Uzakta olan eşim ile iletişim sorunumuz

Deneyeceğim tabi umarım fark eder. Bende anlam veremiyorum inanın insanlar niye eşine ilgi göstermekten çekinir ki . Çok saçma

Kuzum eşin kendini yetersiz ve güçsüz hissediyordur.Bu yüzden aramak istemiyordur seni Allah yardımcınız olsun kuzum

Kuzum eşin kendini yetersiz ve güçsüz hissediyordur.Bu yüzden aramak istemiyordur seni Allah yardımcınız olsun kuzum
Öyle midir gerçekten. Bilmiyorum böyle düşünür mü diye içindeki düşünceleri söylemez pek Eğer yetersiz hissediyorsa üzülürüm buna. Teşekkür ederim duanız için amin cümlemizin

Öyle midir gerçekten. Bilmiyorum böyle düşünür mü diye içindeki düşünceleri söylemez pek Eğer yetersiz hissediyorsa üzülürüm buna. Teşekkür ederim duanız için amin cümlemizin
Evini geçindirme sorumluluğunu omuzlarında taşıyan her erkek / kadın böyle hisseder inan bana .Sen sakın taktik maktik yapma..kendin ara hem ne olacak ki? Zor günler geçiriyorsunuz karşılıklı olarak.Birbirinize yük olmayın destek olun.Eşini düşün yanında ne evladı var ne de sizinan hiç kolay değildir onun için de.Bu zor günler geçer gider ..ama o süreçte yaşatılanlar ,söylenilenler unutulmaz .dilerim kısa zamanda düzlüğe çıkarsınız

Ayrı kalmadan önce arama rutininiz nasıldı? Hep siz arıyorduysanız şu anda onun aramaması normal.

Ben eşimi gün içinde olağanüstü bir şey olmadıkça hiç aramam. O ise 2 defa arar, eğer aramazsa merak eder niye aramadın,derim.

Sizde bırakın aramayı, o merak etsin, niye aramıyor diye. Aradığındada sitem etmeyin, sen beni aramıyorsun bende o yüzden aramadım, demeyin. Normal davranın. Bir müddet böyle devam edin. Siz aramayınca eşiniz aramaya başlayacak.

Edit: şimdi okudum evle ilgili yazdıklarınızı. Zor bir zamandan geçiyormuşsunuz. Eşiniz maddi sıkıntılar yüzünden canı sıkkındır, o yüzden aramak istemiyor, belki aileniz bir şey söyler diye aramaya çekiniyor olabilir.

Siz arayın, destek olun, yanında olduğunuzu hissettirin.
İnşaAllah tez zamanda feraha çıkarsınız, Allah yardımcınız olsun

Son düzenleme:
Ayrı kalmadan önce de günde bir iki kez arardi . Oda çok önemli şeyler için arar genelde. Yada çocuklar için ne yediler yemeklerini yediler mi gibi şeyler için.
Bıraktım aramayı dediğiniz gibi bir süre böyle devam edeceğim bakalım nolcak. Çok teşekkür ederim yorum için

Merhaba . Benim de eşim ilk kez arazide çalışmaya başladı ve telefonun çekmediği yerlerde sürekli kalıyordu. Bizim çocuğumuz yok daha yeni evliyiz. Ama eşim her fırsatta telefonunu çektiği yere geçer vr bana yazar . Beni sürekli arar . Bende bu durumdan o kadar memnun olurum ki . Çarşıya inse hemen görüntülü arar konuşuruz. Belki de eşiniz ailenizin yanindasınız diye öyle yapmıştır. Ben olsam "Hayırdır sen beni niye aramıyorsun hiç ? " derim ve eşim bunu anlar yani espri olarak sorarım. Aramızda böyle bir ilişki var. Hatta ben onu işi vardır diye aramadığım için bana darilmisti
Buda böyle bir anımdı umarım en kısa sürede normale döner hersey
Dip not : Bana annenlere veya benim annemlere git kal dedi kabul etmedim çünkü ben artık evliyim ve evimde kalmak istiyordum.

Ben ayrı yaşadım fakat biz birlikte kalmayı bilmiyorduk ikimizde çabaladık
Bunu soğukluk olarak algılamayın sizin gibi bir insanı biz tanıdık pozitifliginiz olmadan boşluğa düşmüştür. Şimdi sebebini okudum her türlü zorlanıyordur eş yok çocuk yok gücü yok. Siz arayın ben eşler arasında büyük genel geçer sorunlar yoksa gururun gereksiz olduğunu düşünüyorum normal davranın siz en azından çocuklar ile birliktesiniz o tek basina

Taktik yapmam sadece uzakta olunca merak etmesini bekledim sanırım dediğiniz gibi düşünüyor olabilir haklısınız. Konuşacağım kendisi ile. Çok teşekkür ederim herşey için

Ona acikca söyleseniz? Ama yaptiginiz gibi ddgil. " neden aramiyosun" demeyin.

" gün icerisinde hal hatrimi sorman bana cok iyi geliyor, kendimi iyi ve degerli hissediyorum. Iki cift lafin bana huzur veriyor, seni cok özledigimden sesini duymaya ihtiyacim var" gibi gibi.

erkekler kadinin hayatinda ise yaradigini, degerli oldugunu kadini mutlu ettigini hisseddr ve bilirse aradaki bag ve tutku gücleniyormus. Öyle okudum yenice bi kitapta. Sizin dediginuz gibi elestirel bi yaklasimda bulununca kendilerini yetersiz , oldugugibi kabul edilmemis hissediyorlarmis erkekler. Bi deneyin derim , bu yaklasim aklima yatti.

Ben alıntıladığınız mesajı düzenledim, düzenleyene kadar siz cevap yazmışsınız.

Üzülmeyin, siz arayın. Geçici bir durum bu nihayetinde.

Ben mecburen geldim buraya kendisi istedi bunu. Sizin adınıza çok sevindim. Nişanlı iken bir dakika konuşmadan durmazdi aslında. Evliliğin ilk zamanlari da öyle hep ilgili idi. Son zamanlarda böyle arama sorunu yaşıyor. Bakalım umarım normale döner çok teşekkür ederim. Sizede musmutlu ömürler diliyorum

Ayy korktum şimdi bir 8 yılı devirince böyle mi oluruz acaba Çok çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için evet mecburiyetler zor gerçekten.
Geçen eşim bir kısır gecesine davetliydi ve ben hiççcc gitmesini istemedim . Ama ses de etmedim. Bir de ne göreyim saat 10 bizimki geldi bu erkekler biraz garipmis bunu anladım. Yani çokta üzülmeyin . Yoluna girecektir inşallah

Çok teşekkür ederim çok incesiniz. Haklısınız evet yalnız kalmak ve uzun süreli çalışmak onu yoruyor olmalı. Yük olmamak için elimden geleni yapıyorum aslında. Ama çok birşey gelmiyor elimden sanırım. Çalışamıyorum zaten maddi olarak bir katkım yok. Umarım herşey düzelir. Gurur yapan biri değilimdir pek . Ararım umarım soğukluğu devam etmez herşey için çok teşekkür ederim

Sizinki daha farklı olur kuzum. Rabbim CC muhabbetinizi daim etsin. Ama eşin çok geç gelmemiş rahat ol sen. Herkesin Kendi eğlence alanı olması senin için de rahat olur . Duaların için çok teşekkür ederim canım

Bazen kötü niyet olmadan kırıcı olabiliyoruz bu evlilik 8 yıldır nasılsa aynen öyle ama arada mesafe var. Zamanla borçlar azaldıkça rahatlarsıniz hiç kolay değil ama geçiyor.

Dogru diyorlar baba evindesiniz diye kafası rahat şöyle cocukları anneye bırakıp bi arkadasınla bikac gun takılsan tatil yapsan ha bire darlar seni merak etme benimki de ben annemlerde kalırken arardı gayet ama kendi annesi gile gecince aramazdı özledim seviyorum neyin demezdi soruyorum oldu babamların yanında aşk sözcükleri mi yagdırayum diyordu ama biz cok sık ayrı kalma durumu oldugu için artık saldım hatta bıyere çıkacak oluyorum arayıp sorunca ne zırt bırt arıyon sanki bi halt yiyoz derdim aramaya cekinirdi. Sal gitsn sen uc bes gun arama o arar. Sımdı bile ilçeceye gidiyorlar 15-20 gun hangi ilçedeler ne zaman donecekler hiç sormam bilmem bile eskiden cok darlardım sımdı saldım.Allah kavuştursun bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…