VAJİNİSMUS BİTTİ: )

merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 yıl boyunca vajinismus yüzünden eşimle ilişkiye giremedik. hep aynı şeyler ama severek evlendik. ilk denememiz başarısız oldu ve tabi ki sonraki seferler de.. ben her seferinde çok üzülüyordum ama sağolsun eşim hiç beni suçlamadı. neler düşünmedik arkadaşlar neler sarhoş olup denemek, şuurumun yerinde olmadığı zamanlarda denesem bile sonrasında yine aynı tepkiyiyi vereceğimi biliyordum. sonrasında bu durumu önce kabullendim teşhisin vajinismus olduğuna artık inanmıştım..tabi ki bir sürü doktor araaştırdım ama bir süre erteledim doktor işini..tabi ki doktora gitmek de sorunu daha fazla büyütmeden sizi sonuca ulaştırır.ama evde yapabileceklerimi denemeye karar verdim.bir forumda okudum şimdi yazacaklarımı siz de rastlamış olabilirsiniz. öncelikle bir ayna yardımıyla cinsel organınızı inceleyin vajina girişindeki kasları açıp kapatabildiğinizi farkedeceksiniz. o bölgeye dokunmak bile kabustu belirtmek isterim. daha sonra vajina girişine parmağınızla dokunmayı deneyin. hiç canınız acımadı :KK71: vajina girişindeki kasları açıp kapatın parmağınız da vajina girişindeyken. bugünlük yeter diyorsanız o gün için bir kaç kez aynısını tekrarlayın. bir sonraki aşama parmağın 1 boğumunu içeriye sokmak ( zeytinyağı sürüp deneyebilirsiniz ). o da ne yine acımadı :KK73:şimdi vajina girişindeki kasları parmagın 1 boğumu içerdeyken yapın parmağınızı sıkıp bırakın, sıkıp bırakın.içindeki dokuya dokunun.şimdi de biraz daha içeri itin. gerilmeye başladığınızı düşündüğünüz anda bırakın ve sonra tekrarlamak üzere ara verin ( süre uzamasın ). ben hemen yapmıştım ikinci boğumu da içine ittim ( sevinçten ölmek üzereyim tabi bu arada ). inanılmaz eşimle denerken sanki vajina girişinde bir duvar var hiçbir zaman yapamayacağımızı düşündüğüm şeyin bir kısmını başarmıştım.meğer kasları kasıp öylece beklediğim için penisin içeri girişi engelleniyormuş. devam edelimm.. ikinbi boğumu da soktuktan sonra vajinanın nasıl birşey olduğunu elinizle dokunarak anlamaya çalışın. pütürlü bir tabaka olduğunu hissedeceksiniz. parmak içerideyken vajinayı kasıp bırakın, kasıp bırakın.. bu esnada kan ter içinde kalacaksınız ama gördüğünüz gibi yine canınız yanmayacak..:KK24: şimdi bir sonraki aşama eşle bunu denemek bence daha keyifli kısmı. düşünsenize eşiniz de size yardımcı olacak onun da keyif aldığını gördüğünüz de eminim siz de cesaretleneceksiniz.eşiniz parmağına ( tercihen orta parmak olabilir) kayganlaştırmak için zeytnyağı, bebek yağı vb sürebilir. sizin istemediğiniz hiçbirşeyi yapmaması gerektiğini özellikle vurgulayın yoksa başlamadan bitebilir ( korkularınızı hortlatabilir). öncelikle vajina girişine sadece dokunsun. hani biz yapmıştık vajina kaslarını açıp kapatmıştık. eşinize aynı süreci anlatın önce tek parmak boğumu, eğer devam edebilecek gibiyseniz ikinci parmak boğumu. eşinizin parmağı içerideyken kasları gevşetip sıkın...harikasınız. aslında biitirdiniz sayılır. aynı şey mi demeyin Allah öyle yaratmış ki inanın penisin girişi , parmağınızdan çok daha kolay..bunu birkaç gece tekrarlayın..zaten bu kısma kadar yapabiliyorsanız devamı mutlaka gelecektir.penis girişini denemeden önce kendi vajinanıza da eşinizin penisine de zeytinyağı sürmenizde fayda var. eşiniz yatar pozisyonda siz üstte olun. bu tamamen kontrolün siz de olmasına olanak verecek ve daha kendinizi güvende hissedeceksiniz. penisin önce bir kısmını içinize almay deneyin. nasıl yapıyorduk vajina giirişindeki kasları artık kontrol edebiliyoruz.kasları açıp yavaşça girişine izin verin. bırakmak istediğinizi yerde bırakın zorlamayın. penisin bir kısmı içerideyken vajinayı sıkıp bırakın. zaten eşinizde bunu hissedecek. hatta yönergeyi eşiniz versin. sık bırak, sık bırak..daha sonra biraz daha giirişe izin verin. tüm bu süreçte hiç canınız acımayacak ( o kocaman zarın kafanızda olduğunu göreceksiniz). ve tamamını alın artık. ( ben ağlamıştım ):KK71::KK71::KK71:.penisin girişinde zorlandığınızı hissettiğiniz de unutmayın aslında kasları kasıyorsunuz bu yüzden vajina küçülüyo. vajinanın esnek bir yapısının olduğunu ve aslında kocaman bir bebeğin bile geçişine izin verebilecek genişliğe ulaşabildiğini sakın unutmayın.ben bu durumu aşalı 2 ay oldu.ben yaptıysam inanın herkes yapar. böylesine umutsuzluktan çıkabildiğimi paylaşmak istedim.. lütfen kendinizi ve eşinizi cezalandırmayın. benim eşim bana çok yardımcı oldu bu süreçte.ama şunu da ifade etmeliyim ki evli olmanın en güzel tarafı da cinsellik boyutu bunu aştığınız da gerçekten evlilik neymiş anlıyorsunuz. tabi ki herşey cinsellik değil. ama birbirinizi daha çok sahipleneceksiniz. artık BİZ olmanın keyfiini sürecekssiniz. belki çocuk düşünebileceksiniz artık. başarılar diliyorum bu süreçte sorularınız olursa da cevaplamaktan mutluluk duyarım.
Merhaba özelden ulaşabilir misiniz 🌸

X