Uzakta olan eşim ile iletişim sorunumuz

Yo kusura bakmadım konu sahibini rahatsız etmedi paylaşmak istedim . Sizi neden rahatsiz etti ?
Benim konuma böyle yorum yapsanız ben de kibarca cevap verirdim, rahatsız edip etmediğini bilemezsiniz.

Rahatsız oldum çünkü kadın siz eşinizle böyle misiniz diye sormuyor, ne yapmam gerekiyor diye soruyor. Eşinin davranısına üzülen bir kadına eşimle aramdaki güzel muhabbetleri anlatmam, anlatan kisiden de soğurum.

Valla ben düşüncemi paylaştım iyi dilekte de bulundum. Senin gönderine de yorum yapmadım zaten. Muhalefet olmayı pek seviyorsunuz galiba.

Ayy siz benden sogursaniz ben ne yaparım

Valla ben düşüncemi paylaştım iyi dilekte de bulundum. Senin gönderine de yorum yapmadım zaten. Muhalefet olmayı pek seviyorsunuz galiba.

Düşüncenizi paylasmamissiniz ki. Esi ile sorunlu bir iletisimi olan kadına, esim soyle goruntulu arar boyle ilgilidir vs kendi iliskinizi anlatmissiniz, ne alaka? Konu sahibi belli ki nahif bir kadın bir sey dememis ama konu sahibine yardımı nedir yazdiginiz yorumun?

Önüme gelen her konuya yorum yapan biri değilimdir, konu sahibinin yaşadığı şeylerin benzerini yaşadığım için fikir verdim, eşimin ilgisini anlatmadım sizin gibi.

İyi forumlar hanımefendi.

Düşüncenizi paylasmamissiniz ki. Esi ile sorunlu bir iletisimi olan kadına, esim soyle goruntulu arar boyle ilgilidir vs kendi iliskinizi anlatmissiniz, ne alaka?
Off yani uzakta olduğu için aradığını söyledim. Eşinin de araması gerektiğini yani imkan bulup aramasını kendi hayatımdan örnek vererek söyledim. Bu bence benim düşüncemdi.

Sizin beklentiniz aranip sorulmaktir bu da normal ama biz de esimle yilda bir iki ay ayri kalir bu surede az telefonlasiriz, biz de bunu notmal buluruz. Yani herkesin normal anlayisi farkli. Bir de bisim acimizdan bakin istedim. Bu sure icinde ne kavgamiz tribimiz olurz birbirimize sadece rutin disinda olan seyler hakkinda bilgi veririz. Ben seviyorum boyle ayri Kalip kavusmalari :) tebi siz ben degilsiniz ama boyle yaklasimlar da var diye soylemek istedim.

Konu sahibi yazmış..lojman süremiz bittiği için lojmanı boşaltmak zorunda kaldık,yükselen ev kiraları nedeniyle ev tutamadık,eşyalarımızı bir depoya kaldırdık ben çocuklarımı toplayıp aile evime döndüm ..eşimde çift işte çalışıp çocuğumuzun sağlığı için ihtiyacı olan ve yirmibin tl tutan cihazları almaya çalışıyor hem ev kiralayabilmemiz için para biriktirmeye çalışıyor demiş..arkadaşlar kusura bakmayın ama kafayı mı yediniz ?! Adam kısır gününe gitmedi.. arkadaşları ile başbaşa tatile çıkmadı..adam kimbilir ne halde şu an kendisini nasıl hissediyor farkında mısınız ?

Acaba küçük bir ilemi tayin istese eşiniz?Büyükşehirde geçinmek cidden çok zor.Yada memlekete gelseniz aileniz yardımcı olur belki sizde yarım günde olsa imkanınız olursa bir işe girersiniz.Uzaklık zor bide borçlar çok demişsiniz yan yana olunca daha mı iyi olur bilemedim.Telde görüşme ile araya soğukluk girecegını düşünüyorsanız bu daha iyi olur gibi.Bizde eşimle sürekli ayrı kalmak zorunda kalıyoruz işi gereği cidden yıpratıcı oluyor ilişki açışından değil ama cocuk yükünü tek basına almak çok zorluyor beni.

Doğru, ben yorum yaptıktan sonra gördüm mesajlarını. Allah yardımcıları olsun cidden, normalde böyle biri değilse, şu an böyle olması normal.

Yo kusura bakmadım konu sahibini rahatsız etmedi paylaşmak istedim . Sizi neden rahatsiz etti ?
Beni de rahatsız etti.
Kadının derdine sizin pembiş yuvanız ne gibi
Bir derman oldu.
Bir de yeni evlenmiş çocuksuz bir çiftle çocuklu sekiz senelik çift bir mi? Maddi sıkıntılar, evsiz kalmak kolay mı? Adamın kafası da dolu. Sizin gibi şu an tek derdi yeni evlilikleri değil. Akılda çocuk ev ne dertler var.
Nispet yapacak yer değil yani

Konu sahibi emin olun şu an zor süreçtesiniz belli ki kafası doku morali de çok yerinde değildir. Stresli bir süreçte olduğu için de aramak istemiyor da olabilir. Genelde insan stresliysen pek sohbet etmek istemeyebilir.
Ama siz de açıkça destek beklediğinizi söyleyin. Bence açıkça konuşun.
Tez zamanda feraha çıkın inşallah

Bunu demeye gelmistim. İş sebeniyle vs diye dogrudan sebep belirtmemis konu sahibi. Annesigilin bi isi vardir da yardim lazimdir falan tarzinda bisey olabilir gibi geldi bana. Cok mecburi oldugunu düşünmedim. Evden gidip esiyle mesafeyi acan kendisi Bence sorun burdan basliyor

Ne için kime nispet yapayım siz iyi misiniz ? Konu sahibini forumdan tanıyorum. Ve gerçekten de beğeniyorum yorumlarını. Kendime yakında görüyorum mesajlarında da en ufak bir kırılma hissetmedim . Yani pembis evimi anlatmadım. Çok da sizin gibi detaylara dikkat ederek okumadım. Sadece benim de eşim uzakta ve biz böyle iletişim kuruyoruz. Umarım en kısa zamanda düzelir diye iyi dilekte bulundum. Umursamayınca erkekler daha farklı oluyor kendi hayatımdan örnek vererek açıkladım. Çocuk kısmına değinmedim bile . Çünkü bilmiyorum sorunu falan. Olay bu yani .

Sizin düşündüğünüz gibi kimseye nispet falan yapmadım daha neler ya !!!

Keşke benim pembiş yuvam herkesin derdine derman olsa da dünya da derdi tasası olan insan kalmasa keşke .

Kadının evi yok, depoya eşya koymuşlar. Çocuğu rahatsız cihaz için para biriktiriyorlar. Şu durumda sizin gelip kısır gününden onda döndü demeniz itici. Başkasına da yapmayın diye yazıyorum ben de. Konu sahibi kibar bir insan rahatsız olsa da ifade etmek istemedi muhtemel. Genelde kırmamaya fazla özen gösterir. Bu sizin yazdığınız yoruma anlayış gösterdiğini değil kibar bir insan olduğunu ifade ediyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…