VAJİNİSMUS BİTTİ: )

Canim bnmde kizlik zarim kalindi herada tedavi gordum o korkuyu asiyosun zamanla cnm bi arayip bilgi al yardimci oluyorlar . hera grubuda var vatsap ve facede takip edebilirsin senin gibi milyon insan var herkes kurtuluyor cnm hera garanti
Canım hala aktif misin ikna arıyla ilgili bir şey sormak istiyorum

BANA doktora sen vajinusmus değilsin kızlık zarın çok kalın dediler ameliyat gerek dediler fakat ben biraz kendim uğraşmaktan yanayım sen de kalın kızlık zarı vardı yazmışsın senin nasıl oldu ameliyat mı oldun normal ilişki ile mi çok kanaman oldu mu

Normal ilişkiyle canım dua okuyarak allah rızası için 2 rekat namaz kıldım zor biliyorum ama rahat bırakman lazım kendini şöyle düşün acıyor gibi geliyor ama acımıyor aslında beyin kandırması acıdığını düşündüğünde ne kadar acıyabilir bu acı saniyelik seni öldürmicek bi acı olduğunu düşün

Ya bana da yardımcı olur musun nolur. yaşamayan bilmez. yaşamışsın biliyosun canım nolur bana da yardımcı ol

mrb siz yendiniz mi acaba bu konuda konuşmaya desteğe çok ihtiyacım var eşimle aram açıldı bu iller yüzünden kendimi kadın olarak bile hissetmiyorum artık . kendine olan güvenim gitti

Sonrasında doktor muanesi oldunuz mu

Cnm inan acimiyor bak sana nedicem ben herada tedavi oldum yeni kurtuldum ve rahatlikla iliskiye giriyorum bnm sein gibi cok hasta var gruba alalimmi seni once bi takip et cok basari oykuleri var kızlar destek oluyorlar dr da orda nedersin cnm
Beni alabilir misiniz o gruba

parmak egzersizi olmadan nasıl yendiniz tecrübenizi paylaşır mısınız

Bana yazarmisiniz nasıl çözdünüz lütfen başka kullandığınız hesap varsa ordan da konusabiliriz

Ben 2.5 yıllık evliyim ve malesef bu hastalıkla savaşıyorum daha doğrusu sürekli erteliyorum lütfen yardım edin bana eşim doktora gitmeyi kabul etmiyor evde benim yenmemi istiyor ama çok korkuyorum

Ben 2.5 yıllık evliyim ve malesef bu hastalıkla savaşıyorum daha doğrusu sürekli erteliyorum lütfen yardım edin bana eşim doktora gitmeyi kabul etmiyor evde benim yenmemi istiyor ama çok korkuyorum
Yaparsınn neden olmasın bak ben ve benim gibi arkadaşlarımız var çoğumuz evde aparat sayesinde yendik yaparsın zaten grubumza eklemiş arkadaşım senii şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…