Uzakta olan eşim ile iletişim sorunumuz

Bahsettigim trip atmak degil ama. Sen aramiyorsan ben de aramiyorum gibi bir durum olusmasin. Umrunuzda degilmis gibi, aradiginda da cok uzatmadan kapatarak onun arayip aramamasinin sizi etkilemedigini gosterin
Pozitif bir uye Pozitif bir uye ve bu yoruma ek olarak her aradığında ulaşamasın size. Aa beni aramissin canim iste müsait degildim , gormedim ya da döncektim bi türlü fırsat bulamadim falan. Trip atiyomus gibi değil de arayip aramamasi cok da mühim değilmiş gibi

Başlık sahibi sizi bazı yorumlarda görüyorum çok naif ve iyi birine benziyorsunuz.

Eşinizle bir problem sebebiyle mi ayrı yaşıyorsunuz yoksa iş sebebiyle mi? Bence yaşadığınız bir problemi unutamamis ondan soğuk davranıyor gibi geldi canım.bazi insanlar unutamaz hala sürdürür öyle gibi geldi.onun dışında bende eşimle gün içinde hep mesajalsirim ozledigimizi söyleriz arariz vs ama bazı insanlar pek aramayı mesajı sevmez sizin eşiniz de böyle olabilir.

Sebebini açıkça sorun canım evlilikleri ayakta tutan şey iletişimdir.birseyi nasıl nerede ne zaman soyledigin çok önemlidir,güzel bir şekilde sorup halledebilecegini düşünüyorum ben.

Dogru diyorlar baba evindesiniz diye kafası rahat şöyle cocukları anneye bırakıp bi arkadasınla bikac gun takılsan tatil yapsan ha bire darlar seni merak etme 😜 benimki de ben annemlerde kalırken arardı gayet ama kendi annesi gile gecince aramazdı özledim seviyorum neyin demezdi soruyorum oldu babamların yanında aşk sözcükleri mi yagdırayum diyordu😜 ama biz cok sık ayrı kalma durumu oldugu için artık saldım hatta bıyere çıkacak oluyorum arayıp sorunca ne zırt bırt arıyon sanki bi halt yiyoz derdim aramaya cekinirdi. Sal gitsn sen uc bes gun arama o arar. Sımdı bile ilçeceye gidiyorlar 15-20 gun hangi ilçedeler ne zaman donecekler hiç sormam bilmem bile eskiden cok darlardım sımdı saldım.Allah kavuştursun bu arada
Çok teşekkür ederim amin. Sizede musmutlu ömürler diliyorum.

Hayırlı günler arkadaşlar. Bende bir dertle geldim bugün. Eşimle bazı mecburi sebeplerden ayrıyız.ben şehir değiştirip ailemin yanına geldim çocuklarimla. Boşanma gibi bir konu için gelmedim yanlış anlamayın. Aramızda sorun yok yani eşimle. Sorun hiç aramamasi. Mesaj atıyorum cevap yok ( saatler sonra cevap yazılıyor). Yani çalışıyor ama arada da olsa zaman ayırmak gibi bir düşüncesi yok yani özledim arayayım yok. Düşüncesiz mi bilmiyorum ki. Neden aramadin diyorum. Uyuyodum diyo yada çalışıyordum. Veya aradım işte diyor. Yani uzakta olan eşle kopuk olan iletişim nasıl düzeltilir ki ?
Ayrılmadan önce çok çok iyiydik birden sadece bir iki haftada nasıl bu kadar hayattan çıkarır insan eşini
Hayatında biri yok yani herşeyi ortada o yüzden eminim. Aile bağları çok önemli kendisi için. Sizce bu soğukluk nasıl giderilir kopuk olan bu iletişim için ne yapabilirim?
Hep mi böyleydi uzakta olduğunuz için mi böyle?

Başlık sahibi sizi bazı yorumlarda görüyorum çok naif ve iyi birine benziyorsunuz.

Eşinizle bir problem sebebiyle mi ayrı yaşıyorsunuz yoksa iş sebebiyle mi? Bence yaşadığınız bir problemi unutamamis ondan soğuk davranıyor gibi geldi canım.bazi insanlar unutamaz hala sürdürür öyle gibi geldi.onun dışında bende eşimle gün içinde hep mesajalsirim ozledigimizi söyleriz arariz vs ama bazı insanlar pek aramayı mesajı sevmez sizin eşiniz de böyle olabilir.

Sebebini açıkça sorun canım evlilikleri ayakta tutan şey iletişimdir.birseyi nasıl nerede ne zaman soyledigin çok önemlidir,güzel bir şekilde sorup halledebilecegini düşünüyorum ben.
Teşekkür ederim çok incesiniz.
Lojman dan çıkarıldık. Ardından ev bulamadik ( büyük şehir ve bütçemiz yetmedi kiraya borcu olduğu için) bir süreliğine aileme geldim borcu azalsin daha rahat kiraya çıkabilelim diye.
Yok eskiden kalan birşeyi güden biri değildir içinde tutmaz kinini söyler. Sadece çok açık konuşan özledim veya seviyorum diyen biri değildir. Zor geliyor kendisine.
Evet bunun için konuşacağım . Umarım faydalı olur çok teşekkür ederim ♥️

Bazıları telefon sevmiyor ya. Öyle önemli bir sebebi yok bence. Ben de memlekete gidince eşimi arayıp sormam yani çok nadir. Huyum böyle napiyim
Sizin huyunuz öyledir tabi ki olabilir.belki büyük bir beklenti ama ilgisini istiyorum. Merak etmesini ozlemesini. Bencillik değildir umarım bunlar.

Soğukluk gibi gelmedi bana. Bazı kocalar karısı ve çocukları baba evindeyken aramıyor. Bu forumda çok rastladım buna. Yani siz orda güvendesiniz. Eşiniz de bunun rahatlığı içinde olabilir.

Araması için ısrar etmeyin. Ikidebir mesaj atmayın. Illaki tepki olsun diye değil. Ama böyle çok üstüne düşüyormuş gibi olmasin. Kendini önemsemesin o kadar da 😊
Benim eşim biraz böyle.
Ama ben de artık bıraktım aramayı, bir süre sonra kendisi aramaya başladı.

Sizin huyunuz öyledir tabi ki olabilir.belki büyük bir beklenti ama ilgisini istiyorum. Merak etmesini ozlemesini. Bencillik değildir umarım bunlar.
Yoo bencillik değil. Onun tarzı aramamak, sizinki ilgi görmek. İkisi de yanlış değil. Ortak bir noktada buluşmak lazım böyle durumlarda

Ben eşim işe gittiğinde bile mesaj atan biri olarak soruya yorumum pek yok. Sadece çok sakin ve nickiniz gibi pozitif birine benziyorsunuz kimsenin yorumunu kötü algılamamışsınız, saygı duydum onu söylemeye geldim. Gönlünüz gibi olsun her şey 🧡
Çok teşekkür ederim çok incesin gerçekten. Kötü algılayacak birşey yok kuzum herkesin fikri farklı olabilir her görüşe açığım. Soruya yorumun olmasada yazdığın güzel sözler için içtenlikle teşekkür ederim seninde herşey gönlünce ve en güzel şekilde olsun 💚

Çocuk için kısa süreli arıyor bilgi alıyor. İlgi alanı ben değilim sanırım yada bana öyle geliyor. Sormadigi için. Görüntülü arada konuşuyor. Tavır yapacak bir durum yok aslında oğlum rahatsız tedavi için buraya gelmemi kendi teklif etti. Bu kadar yıllık evliyim ama duygularını ifade etmediği kapalı kutu olduğu için niye böyle yaptığıni anlayamıyorum
Eşlerimiz çok benziyor.
Ben umursamamakta buldum çözümü, yani aramaması, sormaması umrumda olmadı artık. O şekilde düzeldi, başka türlü çözüm bilmiyorum. Konuşmak ise yaramadı hiçbir zaman, hep ben üzüldüm en son.

Eşlerimiz çok benziyor.
Ben umursamamakta buldum çözümü, yani aramaması, sormaması umrumda olmadı artık. O şekilde düzeldi, başka türlü çözüm bilmiyorum. Konuşmak ise yaramadı hiçbir zaman, hep ben üzüldüm en son.
Aslında hep iyi olalım istiyorum bu zamana gelene kadar çok çaba sarf ettik her ikimizde bunun ekmeğini şimdi yiyelim yani birbirimize sevgi dolu olalım istiyorum. Umursamamak da bir seçenek tabiki ama sonrasında oda umursamaz aramaz daha sogursa diyorum kendi kendime. Kaybetme korkusu da değil aslında. Seviyorum kendisini karşılık istiyorum sadece. Umarım bende sonuç alırım sizin gibi çok teşekkür ederim ilginiz için ♥️

Aslında hep iyi olalım istiyorum bu zamana gelene kadar çok çaba sarf ettik her ikimizde bunun ekmeğini şimdi yiyelim yani birbirimize sevgi dolu olalım istiyorum. Umursamamak da bir seçenek tabiki ama sonrasında oda umursamaz aramaz daha sogursa diyorum kendi kendime. Kaybetme korkusu da değil aslında. Seviyorum kendisini karşılık istiyorum sadece. Umarım bende sonuç alırım sizin gibi çok teşekkür ederim ilginiz için ♥️
Rica ederim ne demek ❤️
Sizi çok iyi anlıyorum, Allah muhabbetinizi arttırsın 🙏🏻 Eşime her sorduğumda ailendesin zaten diyordu, ama bu zoruma gidiyordu açıkçası, insan özlemesini aramasını istiyor.
Umursamamak da bir yerden sonra istemsiz oluyor, sıkıldım bir yerden sonra
Şu an da aramam pek, o aramasa da üzülmem.
İnşallah siz böyle olmadan halledersiniz.

Merhaba . Benim de eşim ilk kez arazide çalışmaya başladı ve telefonun çekmediği yerlerde sürekli kalıyordu. Bizim çocuğumuz yok daha yeni evliyiz. Ama eşim her fırsatta telefonunu çektiği yere geçer vr bana yazar . Beni sürekli arar . Bende bu durumdan o kadar memnun olurum ki . Çarşıya inse hemen görüntülü arar konuşuruz. Belki de eşiniz ailenizin yanindasınız diye öyle yapmıştır. Ben olsam "Hayırdır sen beni niye aramıyorsun hiç ? " derim ve eşim bunu anlar 😂 yani espri olarak sorarım. Aramızda böyle bir ilişki var. Hatta ben onu işi vardır diye aramadığım için bana darilmisti 😂
Buda böyle bir anımdı😍 umarım en kısa sürede normale döner hersey
Dip not : Bana annenlere veya benim annemlere git kal dedi kabul etmedim çünkü ben artık evliyim ve evimde kalmak istiyordum.
Konu siz ve sizin esinizle olan iletisim sekliniz degil yalnız.

Hayırlı günler arkadaşlar. Bende bir dertle geldim bugün. Eşimle bazı mecburi sebeplerden ayrıyız.ben şehir değiştirip ailemin yanına geldim çocuklarimla. Boşanma gibi bir konu için gelmedim yanlış anlamayın. Aramızda sorun yok yani eşimle. Sorun hiç aramamasi. Mesaj atıyorum cevap yok ( saatler sonra cevap yazılıyor). Yani çalışıyor ama arada da olsa zaman ayırmak gibi bir düşüncesi yok yani özledim arayayım yok. Düşüncesiz mi bilmiyorum ki. Neden aramadin diyorum. Uyuyodum diyo yada çalışıyordum. Veya aradım işte diyor. Yani uzakta olan eşle kopuk olan iletişim nasıl düzeltilir ki ?
Ayrılmadan önce çok çok iyiydik birden sadece bir iki haftada nasıl bu kadar hayattan çıkarır insan eşini
Hayatında biri yok yani herşeyi ortada o yüzden eminim. Aile bağları çok önemli kendisi için. Sizce bu soğukluk nasıl giderilir kopuk olan bu iletişim için ne yapabilirim?
Ben de diger arkadaslar gibi dusunuyorum. Ailenizin yaninda oldugunuz icin rahat muhtemelen. Ben her zaman acik iletisimden yanayim. Bu durum sizi uzuyorsa acik acik uzuldugunuzu soyleyebilirsiniz.

Merhaba . Benim de eşim ilk kez arazide çalışmaya başladı ve telefonun çekmediği yerlerde sürekli kalıyordu. Bizim çocuğumuz yok daha yeni evliyiz. Ama eşim her fırsatta telefonunu çektiği yere geçer vr bana yazar . Beni sürekli arar . Bende bu durumdan o kadar memnun olurum ki . Çarşıya inse hemen görüntülü arar konuşuruz. Belki de eşiniz ailenizin yanindasınız diye öyle yapmıştır. Ben olsam "Hayırdır sen beni niye aramıyorsun hiç ? " derim ve eşim bunu anlar 😂 yani espri olarak sorarım. Aramızda böyle bir ilişki var. Hatta ben onu işi vardır diye aramadığım için bana darilmisti 😂
Buda böyle bir anımdı😍 umarım en kısa sürede normale döner hersey
Dip not : Bana annenlere veya benim annemlere git kal dedi kabul etmedim çünkü ben artık evliyim ve evimde kalmak istiyordum.
Kusura bakmayın ama gereksiz bir yorum olmuş. Esinizle olan iliskiniz konu sahibine bir fayda sağlamayacak.
Ayy korktum şimdi bir 8 yılı devirince böyle mi oluruz acaba 🤣 Çok çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için 😍 evet mecburiyetler zor gerçekten.
Geçen eşim bir kısır gecesine davetliydi ve ben hiççcc gitmesini istemedim . Ama ses de etmedim. Bir de ne göreyim saat 10 bizimki geldi 😅 bu erkekler biraz garipmis bunu anladım. Yani çokta üzülmeyin . Yoluna girecektir inşallah 🌿

X