VAJİNİSMUS BİTTİ: )

Parmak egzersizi olmadan nasil oldu. Yani aparatla mi denediniz?

Merhaba ben de 5 aylık evliyim ilk birleşme gerçekleşti kanamamda az da olsa oldu ama sonrasında yapamıyorum şu anda çok zorlanıyorum eğer böyle bir hastalığın varsa çok ileri boyutta olduğunu düşünmüyorum ama yine de insanı yıpratıyor. Bu siteyi gördüm siz nasıl aştınız bu durumu bana yardımcı olur musunuz?

Doktora gitmeye çekiniyorum açıkçası kendimi telkin etmeye çalıştım deneme yaparak geçirmeye çalıştık ama tam anlamıyla başarı olamadik

Banada yardımcı olur musunuz bende 3 aylık evliyim ilk ilişkiyi yaşayamadık deniyoruz olmuyor ümidimi kesmek istemiyorum

Bayanlar bende 8 aylık evliyim ve bi gram ilerleme yok resmen zamana bıraktım ama artık karar verdim yeneceğim diye ve burdaki timm msjlrı okudum evde kendim yeneceğim. Benim gibi başaramayan varsa gelsin bi grup oluşturalım ve birbirimize motive olalım hanımlar ne dersini? Eğer burdan grup olurturulabilirsek çok iyi olur. Destek olalım ve yenelim şu illeti artık!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…