Uzakta olan eşim ile iletişim sorunumuz

Bahsettigim trip atmak degil ama. Sen aramiyorsan ben de aramiyorum gibi bir durum olusmasin. Umrunuzda degilmis gibi, aradiginda da cok uzatmadan kapatarak onun arayip aramamasinin sizi etkilemedigini gosterin
Pozitif bir uye ve bu yoruma ek olarak her aradığında ulaşamasın size. Aa beni aramissin canim iste müsait degildim , gormedim ya da döncektim bi türlü fırsat bulamadim falan. Trip atiyomus gibi değil de arayip aramamasi cok da mühim değilmiş gibi

Başlık sahibi sizi bazı yorumlarda görüyorum çok naif ve iyi birine benziyorsunuz.

Eşinizle bir problem sebebiyle mi ayrı yaşıyorsunuz yoksa iş sebebiyle mi? Bence yaşadığınız bir problemi unutamamis ondan soğuk davranıyor gibi geldi canım.bazi insanlar unutamaz hala sürdürür öyle gibi geldi.onun dışında bende eşimle gün içinde hep mesajalsirim ozledigimizi söyleriz arariz vs ama bazı insanlar pek aramayı mesajı sevmez sizin eşiniz de böyle olabilir.

Sebebini açıkça sorun canım evlilikleri ayakta tutan şey iletişimdir.birseyi nasıl nerede ne zaman soyledigin çok önemlidir,güzel bir şekilde sorup halledebilecegini düşünüyorum ben.

Çok teşekkür ederim amin. Sizede musmutlu ömürler diliyorum.

Hep mi böyleydi uzakta olduğunuz için mi böyle?

Teşekkür ederim çok incesiniz.
Lojman dan çıkarıldık. Ardından ev bulamadik ( büyük şehir ve bütçemiz yetmedi kiraya borcu olduğu için) bir süreliğine aileme geldim borcu azalsin daha rahat kiraya çıkabilelim diye.
Yok eskiden kalan birşeyi güden biri değildir içinde tutmaz kinini söyler. Sadece çok açık konuşan özledim veya seviyorum diyen biri değildir. Zor geliyor kendisine.
Evet bunun için konuşacağım . Umarım faydalı olur çok teşekkür ederim

Bazıları telefon sevmiyor ya. Öyle önemli bir sebebi yok bence. Ben de memlekete gidince eşimi arayıp sormam yani çok nadir. Huyum böyle napiyim
Sizin huyunuz öyledir tabi ki olabilir.belki büyük bir beklenti ama ilgisini istiyorum. Merak etmesini ozlemesini. Bencillik değildir umarım bunlar.

Benim eşim biraz böyle.
Ama ben de artık bıraktım aramayı, bir süre sonra kendisi aramaya başladı.

Sizin huyunuz öyledir tabi ki olabilir.belki büyük bir beklenti ama ilgisini istiyorum. Merak etmesini ozlemesini. Bencillik değildir umarım bunlar.
Yoo bencillik değil. Onun tarzı aramamak, sizinki ilgi görmek. İkisi de yanlış değil. Ortak bir noktada buluşmak lazım böyle durumlarda

Çok teşekkür ederim çok incesin gerçekten. Kötü algılayacak birşey yok kuzum herkesin fikri farklı olabilir her görüşe açığım. Soruya yorumun olmasada yazdığın güzel sözler için içtenlikle teşekkür ederim seninde herşey gönlünce ve en güzel şekilde olsun

Eşlerimiz çok benziyor.
Ben umursamamakta buldum çözümü, yani aramaması, sormaması umrumda olmadı artık. O şekilde düzeldi, başka türlü çözüm bilmiyorum. Konuşmak ise yaramadı hiçbir zaman, hep ben üzüldüm en son.

Aslında hep iyi olalım istiyorum bu zamana gelene kadar çok çaba sarf ettik her ikimizde bunun ekmeğini şimdi yiyelim yani birbirimize sevgi dolu olalım istiyorum. Umursamamak da bir seçenek tabiki ama sonrasında oda umursamaz aramaz daha sogursa diyorum kendi kendime. Kaybetme korkusu da değil aslında. Seviyorum kendisini karşılık istiyorum sadece. Umarım bende sonuç alırım sizin gibi çok teşekkür ederim ilginiz için

Rica ederim ne demek
Sizi çok iyi anlıyorum, Allah muhabbetinizi arttırsın Eşime her sorduğumda ailendesin zaten diyordu, ama bu zoruma gidiyordu açıkçası, insan özlemesini aramasını istiyor.
Umursamamak da bir yerden sonra istemsiz oluyor, sıkıldım bir yerden sonra
Şu an da aramam pek, o aramasa da üzülmem.
İnşallah siz böyle olmadan halledersiniz.

Konu siz ve sizin esinizle olan iletisim sekliniz degil yalnız.

Ben de diger arkadaslar gibi dusunuyorum. Ailenizin yaninda oldugunuz icin rahat muhtemelen. Ben her zaman acik iletisimden yanayim. Bu durum sizi uzuyorsa acik acik uzuldugunuzu soyleyebilirsiniz.

Kusura bakmayın ama gereksiz bir yorum olmuş. Esinizle olan iliskiniz konu sahibine bir fayda sağlamayacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…