Uzakta olan eşim ile iletişim sorunumuz

Kaçan kovalanır...

Hesabı tam olarak bilmiyorum çünkü kendisi yapıyor. Benimle her para hesabını paylaşmasını istemedim çünkü o ödüyor biliyorum hesabına güveniyorum. Eşim ailemin yanına yolladı demek ısrarla buraya göndermek değil kendisi biraz rahat etsin için buna karar verdik. Çalışmamı istemiyor çünkü çocuklara bakacak kimse yok küçük çocuğum özel eğitim alan bir çocuk rasgele bırakıp çalışacak durumda değil. Yani herşeyi kadının kısıtlanması eşinin izin vermemesi. Hiçbir şeye hakim olmaması olarak algılamayın. Hayatımın bütün detaylarıni bilmiyorsunuz sonuçta.

Bak kuzum benim evli değilsin olabilir yorum yapmana engel değil ama verilen karardan şu an zaten dönemedigimi söylüyorum sizlere. Bu süreçte burdayım. Ayrıca annem hasta evet keşke olmasaydı. Ama öyle. Bu şehre ne için geldi isem o sebebi söyledim neden başka bir şey diyeyim ki.
Mantığıniza uymuyor ama hayat her zaman mantık değil ki . Gelişen herşey mantık çerçevesinde gelişmiyor. Olmuş olanı da mantığa uymuyor diye değiştiremem şu an. Son olarak ev başka bir şehirde oturmadigim evin borcu evet ama. O şehirde aldı büyükşehire gücü yetmedi

Şartlı oturuyorduk o yüzden çıkarıldık.oyle herkes geç çıkmıyor lojmandan özellikle büyük şehirde. İnanın yalan söyleme abartma gibi bir derdim yok. Doğrudur sekiz bin değildir ben söylediğini söyledim elime sayılmadığı için net bilmiyorum. Yalan söyledi miktarı demekki.
Darlamiyorum zaten. Rahat olabilirsiniz. Teşekkür ederim yorum için

Eşim altı ayı söylüyor. O zaman daha rahat olacağını söylüyor. O emin yani.

Yok ben müdahale etmiyorum. Sadece konu dışı ilerledi muhabbet, ki konu sahibi naif birine benziyor, herkese tek tek cevap vermesinin de saygıdan dolayı olduğunu düşünüyorum canım

lojmanı kapattınız eşyaları depoya koydunuz...
eşiniz nerede kalıyor?

acaba kaldığı yerde diken üstünde veya rahat değil mi?

size başka sebep söylüyorsunuz diye bir ithamda bulunmadım ki

benim demek istediğim şey şu:

eşinizin gücü o eve yetmiş, almış, eyvallah.
ama siz bunun neticesinde (tamam olaylar da üst üste gelmiş belki lojmandan çıkarılmak + çocuğun hasta olması gibi) şu anda ayrı yaşıyorsunuz çocuğunuzun tedavi olması gerekiyor erteleniyor bu durum.

ama borçu olsanız da kendi evinizde oturuyor olsanız motive olsanız, her akşam o eve gelseniz,
bir arada olsanız iletişiminiz kopmaz
"bir şey yaptık ama başardık" psikolojisinde olursunuz, eşiniz hele daha fazla olur çünkü erkekler gazla çalışıyor...
anlatabildim mi?

anneye baktırın önerisini ben vermemiştim zaten ben külliyen bu fikre karşı olangillerdenin.

ben 2 çocuğuna bakan anneye neden çalışmıyorsun da demem zaten...

ama

mesela böyle diyorsunuz ya

yani hani belki siz tam süreyi bilmiyordunuz belki o kadar düşmemiştiniz üstüne
ama eşininizin bunu bilmemesine imkan yok ki, benim demek istediğim o. eşiniz o şartı da süreyi de kesin biliyordu!

eşiniz fazla nobran davranıyor bence. nasıl bilmez o kaldığı kurum lojmanın şartını yahu. bunun hesabını nasıl yapmaz? benim kafam buna bas-mı-yor.. mantığıma uyması uymaması değil ki bu. ben çooook gördüm lojmana güvenip de ev almayan sonra emekli maaşıyla yetiştiremeyen. bu mantık değil bu hesap kitap bilmeme. ben 38 sene lojmanda yaşadım. -şu anda yine lojmanda oturuyorum!

siz de fazla naif bile davranıyorsunuz. eşinizi darlamadığınıza eminim ben.

Şu mesajda sanki aileniz çocuklara bakabilecek durumda, siz de çalışmak istiyorsunuz ancak eşiniz kesinlikle izin vermiyor anlamı çıkıyor ama sonraki yorumlarda annenizin de ağır hasta olduğunu kesinlikle çocuk bakamayacagini söylediniz. Bilemedim. Sizin de en az eşiniz kadar kafanız karışık sanırım. Allah yardımcınız olsun

Evet kafamız karışık. Çok teşekkür ederim duanız için. Cumlemizin.

Benim eşim de ayrı olduğunuz zamanlarda sizin eşiniz gibi daha rahat davranan taraftır benim evham yaptığımı iddia eder erkekler biraz böyle size ve hoşgörünüze güveniyor bence

Seni severim. Evladının özel durumuna da çok üzüldüm acil şifalar anne babaya da büyük sabırlar dilerim.
İçinde bulunduğun duruma canı gönülden çok üzüldüm.
Karşılıklı iyi ve kötü hatalarla gelinmiş bir sonuç.
Keşke bu uzun ayrılığa mecbur olmasaydınız.
Umarım üzeleceğin başka şeyler çıkmaz karşına.
Çünkü biraz fazla naifsin.

Teşekkür ederim sevginiz için çok hoşsunuz.samimiyetiniz çok mutlu etti.
Aynen mecbur kaldık.umarim çıkmaz. Umarım .

Teşekkür ederim sevginiz için çok hoşsunuz.samimiyetiniz çok mutlu etti.
Aynen mecbur kaldık.umarim çıkmaz. Umarım .
Rica ederim. Bak konunu başından beri okuyorum sessizce. Tüm yorumları ve senin verdiğin tüm cevapları da okudum.
Kocanı senden iyi başka kimse tanıyamaz.
Içinde bulunduğunuz durum yüzünden onun psikolojisi daha da bozuktur eminim.
Seni aramaması buradaki genel kanıya bende katılıyorum. Senin kadar naif düşünemediğinden aklında art niyet olmadan yapıyordur bunu.
Fakaaat ayrı kalma süreciniz çok uzun ve bazı erkekler tam da böyle çok sıkışık olduğu zamanlarda kaçamak yapmaya çalışırlar. Amacım seni üzmek ya da aklına fesat sokmak değil.
Ama bana ortak alınmış bir karar gibi gelmedi bu durum.
Yani senin anlatımlarından yola çıkarak söylüyorum.
Eşin sana dedi ki hanım böyle böyleyiz sen biraz ailene git ben toparlıycam, sen de peki bey dedin.
Tamamen yönetim eşinde belliki.
Çok üsteleme tabii ki bu arama olaylarını ama en azından onun anlayacağı dilden her akşam birbirinize görüntülü allah rahatlık versin diyin. Gözlerinizin içine bakarak. Ya da başka bir şey ama uzun aralar verme.
Yaşadıklarınız her an herkesin başına gelebilir hiç kolay değil. Fakat bu evliliğin temel ilkelerini de sarsmamalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…