın kalmadı dimi ?

6 ağustosta ulusoya gidecek olan arkadaş nerde ya unuttumu buraları

mızmız sen hala rahat olamadınmı bi düzelme yokmu

burçin nasılsın artık rahat oluyo dimi ya yani hiç bi sıkıntın kalmadı dimi ?

Hayır şekerim hiç bir sıkıntım yok gayet güzel herşey :kedi:

X