Eşimi dinlemeli miyim ??

Mümkün olmayacak bir şey istiyorsunuz da ondan, 3 çocuğun içi dolu kendine güvenen başarılı vatana millete hayırlı evlatlar olması için sizin kendinizi onlara adamanız gerekmiyor mu?
Kendime değer verirsem kendi amaçlarım için uğraşırsam onlarda zaten hep mutlu ve okuma istekleri olur

İstiyorum ama okula bu sene başlayacaklar ve ben bu sene müsait olurum ve ilersinde
Yeter ki isteyin basaramayacaginiz bir sey yok. 3 cocuklu bir anne olarak cocuklariniz konusunda esinizin ciddi anlamda destegine ihtiyaciniz var ve esiniz okumaniza karsi. Evlenir evlenmez 3 cocuk konusunda da esiniz mi sizin yerinize dusundu? Muhtemelen boyledir ve boyle bir esi bu konuda nasil ikna edeceksiniz fikrim yok. Kolayliklar dilerim.

Başta okuma aşkıyla yanan biri olarak dusundum ama sizin okumaktan maksadıniz eltinize kendinizi ispatlayip ondan üstün olduğunuzu kanıtlamak eğer meşgale istiyorsanız kendinizi geliştirmek istiyorsanız güzel ufkunuzu açacak çocuklarınız içinde faydalı olacak kitaplar okuyun okuma planı yapın mesela dil öğrenin vs

1ci sınıf zor anacım , kim kime ders anlatacak ..
1 sene daha dişinizi sıkın derim ..

kpss başvuru parası ne kadar oldu ki,
yani hiç bir çeyreğiniz de mi yok kıyıda köşede

ya da size onu verecek bi aile ferdi ...

Son düzenleme:
E zaten ön lisans mezunusunuz. Açıktan da yine ön lisans eğitimi alabilirsiniz. 2 yıl diploma almaya çalışmak yerine kurslara katılın sertifika toplayın. Zaten ön lisans mezunu olarak iş yerinde yetkileriniz değişmeyecek. Lisans yapmak istiyorum deseniz anlayacağım da tekrar ön lisans yapmak vakit kaybı.

X